DZIŚ JEST:   21   SIERPNIA   2018 r.

Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
 
 
 
 

George Soros obiecuje wsparcie finansowe dla imigrantów. Chodzi o setki milionów dolarów

George Soros obiecuje wsparcie finansowe dla imigrantów. Chodzi o setki milionów dolarów
By Niccolò Caranti (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Pochodzący z Węgier amerykański spekulant i finansista żydowskiego pochodzenia, George Soros, oświadczył na łamach „Wall Street Journal”, że „zainwestuje” 500 mln dolarów w pomoc dla zmierzających do Europy imigrantów z krajów islamskich oraz w ich asymilację na Starym Kontynencie.

 

„Zdecydowałem się zainwestować 500 mln dolarów na specjalne potrzeby imigrantów, uchodźców i wspólnot przyjmujących ich” – czytamy w oświadczeniu, jakie Soros przesłał do redakcji „WSJ”.

 

„Chcę zainwestować zarówno w startupy, jaki i w przedsiębiorstwa z ustaloną pozycją na rynku, w inicjatywy społeczne, w działalność służącą imigrantom jak i w bezpośrednią pomoc dla uchodźców” – oświadczył miliarder.

 

Soros przypomniał swoją osobistą historię życiową, gdyż węgierski Żyd sam był uchodźcą. Ponadto poinformował, że zwróci się do Agencji ONZ ds. Uchodźców (HCR) i Międzynarodowego Czerwonego Krzyża (IRC) z apelem o jak najlepsze wydawanie pieniędzy.

 


FLC
  


DATA: 2016-09-21 16:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

NIEPOWAŻNY CZŁOWIEK HOC MA GRUBY PORTWEL .
ponad 1 rok temu / ROMUALD
 
Jak chce im pomagać to niech im pomaga ale w ich krajach ,a nie sponsoruje rozkwit zarazy w Europie. To diabeł w owczej skórze. Swoją drogą ten człowiek zainwestował ogromnę pieniądze w instrumenty finansowe zakładające światowy finansowy krach,a upadek Europy znacznie przyspieszyłby moment światowego krachu.Europa nie powinna przyjmowac za ZA ŻADNE SKARBY muzułmanów na terenie Europy !!!
ponad 1 rok temu / SponorowanyUpadekEuropy?!
 
To antychryst i czart w jednym.
ponad 1 rok temu / panda
 
Do Israelu ich wez . Tam niech ubogacaja kulture zydowska. Czemu zydy nie przyjely ani jednego uchodzcy do tej pory? Cos mi sie wydaje ze israelowi to nare gdy fookola mniej muslimow
ponad 1 rok temu / Anka4)?)
 
Żydzi otworzyli nocą bramy starożytnej Jerozolimy i Antiochii, wpuszczając omańskie wojsko. Wykupili od muzułmanów jeńców i ich wymordowali.Soros właśnie zgodnie z tą tradycją otwiera za pomocą swoich, lichwą zdobytych milionów, bramy Europy potomkom takim bisurmanów.
ponad 1 rok temu / Sally
 
Pamiętajmy że ich zasadą jest piękna mowa a działanie to cywilizacja smierci ! 500ml to kropla w morzu, zwłaszcza że powinni banksterzy przeznaczyć 500 miliardów na odbudowę Syrii i Libii !, to jedno, a kolejne to że imigrańci mają zmienić UE/USA w kalifat a poprzez to zniszczyc chrześcijaństwa ! jak widać same zło się kryje za tzw. pomocą od Sorosa !
ponad 1 rok temu / Soros służy złu !
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.