DZIŚ JEST:   18   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


brawo ala autora za trzeźwe spojrzenie na gender. Brawo za odkrycie prawdziwych celów deprywacji ideologią gender.
ponad 5 lat temu / nicki
 
Piszmy i mówmy chociaż na stronach centroprawicowych i prawicowych wyrazów i słów zgodnych z prawdą i faktami. Jeżeli są stare sprawdzone słowa jak np. pederasta czy homoseksualista labo sodomita na określenie gej to ich używajmy. Nie dajmy się zepchnąć do obrony nawet w słownictwie zmieniającej sens prawdy. Nie aborcja, a morderstwo albo skrobanka albo zabicie małego człowieka. Albo zacznijmy używać własnego słownictwa bardziej dokładnego i dosadnego oraz wymyślajmy takie słowa, które będą wytrącać lewicowy, łagodzący sens. Na przykład na eutanazję OLDDETH albo DETHOLD czy MORDSTAREG; na gender RÓWNOTWOJERÓUHCHANIE. Szyderstwo, groza i obrzydliwość musi być w naszym słownictwie na to co lewica i socjalDEMOliberałowie nam proponują. BŁAGAM - nie ich wyrazy, a nasze słowa!! Może jakiś konkurs, z nagrodami. Kiedyś były automobile są samochody, były areoplany są samoloty, tanki są czołgi; o ile mnie pamięć nie myli były to wyrazy wymyślone przez myślących czytelników.
ponad 5 lat temu / BŁAGAM
 
Do Yas. Niestety,ludzie się nie obudzą. Ludzie są bowiem w większości głupi.
ponad 5 lat temu / rafik
 
Ludzie się w końcu obudzą. Nie wygrają tak łatwo z polskimi rodzinami.
ponad 5 lat temu / Yas
 
droga do lansowania gendryzmu była przygotowywana od dawna. Wprowadzenie w szkołach lekcji \'przygotowania do życia w rodzinie"-oto grunt pod promocję genderyzmu. Właściwie to wszystko jedno czego,byle to było uzależniające i osłabiające moralność. Jak homoseksualizm-dobrze,pedofilia ,zoofilia-dobrze,masturbacja-dobrze,rozwody,eutanazja,aborcja ,pornografia,rozwiązłość-wszystko im pasuje. To proces który trwa w Polsce od lat. Jak już ludzie się przyzwyczaili (nawet katolicy),że ich dzieci mają lekcje wych.sexualnego(pżr-jakby to szkoła wiedziała lepiej jak ma rodzina wyglądać niż dziecko widzi w swojej własnej rodzinie / to teraz tylko powolutku będzie się zmieniało podręczniki,nauczycieli szkoliło,program rozszerzało na sfery bardziej sexualne... Rodzice mogą sobie nawet głodować w proteście-szkoła jest obowiązkowa a zyskają tyle,co przy likwidacjach szkół albo programu z historii. Albo teraz Wszyscy wypiszą dzieci z tych zajęć,albo przegramy z dewiacjami. PROTEST
ponad 5 lat temu / szach
 
Jak ostrzegaja w swym liscie o gender polscy buskupi. ideologia ta jest propagowana i finansowana odgornie (nie przez grupy dyskryminowane czyli w tym wypadku, wyglada na to, ze wszystkie kobiety i wszystkie dzieci, gdy nauczane o rolach w rodzinie), a pod haslem rownosci, niszczy rodziny. Jest to ideologia totalitaryzmu, gdzie kazdy sprzeciw konczy sie osmieszeniem, wykluczeniem i przesladowaniem. Pod haslem rownosci juz odbiera sie prawa (np. rodzicom do wychowywania dzieci), bo wladza z pomoca swych tzw. ekspertow wie najlepiej.
ponad 5 lat temu / DM
 
Nareszcie powiedziano to głośno i wyraźnie.
ponad 5 lat temu / razar
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.