DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Najlepiej zbudować kołchoz albo kibuc,gdzie pojedyńczy człowiek się nie liczy i jesteśmy jedną bezwolną masą.
8 miesięcy temu / Rey
 
Gdyby niektórzy byli odrobinę mądrzejsi , zorjętowali by się jak są głupi . Jednak majątek a mądrość chadzają różnymi drogami.
8 miesięcy temu / Witold
 
Ten facet nie nazywa się Soros, nawet nie Sörös, lecz Schwartz. Ale nie warto robić mu reklamy? Jakie to ma znaczenie, co on uważa? (Ja mogę uważać, że cukier w herbacie należy mieszać łyżeczką trzymaną lewą dłonią, ale w kawie - łyżeczką trzymaną prawą dłonią. Ale co z tego?) TEN LEWAK NIE JEST WART REKLAMY.
8 miesięcy temu / Konrad Józef Turzyński
 
Mówi o "katastrofie" takiej jaką dla niego były przegrane wybory prezydenckie H,Clinton w którą zainwestował?
8 miesięcy temu / Deo
 
Ile fundacji Sorosa i od kiedy są w Polsce? F. Batorego jakie nowości wprowadzała w Instytucjach państwowych za PO?
8 miesięcy temu / Piotr
 
Mowi jak ladaco swiszczypala
8 miesięcy temu / Nick
 
G. Soros ma rację wieszcząc katastrofę U.E., jaką znamy. Przywódcy zjednoczonej Europy, na poparcie własnych poczynań kierowania organizmem U.E., uprawiają bełkot proeuropejskej nowo-mowy. Obecna formuła demokratycznego jednoczenia członków Unii wyczerpała się. Pozwolę sobie wypomnieć problemy ekonomiczne Grecji, Włoch, Hiszpanii, tymczasem nowi członkowie U.E. są ekonomicznie blokowani np.: w kwestii limitów dla rolnictwa i rybołówstwa. Nie mniejszy wpływ na tę katastrofę "demokratyzowania" na siłę społeczeństw Unii Europejskiej ma napływ ludności imigranckiej, czego dowodem są napięcia społecznie we Francji, Niemczech, Szwecji, czy Wielkiej Brytanii. Konserwatywny rząd Wielkiej Brytanii dużym wysliłkiem, i także mimo sprzeciwu sporej części własnego społeczeństwa, zamierza wyjść z tego "obłąkańczego kręgu, by chronić swe, i tak już mocno sfatygowane, europejskie wartości. Dlatego uważam, że G. Soros w dużej mierze miał rację udzielając wywiadu o kondycji U.E.
8 miesięcy temu / Dick Siddis
 
Nie wiem jak mam napisac to wredne nazwisko.Moze je pomine.Powiem tylko,panie"S",ze jezeli wy,torzyszu komunisto nie dacie tej Europie SPOKOJU,jezeli nie przestaniecie jej niszczyc,wprowadzac do nas obcych nam kulturowo naszych zacieklych wrogow,muslimow,to ta Europa rzeczywiscie upadnie.Aby temu zapobiec,wystarczy,torzyszu,ze wy jej dacie spokoj.Wtedy upadnie tylko UE,czego w takim ksztalcie jej zycze z calego serca.Tak nam dopomoz Bog.
8 miesięcy temu / Krzysztof
 
Katastrofą jest Unia Europejska w obecnym kształcie.
8 miesięcy temu / M.Migas
 
Co ten Żyd który jak chodza słuchy dorobił się na majątku rodaków których z Węgier wywieziono do obozu zabiera głos jak to za kasę innych Żydów niszczą Europę dzieki bkgunarodyeuropy się budzą
8 miesięcy temu / Padre
 
Donald Trump pokrzyżował Sorosowi doprowadzenie USA do upadku zatem zajął się Europą za pomocą 224 "zaufanych" przyjaciól w europarlamencie? Gazeta warszawska.
8 miesięcy temu / frf
 
"Samospełniające się przepowiednie" A może Europę czeka ... katastrofa jeśli za bardzo się "zjednoczy" to szybciej ,a jeśli te "nierozerwalne więzy "przyjaźni"" nie odbiorą tlenu i nie zaduszą na miejscu ,to troszkę później.
8 miesięcy temu / mk
 
Czyli, inaczej mówiąc, George Soros zdradza, że wszystko idzie w dobrym kierunku - wszak zniszczenie Europy to jeden z jego celów. No chyba, że "Europą" nazywa bagno i śmietnik, w które chce przemienić każdy kraj. Mam nadzieję, że tu nie pójdzie tak łatwo.
8 miesięcy temu / Eulalia
 
Coś tu zaśmierdziało siarką
8 miesięcy temu / Tfu1
 
Ot,powiedział co wiedział.A skąd pan ma kasę na te wszystkie swoje "projekty"?Bo coś mi się zdaje,że na takie sumy to muszą pracować ze trzy pokolenia,a tu ktoś '"gra na giełdzie" i wygrywa miliardy w krótkim czasie.Gdyby to było możliwe,to takich miliarderów było by na pęczki,bo w NY są wybitni spece od giełdy.To po pierwsze.A po drugie,jak do tej pory do unii to szli w większości tacy,którym leżał na sercu przede wszystkim interes własny.Ludzie nie są ślepi i widzą,że tam to za nic bierze się ogromne pieniądze,za nic się nie odpowiada i ma duuuużo wolnego czasu.Nikt,ale to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie walczył o jakieś interesy mitycznej unii skoro po 4 latach może mandat trafić do kogoś innego.Ludzka natura jest niezmienna-łatwa,nie wymagająca wysiłku,ogromna kasa jest ważniejsza niż pana soroszowe marzenia.
8 miesięcy temu / ta,jasne
 
Europa musi wrócić do wartości chrześcijańskich, do oddawania największej czci, chwały i uwielbienia BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU !!! To jest jedyny ratunek dla Europy i całego świata. Powrót do Tradycji Katolickiej i Mszy Świętej w Tradycyjnym Rycie Rzymskim !!! Na kolana przed BOGIEM od papieża, poprzez kardynałów, biskupów,wszystkich kapłanów, sióstr i braci zakonnych, dzieci, dorosłych i starców !!! Nawrócenie, pokuta, post, różaniec !!! Tego wszystkiego Kościoł od Soboru Watykańskiego 2 zaniechał i mamy teraz tego diabelskie owoce !!!
8 miesięcy temu / Daro
 
to trzeba było jednoczyć Europę i Europejczyków a nie robić z niej śmietnik, sypialnię i stołówkę dla beżowych
8 miesięcy temu / rety
 
Soros boi się głoszenia chrześcijańskich wartości jak jego pan,lucyfer!
8 miesięcy temu / papi
 
Nie ma dziś w świecie niczego gorszego, niż ten lewacki mąciciel Soros. To z nim trzeba,walczyć, bo panoszy się nadmiernie!
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
No cóż, w końcu Lucyfer to anioł światłości.
8 miesięcy temu / robespier
 
Ciekawe, kto będzie dłużej żył: UE czy Soros
8 miesięcy temu / Grzegorz Ch.
 
w nawiązaniu do ostatniego zdania w artykule, gdzie UE ma serce?
8 miesięcy temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.