DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Uzupełnienie. Miałam na myśli, że "małżeństwo" homoseksualne niezbędne nie jest. I wolałabym aby takich określeń w ustalanych przepisach nie używano. W ich związku to są partnerzy a nie mąż i żona (związek partnerski, jeśli już jest).
ponad 7 lat temu / jagoda
 
Uporządkowanie spraw majątkowych itp. w związkach partnerskich (a mogą być nie tylko homoseksualne)to jedna sprawa i może uzasadniona. Natomiast "małżeństwo" niezbędne chyba nie jest. Więc po co ono.
ponad 7 lat temu / jagoda
 
Greg Harris - "Nigdy nie byłem smutniejszy przyjmując taki wniosek, ale muszę skupić swoją uwagę, tak jak wszyscy musimy, na ---> osiągnięciu celu!". ...... "Widzę dziś jaśniej niż kiedykolwiek, że nawet największe kłopoty naszej ery (tu: homofaszyzm) wyrastają z czegoś, co jest tyleż godne podziwu i zdrowe, co arcyniebezpieczne - a mianowicie z zażartego i nieustępliwego pragnienia polepszenia losu bliźnich" [Karl R. Popper]
ponad 7 lat temu / Tiberias
 
Ja, czego się konkretnie czepiasz ? Homoseksualiści mają według ciebie edukować dzieci od lat najmłodszych ? Mamy uznawać ich parodię małżeństwa ? Ewidentnie się zgubiłeś na tym portalu. Wróć na bloga Palikota.
ponad 7 lat temu / Mine
 
Homoseksualizm jest zaburzeniem orientacji seksualnej.Juz sama nazwa "zaburzenie "wskazuje na odstepstwo od natury, ktora to ustanowila kobiete i mezczyzne do plodzenia dzieci.Homolobby jest grozne ze wzgledu , ze zakloca ten porzadek rzeczy wprowadzajac falszywe ideologie.Nawet czlowiek niewierzacy dostrzega wstretna manipulacje,ktora przeczy prawdzie.Homoseksualizm istnial i istniec bedzie,ale niech nie narzuca wiekszosci swoich falszywych pogladow.Jednym z ostatnich dowodow, karygodnych zreszta, jest to, ze slowo MAMA i TATA zniknie z pojec.Czy takie oglupianie spoleczenstwa trzeba uwazac za normalne ??? Uwazam, ze wszyscy ci co popieraja lub sympatyzuja z ta czescia lobby biora za to odpowiedzialnosc.
ponad 7 lat temu / Mg
 
@gość Wydaje mi się, że nie powinno tu być mowy o wolności dzieci a wolności rodziców do uczenia dzieci pewnych zasad moralnych. W przypadku katolicyzmu wolność dzieci do wyznania nie istnieje, gdyż w wieku niemal niemowlęcym wolność ta jest im odbierana a wyznanie narzucane z chwilą ochrzczenia.
ponad 7 lat temu / Ja
 
W takim razie, czy udzielanie przez katolickiego urzędnika ślubu cywilnego dla parze hetero nie stoi w sprzeczności z jego moralnością? Przecież wiara katolicka dopuszcza tylko śluby kościelne. Para mająca tylko ślub cywilny będzie żyła w grzechu (podobnie jak homoseksualiści), do czego przyczyni się ów urzędnik. Nota bene udzielanie rozwodów przez katolickich urzędników również powinno być sprzeczne z ich sumieniem.
ponad 7 lat temu / Ja
 
Zło i ohyda homoseksualizmu nie polega tylko na obrażaniu gustów chrześcijan, muzułmanów (i w ogóle większości ludzi na kuli ziemskiej), ale przede wszystkim na niszczeniu zdrowia i życia. Obszerny artykuł nt. wyniszczenia organizmu wynikającego z homoseksualizmu znajdziecie tu:http://www.pch24.pl/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow,12041,i.html#ixzz2LzINJ3up
ponad 7 lat temu / Fearless Wretch
 
@Ja Zacznijmy od podstawowych pojęć: - nie ma czegoś takiego jak "homo małżeństwo" - jest to absurd, coś jak "mądra głupota". Oczywistym jest, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, w którym może się zrodzić potomstwo; - legalizacja oznacza wprowadzenie tegoż absurdu do prawa obowiązującego w danym państwie, co rodzi kolejne absurdy typu "ojciec może poślubić syna - matka może poślubić córkę"; - prawa chrześcijan - możliwość zachowania katolickiej moralności bez łamania prawa państwa. Zmiany prawa w państwie, które narzucają np. urzędnikowi katolikowi udzielenie takiego "ślubu" są deptaniem prawa chrześcijanina do wolności wyznania. Podobnie zmuszanie dzieci w szkołach (nie tylko na pseudodobrowolnych lekcjach WDŻ) ale innych jak biologia, WOS do przyjmowania nauczania homolobby jest deptaniem ich wolności. Prawdziwą wolnością jest zostawianie nauczania moralności rodzicom. Ustawowe narzucanie homoideologii w szkole, urzędzie jest deptaniem praw większości.
ponad 7 lat temu / gość
 
"Bo co ma wspólnego z ?równymi prawami? instytucjonalizowanie zboczeń seksualnych, z czym będzie wiązało się deptanie praw chrześcijan..." Czy może mi ktoś wytłumaczyć, w jaki sposób legalizacja "homo małżeństw" depcze prawa chrześcijan?
ponad 7 lat temu / Ja
 
Czy w Nigerii walczy się z tą samą dewiacją, o której mówił wczoraj Papież Franciszek?
ponad 7 lat temu / Kasia
 
Cytowanie pastora Enoch\'a Adeboye\'a jest tak inteligentne jak jego sugestia, że cała ludzkość wyginie z powodu tego, że parę procent tejże ludzkości przestanie rodzić dzieci.
ponad 7 lat temu / Kasia
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.