DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tak mi się wydaje że im dłużej PiS rządzi tym bardziej jakość spada a im bardziej spada tym bardziej ląduje na lewej stronie. Pomijam fakt że nawet kiedyś było widać że jakości z tego nie będzie co daje pole do popisu dla wszelkich reformatorow czy poprawiaczy.
2 miesiące temu / sl
 
GDYBYSMY MIEKI PRYMASA WYSZYNSKIEGO ale nie mamy i to zasluga owych biskupow
2 miesiące temu / zbigniew
 
Historia magistra vitae est. Proszę się przyjrzeć w szerszym ujęciu historycznym. Kaczyński podpisał traktat Lizboński, zmieniający EWG w państwo federacyjne i przyjmujący nadrzędność prawa EU nad prawem PL. Dlatego dzisiaj tak nas poniewierają na arenie międzynarodowej. Drugi Kaczyński zmienia prawo: jakiś czas temu skrupulatnie odizolował młodzież, by nie miała kontaktu z normalną eksploatacją zwierząt, jak np. w systemie łowieckim, gdzie zakazano udziału w polowaniach. To było działanie przemyślane i o tyle ważne, że uczestnictwo w użytkowaniu zwierząt pozwala zrozumieć zależności w łańcuchach pokarmowych, życiu drapieżników. P.S. Pamiętacie, kto wykończył ministra profesora Szyszkę? Dzisiaj - głosami tak intelektualnie wykastrowanych ludzi - wprowadza ustawy zakazujące użytkowania zwierząt. Na razie tylko w części. Życie ludzi, bezbronnych i nienarodzonych dzieci nie ma tu znaczenia. Ustawy tego typu mogą leżeć miesiącami. Masoni, pociotki Jana Józefa Lipskiego?
2 miesiące temu / M
 
Kaczynskiemu odbija lewicowa palma na starosc , ktorej co rozsadniejsi w PISie nie akceptuja . Kiedys mialem w nim nadzieje , ale w ostatnich latach pokazal ewidentnie , ze nie jest mi z nim po drodze . No i jak tu nie glosowac na Konfederacje .
2 miesiące temu / ada
 
Prawdziwa wiara jest wtedy, gdy ktoś gotów jest za nią umrzeć... a jeśli ktoś frymarczy nią dla kiełbasy PiS lub świętego spokoju hierarchia kościelna to wiara staje się tylko nalepką, którą można się afiszować od święta pod publiczkę. Smutne...
2 miesiące temu / Raróg
 
nie dziwcie się skoro głos episkopatu kojarz się z wypowiedzią bp Gądeckiego
2 miesiące temu / lil
 
Pis ma w nosie swoich wyborców. PiS wprowadza zrównoważony rozwój i agendę 2030.
2 miesiące temu / Bazylejska
 
NISZCZYCIEL KACZYŃSKI GRA POLSKĄ. OBŁUDNIE MODLI SIĘ W KOŚCIOŁACH. BISKUPÓW NIE POSŁUCHA
2 miesiące temu / Teresa
 
@Autor, niech Pan postawi pytanie odwrotnie i wszystko jest jasne.
2 miesiące temu / Jara
 
@Michał- jak i większość społeczeństwa a najlepszym miernikiem tego jest popłoch na hasło " dostęp do broni". Niewolnik boi się broni ,bo nie musi ponosić odpowiedzialności za swoje decyzje- robi co Pan karze.I szybko okazuje się, że Ci co pyszczą o lewackim PiSie sami mają taką samą mentalność podkulonego ogona
2 miesiące temu / Ironia
 
wyborcy PiS-u - i co, dalej pójdziecie jak w dym za swoim mentorem ?
2 miesiące temu / tak tylko
 
Oddawanie czci przyrodzie jest cechą charakteryzującą ideologie masońską. Zwierzęta i rośliny jako bogowie. Masoneria to tajny bolszewizm, bolszewizm to jawna masoneria. Resztę niech każdy dopowie sobie sam
2 miesiące temu / WojtekP
 
PIS to już lewica! Bez dwóch zdań!
2 miesiące temu / Michał
 
Brawo Prezydium Episkopatu. Dość obłąkanych, podstępnych, ateistycznych ideologii zmierzających do zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej.
2 miesiące temu / ks. krakowski
 
Odpowiadam: Nie wpłynie.
2 miesiące temu / sorcier
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.