DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Genderowa propaganda w berlińskich przedszkolach. Lewackie władze nie odpuszczą nikomu

Genderowa propaganda w berlińskich przedszkolach. Lewackie władze nie odpuszczą nikomu
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM

Polacy mieszkający w Berlinie muszą mieć się na baczności. Lewicowe władze miasta planują nasilenie demoralizującej propagandy. Chcą, by już w przedszkolach dzieci uczyły się o „różnorodności płciowej”. I to bardzo intensywnie.

 

W niemieckiej stolicy rządzi koalicja socjalistów, postkomunistów i zielonych. Od chwili przejęcia władzy nie ukrywa, że planuje uczynić z Berlina europejską stolicę LGBT, czemu służyć mają rozmaite „tęczowe” inicjatywy sowicie opłacane przez miejski budżet. Tym razem berlińskie władze sięgają po to, co najbardziej niewinne – najmłodsze dzieci.

 

Opracowany przez miejski senat dokument –jak tłumaczy w przedmowie do tekstu socjalistyczna minister ds. młodzieży i rodziny, Sigrid Klebba – zawiera „zalecenia na rzecz inkluzywnego działania pedagogicznego w podejściu do różnorodności płciowej i różnorodności rodzinnej”. Pod tymi sloganami kryje się najzwyklejsza promocja rozpusty, grzechu i dewiacji. „Murat bawi się w księżniczkę, Alex ma dwie matki a Sophie nazywa się teraz Ben” - głosi między innymi wydana właśnie broszurka.

 

Wśród „materiałów pedagogicznych przeznaczonych do praktyki przedszkolnej” znajduje się między innymi tekst o wymownym tytule: „Nie jestem Emil, jestem Charlotte”. „W codziennej pracy pedagogicznej celowe jest zwracanie uwagi w ofercie zabaw i zajęć oraz zachowań dzieci podczas zabawy na problem konformizmu w dziedzinie ról płciowych oraz świadome prezentowanie oferty płciowo nietypowej” - głoszą w nim autorzy.

 

„Może to dawać okazję do wspólnego z dziećmi omawiania ich wyobrażeń o chłopcach i dziewczynkach i rozwijanie nowych pomysłów na zabawę”, co z kolei otwiera drogę do wprowadzania tematów „o płciowych wariantach sposobów zachowań dzieci, tak, by postrzegane były jako część dużej różnorodności”, czytamy w broszurce.

 

W materiale cytowane są często dzieci mówiące o braku akceptacji dla swojej seksualności. Dziewięcioletni chłopiec przekonuje na przykład: „Wiedziałem, że nie jestem chłopcem. Jestem sobą, to po prostu wiem. Jestem dziewczynką, nawet jeśli mam penisa. Nie mogę wyjaśnić, dlaczego tak jest. Nie spodobało mi się gdy odkryłem, że mam penisa i że nie można się go pozbyć. Myślałem, że odczaruje go jakaś wróżka, gdy będę spał. Byłoby cudownie, gdybym był kobietą”.

 

Wyznanie podpisane jest: „Lisa wie, że jest dziewczynką”.

 

Źródło: jungefreihet.de

Pach


DATA: 2018-02-14 08:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zniszczyć psychikę od maleńkości, by łatwiej zniewolić. Ot cała myśl "ludzi z lewicową wrażliwością".
ponad 2 lata temu / One
 
A potem małe dzieci będą miały skrzywioną psychikę. Brawo. Tak dalej robić. Aż strach pomyśleć co dalej będzie w kolejce
ponad 2 lata temu / trooper
 
lewactwo jest chore , w myslenia sa poddanymi szatana.
ponad 2 lata temu / maja
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.