DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2018 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

„Globalne ocieplenie” to instrument kontroli gospodarki, społeczeństw i jednostek

„Globalne ocieplenie” to instrument kontroli gospodarki, społeczeństw i jednostek
Fot. You Tube / The Heartland Institute

Kto kontroluje węgiel, ten kontroluje świat – zgodnie twierdzili uczestnicy konferencji zorganizowanej przez The Heartland Institute przy okazji katowickiego szczytu klimatycznego.

 

Sesja dotyczyła kwestii tak zwanego globalnego ocieplenia. Uczestniczący w niej eksperci przedstawili najnowsze dowody naukowe wskazujące, że to nie działalność człowieka w decydujący sposób przyczynia się do zmian średniej temperatury na Ziemi.

 

Sceptycy i alarmujący zgadzają się, że nasza planeta przezywa obecnie okres ocieplenia, a emisje gazów cieplarnianych w pewnym stopniu przyczyniły się do niego – brzmiała jedna z konkluzji konferencji. Jednak, w opinii prelegentów, „globalne ocieplenie” jest de facto projektem politycznym mającym na celu nie ochronę Ziemi przed zagładą, ale maksymalną kontrolę gospodarki, przemysłu, energetyki oraz społeczeństwa i zwykłych ludzi przez polityków i „ekologów”. Klimat na Ziemi jest obecnie i tak stosunkowo chłodny, biorąc pod uwagę ukształtowane historycznie standardy.

 

Praktycznie wszyscy wygłaszający referaty podkreślili, że „kto kontroluje węgiel, ten kontroluje świat”.

 

W trakcie konferencji głos zabrali między innymi: dr Craig Idso, Przewodniczący Centrum Badań Dwutlenku Węgla i Globalnej Zmiany; Dennis Avery, związany w przeszłości z Departamentem Rolnictwa i Departamentem Stanu USA; dr Horst Ludecke, emerytowany wykładowca Uniwersytetu Nauk Stosowanych Kraju Saary, James Taylor z The Heartland Institute oraz Wolfgang Muller, sekretarz generalny Europejskiego Instytutu Klimatu i Energii.

 

 

Źródło własne

TK, RoM

 

 

 


DATA: 2018-12-04 20:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Granty od lobby klimatycznego dostają tylko ci "klimatolodzy" którzy popierają ich biznes.
4 dni temu / @Elwira
 
@AAA: Może orientujesz się dlaczego pewną lożę masońską nazwano właśnie "Kopernik"?
5 dni temu / quo
 
@Elwira "Konsensus jest przytłaczający. Oczywiście, istnieją pojedynczy naukowcy, ....." I to nic nowego, był również wczesniej "pojedynczy naukowiec" ktory twierdził że ziemia krąży wokół słońca. Nazywał się Mikołaj Kopernik.
5 dni temu / AAA
 
Ziemia jest płaska!
5 dni temu / Tornado
 
Według oficjalnego stanowiska wszystkich liczących się na świecie organizacji naukowych zajmujących się badaniem klimatu oraz Akademii Nauk 19-tu krajów, to ludzie powodują globalne ocieplenie. Konsensus jest przytłaczający. Oczywiście, istnieją pojedynczy naukowcy, którzy odnoszą się do tego sceptycznie. Jest ich jednak niewielu. 97% klimatologów aktywnie publikujących artykuły o klimacie jest zdania, że klimat się ociepla a powoduje to aktywność człowieka. Nie dajcie się oszukać: http://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-nauka-nie-jest-zgodna-w-temacie-globalnego-ocieplenia-7
5 dni temu / Elwira
 
Dziś była świetna rozmowa M.Roli na wrealu24 z ekspertem od bezpieczeństwa energetycznego p.Markiem Adamczykiem, który opracował raport klimatyczny zaprzeczający tym oszołomskim teoriom ocieplenia z powodu działalności człowieka. Wszystko po to, żeby napędzić kasę organizatorom tej hucpy i zniszczyć polskie kopalnie. Proszę redakcję PCh o umieszczenie tej rozmowy na stronie albo streszczenie. A spęd w Katowicach kosztuje nas, bo z naszych podatków 252 mln.zł. czy nie mogło to pójść na polskie szpitale albo wsparcie rodzin?
6 dni temu / finka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.