Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Geneza ideologii gender - dr hab. Aleksander Stępkowski


To, że mamy dziś do czynienia z ideologią gender, to nie jest przypadek. Rozstrzygnięcia decydujące o tym zapadły już wcześniej. Wynikają z przesłanek, które i przez nas są powszechnie akceptowane – podkreślił dr hab. Aleksander Stępkowski podczas konferencji „Gender jako kategoria polityczna" zorganizowanej na UKSW w Warszawie.


DATA: 2013-09-06 15:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dziękuję za krótkie naświetlenie słowa GENDER czyli zrównanie prawne kobiet i męszczyzn
ponad 4 lata temu / VALERIA
 
gender to nowy sposób patrzenia na świat dający optymizm
ponad 5 lat temu / lekarz sokołowski
 
Wspaniały wykład, jasny. Z niego można zrozumieć czym jest gender. Bez zawiłości. Z tego wykładu można wyciągnąć wnioski, że gender to nie "chaos i nicość" jak mówi ks. prof. T. Guz, lecz myśl filozoficzna głębszego znaczenia społecznego, która coraz bardziej się rozprzestrzenia i nabiera porządku prawnego.
ponad 5 lat temu / Kazimierz S
 
Bardzo jasny i zrozumiały wykład na temat gender. Myślę, że ten wykład powinien być publikowany szerszej publiczności. Bo wykłady ks.ks. prof. Oko i Guza sieją tylko zamęt. Ks. prof. T. Guz cały wykład mówi nie na temat. Z wielkim szacunkiem dla Pana dr. hab. Aleksandra Stępowskiego: Kazimierz Sosiński
ponad 6 lat temu / [email protected]
 
Jeden z czytelników szwajcarskiego Zeit Fragen skarżył się,że nie znalazł instytucji,w której mógłby zdobyć zawód OBYWATEL.Jak to jest w Polsce?!
ponad 6 lat temu / Mieczsilve
 
Jeden z czytelników szwajcarskiego Zeit Fragen skarżył się,że nie spotkał instytucji,w której mógłby zdobyć zawód OBYWATEL.Jak jest w Polsce?!
ponad 6 lat temu / Mieczysław S.Kazimierzak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.