Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Globalne korporacje chcą zniszczyć polską kulturę. Czy im się uda? Odpowiada Tomasz Rowiński


Odtwórz w YouTube
 

Globalne korporacje dwoją się i troją, by wykorzenić z Polski tradycję katolicką i zdestruować naszą łacińską kulturę. Czy rząd Prawa i Sprawiedliwości robi wystarczająco wiele, by powstrzymać te ataki? A może w praktyce straciliśmy już kulturową suwerenność i pozwoliliśmy wydać się na pastwę wielkim ateistycznym graczom? O tym mówił Tomasz Rowiński w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

 

 


DATA: 2020-10-07 13:49:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Korporacje to tylko pieniądze i wykonawcy mózg operacji rozwinął się w imperium brytyjskim Tavistock Center. Główny cel to zmiana paradygmatu industrialnego, który mamy obecnie, na paradygmat postindustrialny to jest nowa forma neokolonializmu - faszyzm bezpaństwowy. Realizowany obecnie przez organizacje tzw międzynarodowe WHO, WEF i liczne organizacje NGO. "Nawet ONZ, ze swoją uciążliwą biurokracją, musi funkcjonować bardziej, jak forum dla takich grup lokalnych, zrywając ze służbą dla rządów narodowych. A jeśli chodzi o kwestie suwerenności, to wkrótce stanie się to bez znaczenia, gdyż telekomunikacja Internetowa może przejść przez każdą barierę, każdą granicę. Przejście do tego nowego świata nie będzie łatwe ani pozbawione cierpienia, wskazuje Tavistock. Oczekuje się kataklizmu gospodarczego, podczas awarii starego systemu. Ale nie martwmy się: Oddziały uderzeniowe Rees?ian będą tam, aby złagodzić ból i pomóc wtłoczyć nas w ten wspaniały nowy świat."
1 miesiąc temu / Aletheia
 
Można się spytać, czy JEST polska kultura?
1 miesiąc temu / Ryś
 
OD UNII LUBELSKIEJ DO UNII EUROPEJSKIEJ, Rzym, 19 maja 2003r.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Mieliśmy w Polsce niepodległej korporacje - w Warszawie, Wilnie i innych ośrodkach akademickich. O ile wiem, żadna z nich nie była ateistyczna. Po co nam jakieś globalne korporacje? Należy wrócić do sprawdzonych wzorców.
1 miesiąc temu / K.J.Turzyński
 
Za wielkimi korporacjami stoją masoni, a Kaczyński jest z nimi skumamy tak, jak kiedyś Piłsudski, więc nic im nie zrobi!
1 miesiąc temu / Polka
 
'Globalne korporacje chcą zniszczyć polską kulturę' - przyznam, że samo stwierdzenie brzmi z jednej strony zabawnie a z drugiej megalomancko. Robiąc przytyk w stronę ministra Glińskiego powiem tak: promocja polskiej kultury w świecie leży i już dawno przestała nawet kwiczeć. Jeśli komuś wydaje się, że taki stan rzeczy pozwala jej konkurować z globalnymi korporacjami to jest zabawnym megalomanem. A ponieważ nie stanowi ona żadnej konkurencji1 dla globalnych korporacji, to one nie będą zawracały sobie głowy tym, by ją zniszczyć. Ba, nawet nie wiem, czy w ogóle będą miały świadomość jej istnienia. I to jest ten zabawny kontekst, który przypomina żart o tym, jak pewnego razu mrówka wściekła się na słonia i zaczęła po nim skakać, chcąc go pobić. A inne kibicują i krzyczą 'połam mu żebra! połam mu żebra!'.1 'konkurencji' nie mylić z 'alternatywy'.
1 miesiąc temu / M
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.