DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Korporacje to tylko pieniądze i wykonawcy mózg operacji rozwinął się w imperium brytyjskim Tavistock Center. Główny cel to zmiana paradygmatu industrialnego, który mamy obecnie, na paradygmat postindustrialny to jest nowa forma neokolonializmu - faszyzm bezpaństwowy. Realizowany obecnie przez organizacje tzw międzynarodowe WHO, WEF i liczne organizacje NGO. "Nawet ONZ, ze swoją uciążliwą biurokracją, musi funkcjonować bardziej, jak forum dla takich grup lokalnych, zrywając ze służbą dla rządów narodowych. A jeśli chodzi o kwestie suwerenności, to wkrótce stanie się to bez znaczenia, gdyż telekomunikacja Internetowa może przejść przez każdą barierę, każdą granicę. Przejście do tego nowego świata nie będzie łatwe ani pozbawione cierpienia, wskazuje Tavistock. Oczekuje się kataklizmu gospodarczego, podczas awarii starego systemu. Ale nie martwmy się: Oddziały uderzeniowe Rees?ian będą tam, aby złagodzić ból i pomóc wtłoczyć nas w ten wspaniały nowy świat."
2 miesiące temu / Aletheia
 
Można się spytać, czy JEST polska kultura?
3 miesiące temu / Ryś
 
OD UNII LUBELSKIEJ DO UNII EUROPEJSKIEJ, Rzym, 19 maja 2003r.
3 miesiące temu / Ryś
 
Mieliśmy w Polsce niepodległej korporacje - w Warszawie, Wilnie i innych ośrodkach akademickich. O ile wiem, żadna z nich nie była ateistyczna. Po co nam jakieś globalne korporacje? Należy wrócić do sprawdzonych wzorców.
3 miesiące temu / K.J.Turzyński
 
Za wielkimi korporacjami stoją masoni, a Kaczyński jest z nimi skumamy tak, jak kiedyś Piłsudski, więc nic im nie zrobi!
3 miesiące temu / Polka
 
'Globalne korporacje chcą zniszczyć polską kulturę' - przyznam, że samo stwierdzenie brzmi z jednej strony zabawnie a z drugiej megalomancko. Robiąc przytyk w stronę ministra Glińskiego powiem tak: promocja polskiej kultury w świecie leży i już dawno przestała nawet kwiczeć. Jeśli komuś wydaje się, że taki stan rzeczy pozwala jej konkurować z globalnymi korporacjami to jest zabawnym megalomanem. A ponieważ nie stanowi ona żadnej konkurencji1 dla globalnych korporacji, to one nie będą zawracały sobie głowy tym, by ją zniszczyć. Ba, nawet nie wiem, czy w ogóle będą miały świadomość jej istnienia. I to jest ten zabawny kontekst, który przypomina żart o tym, jak pewnego razu mrówka wściekła się na słonia i zaczęła po nim skakać, chcąc go pobić. A inne kibicują i krzyczą 'połam mu żebra! połam mu żebra!'.1 'konkurencji' nie mylić z 'alternatywy'.
3 miesiące temu / M
 
A co na to episkopat? Jakoś nie stają w obronie prześladowanych katolików.Jest cisza w tym temacie. Gdzie jest prymas ?
3 miesiące temu / Jestem katolicz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.