Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Globalne ocieplenie czy globalna manipulacja? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Coraz częściej słyszmy dramatyczne alarmy wzywające do radykalnych zmian mających na celu powstrzymanie zmian klimatycznych. Przeróżne autorytety oznajmiają, że zbliżająca się katastrofa jest nieunikniona, chyba że…zrezygnujemy z gospodarki opartej na węglu. Czy to możliwe, aby nasze działania miały jakikolwiek wpływ na zmiany jakie dziś obserwujemy? Postanowiliśmy sprawdzić co kryje się za kulisami „walki ze zmianami klimatu”.     

 

W ostatnim czasie zewsząd dochodziły nas głosy wzywające świat (w tym Polski rząd) do walki z globalnym ociepleniem. Były one szczególnie widoczne podczas COP24 odbywającego się w Katowicach. Rezygnacja z energetyki opartej na węglu, wprowadzenie odnawialnych źródeł energii, przejście na weganizm. To tylko niektóre postulaty międzynarodowej agendy grożącej, że jeżeli nie podejmiemy radykalnych działań, wkrótce będziemy świadkami globalnej katastrofy ekologicznej. Wprowadzanie konkretnych rozwiązań systemowych pokazało, że temat traktowany jest bardzo poważnie.

 

Niespójne i wątpliwe teorie naukowe, ponadpaństwowe porozumienia, potężne grupy nacisku. Sterowanie krajowymi gospodarkami, uzależnianie od „czystej energii” czy nawet…plany depopulacyjne. To tylko część zagadnień, do których dotarliśmy podczas naszego dziennikarskiego śledztwa. 

 

Piotr Relich

 

 


DATA: 2019-08-13 19:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pod pretekstem walki przeciwko globalnemu ociepleniu rządzący naszym krajem przyjęli na Polskę poważne ograniczenia, mogące skutkować wzrostem cen energii. Aby go odwlec, potrafili uruchomić wszystkie potrzebne organy władzy, aby między świętami a końcem roku uchwalić ustawę. Znaczna większością: Dobra Zmiana razem z Totalną Opozycją! - czyli POPiS. Poprzedni przykład takiej szybkości dotyczył ustanowienia 12 XI 2018 dniem wolnym od pracy. Kiedy chcą, wtedy potrafią. (29 lat temu w końcówce grudnia uchwalono aż kilkanaście ustaw - plan Balcerowicza + /dla niepoznaki/ zmianę nazwy i herbu państwa.) A zatem projekt ustawy "stop aborcji" nie dlatego czeka, bo jest znowu czas przedwyborczy, nie z powodu czekania na decyzje trybunału, tylko "oni nie chcą chcieć". Ku chwale Socjalistycznej Ojczyzny.
ponad 1 rok temu / Konrad Józef Turzyński
 
Kraków to piekne i jedno z najstarszych miast w europie choć tu tez mnie nieraz próbowali -jestem za tym miastem i nie podoba mi się ingerowanie centrali szrue w nasze miasta i wymyslanie teorii kto ostatnie 100 lat trul europe chyba pozostale miasta europy wiodly prym - nie nasze a teraz chca nam galaz enrgetytki uciac i zanim swoje wyprodukujemu wprowadzic ich rozwiazania nowe- dlatego tak nie lubia pro polakow patriotow bo chcemy dla polski dobrze nie szkodzac innym-
ponad 1 rok temu / nea
 
Lewacy to są ludzie zazwyczaj,ktorzy czego sie tkna doprowadzają do ruiny.A dzieje sie tak bo w kłamstwach,oszustwach nie mają żadnych hamulców,zreszta w niczym bo kto niby miał by ich ograniczać??W Boga nie wierzą,wiec hulaj dusza piekła nie ma.
ponad 1 rok temu / do lewaka
 
Lewacy? A może po prostu ludzie o odpowiedniej wiedzy.
ponad 1 rok temu / Lewak
 
Wierzę że prawda leży po stronie metanu wydobywającego się z aktywnych sejsmicznie wulkanow i innych rejon?w a wraz z nimi gazów wydostających z wnętrza Ziemi.Bóg ma pełną władzę zatem co może powstrzymać globalne ocieplenie? Globalna modlitwa!!
ponad 1 rok temu / Wierzę
 
@Marek 4% to emisja naturalna CO2 jako gazu cieplarnianego. 95% gazów cieplarnianych to para wodna. Udział człowieka w emisji CO2 to 0.4%.
ponad 1 rok temu / Ekolog
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.