Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Łukasza Ewangelisty
 
 
 
 

Gietrzwałd: Droga Krzyżowa – prowadzi ks. prof. Tadeusz Guz [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Dzień Pokutny za grzechy przeciwko życiu, dzieciom i rodzinie. Gietrzwałd 1 lipca 2019. Droga Krzyżowa - prowadzi ks. prof. Tadeusz Guz.


DATA: 2019-08-13 19:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

odpowiadam.Wspomożycielka Wiernych Najświętsza Maryja Panna jest także fundamentem na którym budowana jest cywilizacja chrzescjańska.Jakże warto miec kult dla Jej Osoby ,ponieważ jest Matką Pana Jezusa Chrystusa ,Boga-Człowieka.Jest istotą najdoskonalszą i najświętszą ze wszystkich bytów stworzonych.Jest osłonięta płaszczem majestatu boskiej miłości w sposób jedyny i wyjątkowy.Jest Matką jedynego Zbawiciela,prawdziwego i rzeczywistego Pana wszechświata,wszystkich bytów widzialnych i niewidzialnych.W związku z powyższym jest mocno osadzona w dziele zbawczym swego Syna.
3 miesiące temu / t
 
Maria wypełniła tylko wolę Bożą. Była narzędziem w rekach Bożych. Bóg nigdy nie dal jej żadnej mocy ponad tę, która dał każdemu wierzącemu Pan Jezus Chrystus nigdy nie wywyzszyl matki cielesnej ponad swoich uczniów. ..
3 miesiące temu / Xhuus
 
Wersety na poparcie tego co napisałeś masz czy to tylko według Ciebie?
3 miesiące temu / @t
 
Św Maria Ludwig de Montford w sposób poruszający ukazał znaczenie Matki Chrystusa i z Jego najświętszej woli naszej najlepszej Matki - czczonej tytułem Wspomożycielki Wiernych.Otóż, Maryja jest potężną orędowniczką,a używając metafory jest jakby odziana płaszczem boskiego majestatu,dlatego sprawiedliwe,słuszne i jakże zbawienne jest okazywanie Jej nabożnej czci; Jej moc jest przeogromna,jest z woli Najwyższego Królową nieba i aniołów.Jakże błądzą ci którzy nie nawiązują z Nią relacji osobowej,niewiedzą ile tracą!
3 miesiące temu / t
 
Serdeczne dzieki ks. Guzowi za przeprowadzenie przepieknej Drogi Krzyzowej w Gietrzwalcie. Jak rowniez gloszenie Swietej Prawdy. Bog Zaplac!
3 miesiące temu / Anielka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.