DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2019 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


pani Aniu - ma pani 100% rację; nie ma czegoś takiego jak "klauzula sumienia" dla nauczycieli; niechby się tak im poprzewracało w głowach i zaczęli nauczać nie tak jak chce lewactwo z odpowiedniego ministerstwa i tej ich organizacji (ZNP, z tym lewakiem na czele); jak Pani sobie wyobraża to, że nauczyciele historii zaczęliby nagle mówić prawdę o polskiej historii, o komunistach i socjalistach co to chcieli przyłączyć Polskę jako kraj związkowy do Rosji, a później CCCP? o bandytach z AL i GL donoszących na Gestapo na Polaków związanych z AK? o ich morderstwach popełnianych na cywilnej ludności, np. w okolicach Grójca? o mordowaniu Polaków w ubeckich kazamatach, itd.? jak Pani sobie wyobraża, że mogliby odmówić naszym "wspaniałym" ministrom (od ministra) wprowadzenia gender w szkołach, przedszkolach i żłobkach? a odmówienie mówienia uczniom, że wszelkiej maści zboki to są cool goście i gościówy, tylko my nie dorośliśmy jeszcze do Jewropy, to co? czasami ich mi żal ...
ponad 5 lat temu / jaro
 
No tak, znowu ktoś czegoś nie zrozumiał. Ponadto, wystarczy popatrzeć na ulicy na ubrania obywateli. Ile kobiet chodzi teraz w sukienkach, spódnicach, a ile w spodniach. Czy ktoś chce wprowadzić chiński komunizm i wszystkie ubrać w spodnie. Czy to jest dobre i ładne? Mnie się nie podoba.
ponad 5 lat temu / elek
 
Interesuje mnie, czy w przypadku nauczycieli możliwe jest zastosowanie czegoś w rodzaju "klauzuli sumienia" i odmowa propagowania przez nich pewnych treści, jawnie sprzecznych z ich poglądami? Nikt nie zmusza ateisty, by został katechetą (a nawet byłoby to niemile widziane). A co mają robić nauczyciele w sytuacji odwrotnej? Obawiam się, że sprzeciw może skutkować sporymi przykrościami, a wydaje mi się (choć nie mam być może pełnego rozeznania w tej sprawie), że nie chroni ich w tym zakresie w Polsce żadne prawo.
ponad 5 lat temu / Ania
 
my i tak się nie damy; ponieważ w historii Wszechświata zapisane jest nasze zwycięstwo (Boga), to trwanie przy przegranych, choćby i wygrywali aktualną bitwę, jest co najmniej nieroztropne - jest po prostu kretynizmem; i dlatego mu nie ulegamy, i będziemy trwać przy Panu, i odnosić kolejne zwycięstwa, aż po ostateczne ...
ponad 5 lat temu / jaro
 
@ jaro Zlituj sie, "jaro"! - Czas otworzyc oczy. Zgodnie z ideologia Unii Europejskiej patriotyzm jest przezytkiem uprawianym jedynie przez ciemnote. Kosmopolityzm i odciecie sie od wlasnej historii i kultury (wrecz osmieszanie ich) sa za to cnotami oswieconego czlowieka. Patrioci to faszysci. Rodzice musza ustapic miejsca unijnym ekspertom w kwestii wychowania dzieci. Wiadomo, ze UE zwalcza to wszystko, o czym Pan mowi jako wartosciach nadrzednych, lacznie z wiara katolicka. Dla "dialogujacych" rzeczy, ktorych nie da sie pogodzic, trzeba pogodzic, zmusza nas do tego - jak do pogodzenia wiary, ze Jezus jest droga i prawda i zyciem, z przekonaniem, ze nie ma Boga nad Allacha, a Mahomet jest prorokiem Allacha. Takie godzenie od dawna jest napedem masonerii, ktora nienawidzi Kosciola - i klamie, ze wcale tak nie jest. Kto uwaza, ze Jezus nie jest Bogiem, nie moze byc katolikiem, a oni upieraja sie, ze to szczegol. Jezus Chrystus to nieistotny szczegol?!
ponad 5 lat temu / DM
 
Kobiety , które znam wcale nie chcą równości.Lubią być całowane w rękę , przepuszczane w drzwiach itd.Nie chcą też pracować tak długo jak mężczyzni.Ale czy kto z postępowców je o to pytał?Czy ktoś robił na ten temat niezmanipulowane badania.Może PCh zrobiłaby taki sondaż.
ponad 5 lat temu / cynik
 
a co to za nauczyciele, którym można wciskać kit???!!! przecież, podobno, to elita, która ma przygotować przyszłe pokolenia na bycie Polakiem silnym, odważnym, wykształconym, umiejącym sobie radzić w życiu, wyznającym, w końcu, jakieś wartości - zdrowe wartości; a ci obecni to są chyba jeszcze bardziej słabsi niż nasze dzieci - psychicznie, które potrafią przynajmniej logicznie zapytać: "tato, a czemu ten pan ubrał się w sukienkę i się maluje?" - autentyczne pytanie dziecka do ojca posła o drugim, no właśnie, o kim, pośle???!!! szkoda gadać o tej niedorobionej kaście; są oczywiście jeszcze dobrzy nauczyciele, ale z obserwacji wynika, że jest ich coraz mniej; chyba nawet już mniejszość; tym oczywiście należy się bardzo duży szacunek i wdzięczność za obronę naszych milusińskich przed deprawacją i zidioceniem;
ponad 5 lat temu / jaro
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.