DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Gender podszyte pedofilią

Gender podszyte pedofilią
Fot. T. Adamowicz/Gazeta Polska/Forum
#GEDNER    #DZIERŻAWSKI    #WHO    #ŻYCIE    #OBRONA ŻYCIA    #PEDOFILIA    #RODZINA    #DZIECI

Komu mogłoby zależeć na informowaniu 6-latków o rodzajach antykoncepcji i zachęcaniu 9-latków do podejmowania świadomych decyzji o aktywności seksualnej? Oczywiście pedofilom – podkreśla obrońca życia Mariusz Dzierżawski.

 

Przy okazji listu biskupów na niedzielę Świętej Rodziny, w mediach pojawiły się wypowiedzi, że „gender" nie można sprowadzać do sfery seksualnej, bo przecież jest to jest gałąź nauki zajmująca się równouprawnieniem kobiet.

 

Niektórzy dają się nabierać na taką argumentację i ostrzegają przed „uproszczeniami". Tymczasem „gender" to kolejne wcielenie ideologii, znanej wcześniej w wersji jakobińskiej i bolszewickiej, która szczęścia ludzkości poszukuje na drodze obalenia wszelkich struktur społecznych. Szczególnie znienawidzona przez wszelkich postępowców jest rodzina. Pomysły Engelsa i bolszewików na likwidację rodziny siłą okazały się nieskuteczne, bo normalni ludzie są do rodziny przywiązani.

 

Współczesne pokolenie nihilistów wpadło na inny pomysł. Wystarczy zdeprawować ludzi na tyle, aby nie mogli tworzyć trwałych więzi rodzinnych, a rodzina umrze śmiercią naturalną. „Gender" to kryptonim tego przedsięwzięcia. W opakowaniu ideologii znajdują się frazesy o równości i sprawiedliwości, ale najwięcej energii krzewiciele nowej-starej ideologii poświęcają sferze seksualnej.

 

Priorytetem jest edukacja seksualna, której standardy opracowane przez Światową Organizację Zdrowia i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii zostały przysłane do Polski i ogłoszone na wiosnę 2013 roku podczas konferencji w Pałacu Staszica, w której udział wzięli przedstawiciele ministerstw zdrowia i edukacji. Z dokumentu Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowie” można się dowiedzieć, że radość masturbacji dzieci powinny poznawać w przedszkolu, 6-latki powinny poznawać różne rodzaje antykoncepcji, a 9-latki powinny podejmować świadome decyzje dotyczące zyskiwania, bądź nie, doświadczeń seksualnych.

 

Komu mogłoby zależeć na informowaniu 6-latków o rodzajach antykoncepcji i zachęcaniu 9-latków do podejmowania świadomych decyzji o aktywności seksualnej? Oczywiście pedofilom. Niedawno w Niemczech ujawniono, że obecni szefowie Partii Zielonych (organizacja podobna do Ruchu Palikota) już w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia domagali się legalizacji pedofilii. Przed laty wyszło również na jaw, że władze belgijskie kryły pedofila-mordercę Marca Doutroux.

 

Rząd Donalda Tuska te „europejskie" standardy poprzez działania ministrów Kluzik-Rostkowskiej i Kozłowskiej-Rajewicz wprowadza w życie. W Niemczech, które dla ministerialnych deprawatorów seksualnych stanowią wzór, rodziców, którzy opierają się deprawacji swoich dzieci wsadza się do więzienia. Łatwo się domyślić, że scenariusz opracowany i przetestowany w Europie Zachodniej, ma być wkrótce zrealizowany w Polsce. To zła wiadomość. Ale jest i dobra. Mamy trochę czasu i wielu ludzi, aby deprawatorom-pedofilom się przeciwstawić. Najwyższa pora wziąć się do roboty.

 

Tekst został opublikowany na stronie stopaborcji.pl


DATA: 2014-01-02 11:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

brawo ala autora za trzeźwe spojrzenie na gender. Brawo za odkrycie prawdziwych celów deprywacji ideologią gender.
ponad 6 lat temu / nicki
 
Piszmy i mówmy chociaż na stronach centroprawicowych i prawicowych wyrazów i słów zgodnych z prawdą i faktami. Jeżeli są stare sprawdzone słowa jak np. pederasta czy homoseksualista labo sodomita na określenie gej to ich używajmy. Nie dajmy się zepchnąć do obrony nawet w słownictwie zmieniającej sens prawdy. Nie aborcja, a morderstwo albo skrobanka albo zabicie małego człowieka. Albo zacznijmy używać własnego słownictwa bardziej dokładnego i dosadnego oraz wymyślajmy takie słowa, które będą wytrącać lewicowy, łagodzący sens. Na przykład na eutanazję OLDDETH albo DETHOLD czy MORDSTAREG; na gender RÓWNOTWOJERÓUHCHANIE. Szyderstwo, groza i obrzydliwość musi być w naszym słownictwie na to co lewica i socjalDEMOliberałowie nam proponują. BŁAGAM - nie ich wyrazy, a nasze słowa!! Może jakiś konkurs, z nagrodami. Kiedyś były automobile są samochody, były areoplany są samoloty, tanki są czołgi; o ile mnie pamięć nie myli były to wyrazy wymyślone przez myślących czytelników.
ponad 6 lat temu / BŁAGAM
 
Do Yas. Niestety,ludzie się nie obudzą. Ludzie są bowiem w większości głupi.
ponad 6 lat temu / rafik
 
Ludzie się w końcu obudzą. Nie wygrają tak łatwo z polskimi rodzinami.
ponad 6 lat temu / Yas
 
droga do lansowania gendryzmu była przygotowywana od dawna. Wprowadzenie w szkołach lekcji \'przygotowania do życia w rodzinie"-oto grunt pod promocję genderyzmu. Właściwie to wszystko jedno czego,byle to było uzależniające i osłabiające moralność. Jak homoseksualizm-dobrze,pedofilia ,zoofilia-dobrze,masturbacja-dobrze,rozwody,eutanazja,aborcja ,pornografia,rozwiązłość-wszystko im pasuje. To proces który trwa w Polsce od lat. Jak już ludzie się przyzwyczaili (nawet katolicy),że ich dzieci mają lekcje wych.sexualnego(pżr-jakby to szkoła wiedziała lepiej jak ma rodzina wyglądać niż dziecko widzi w swojej własnej rodzinie / to teraz tylko powolutku będzie się zmieniało podręczniki,nauczycieli szkoliło,program rozszerzało na sfery bardziej sexualne... Rodzice mogą sobie nawet głodować w proteście-szkoła jest obowiązkowa a zyskają tyle,co przy likwidacjach szkół albo programu z historii. Albo teraz Wszyscy wypiszą dzieci z tych zajęć,albo przegramy z dewiacjami. PROTEST
ponad 6 lat temu / szach
 
Jak ostrzegaja w swym liscie o gender polscy buskupi. ideologia ta jest propagowana i finansowana odgornie (nie przez grupy dyskryminowane czyli w tym wypadku, wyglada na to, ze wszystkie kobiety i wszystkie dzieci, gdy nauczane o rolach w rodzinie), a pod haslem rownosci, niszczy rodziny. Jest to ideologia totalitaryzmu, gdzie kazdy sprzeciw konczy sie osmieszeniem, wykluczeniem i przesladowaniem. Pod haslem rownosci juz odbiera sie prawa (np. rodzicom do wychowywania dzieci), bo wladza z pomoca swych tzw. ekspertow wie najlepiej.
ponad 6 lat temu / DM
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.