DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jestem przeciwko ideologii gender!!!!!!
ponad 2 lata temu / Estera
 
Do czego to doszło!!! Wpływ Unii Europejskiej!!! Nie uważam się za osobę nietolerancyjną - akceptuje gejów i lesbijki. Nie możemy jednak pozwolić, by pod "przykrywką tolerancji" towarzystwo GENDER i LGBT promowało homoseksualizm, biseksualizm, transseksualizm czy zmianę płci. Geje i lesbijki nie mogą wychowywać naszych dzieci!!! (chodzi o adopcję). Jeśli są nauczycielami, to nie powinni mówić o homoseksualizmie jako normalności i go reklamować!!! Na przytyk Meryl Streep ("Myślałam, że dogoniliście Zachód"), trzeba by odpowiedzieć, że nasza "polska cywilizacja" jest lepiej rozwinięta, bo my Polacy umiemy czytać Pismo Święte - od dawna rozróżniamy 2 PŁCIE i wiemy, co to jest MAŁŻEŃSTWO i RODZINA.
ponad 3 lata temu / Gabriela
 
Nareszcie zmiany
ponad 4 lata temu / enwu
 
Nóż mi się w kapsie otworzył po przeczytaniu tego artykułu/obejrzeniu materiału wideo. Takie rzeczy są niedopuszczalne! Wszyscy się zgodzimy, niezależnie od wyznania lub jego braku, że dzieci to nasz największy skarb, nie możemy pozwolić na propagandę tych chorych ludzi!!
ponad 4 lata temu / Agnostyk
 
Może to będzie kontrowersyjne co napiszę, ale wierząc w moc opatrzności bożej niestety chrześcijanie sobie z tym nie poradzą, ale poradzi sobie islam. Nie takie imperia padały. Islam do bat Boga na ten cały syf, który ludzie robią w sferze obyczajów.
ponad 4 lata temu / pol
 
Świat upada, ludzkość sama się wykończy. Nie chcę mieć dzieci w takim świecie. Chciałabym się urodzić wcześniej. To chyba najgorsze czasy. Pokłosie Rewolucji Francuskiej. Miej nas Boże w opiece.
ponad 4 lata temu / Wierząca21
 
Nie dałam rady tego przeczytać, Sodoma i Gomora to przy tym pikuś. Boże miej nas w swej opiece...
ponad 4 lata temu / moniś
 
biada tym którzy sieją zgorszenie wśród malutkich lepiej aby się nie narodzili!
ponad 4 lata temu / lolo
 
Polska musi zbudować mur aby się odgrodzić od zboczonego zachodu.
ponad 4 lata temu / cynik
 
Tak się zastanawiam... bo gdyby nie ta niemiecka "reszta Izraela" to pewnie trzeba by było zacytować: "Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu" (Mt 11:24; BT). Chociaż... a może to co się dzieje w Niemczech i co ma oparcie w tamtejszym lokalnym KK, przynajmniej w jego znaczącej części to "Pokłosie" ucieczki od wzięcia odpowiedzialności - w całej pełni - za hitleryzm. Niezbadane są wyroki Boże.
ponad 4 lata temu / ma
 
drodzy kochani - przesylajcie to innym i glosujcie na PiS bo inaczej za rok lub za 2 to samo bedzie w Polsce z przyczyny PO i PSL, sld, tfuj ruch
ponad 4 lata temu / straszne jak niszczona jest psychika dzieci i mlodych pokolen
 
Czyli rozpoczęła się najgorsza w dziejach totalitarna zamordystyczna dyktatura, która łamie człowieka już we wczesnym dzieciństwie straszliwie go demoralizując. To naprawdę wygląda jak apokaliptyczny czas antychrysta z biblijnych opisów.
ponad 4 lata temu / ble
 
A gdzie głos "hierarchów"? Jego brak przekracza w ogóle wyobrażenie o nawet najpodlejszej zdradzie. Są to cyniczni hucpiarze, a nie "biskupi".
ponad 4 lata temu / dry5
 
Homonazisci
ponad 4 lata temu / Antyadolf
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.