DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Gender będzie państwową ideologią Niemiec. Katolicki publicysta o absurdach walki z „dyskryminacją”

Gender będzie państwową ideologią Niemiec. Katolicki publicysta o absurdach walki z „dyskryminacją”

Państwowy urząd zaczyna walkę z państwem. To nie fikcja, ale rzeczywistość w Niemczech, gdzie z ideologii gender próbuje się uczynić doktrynę państwową, uważa Mathias von Gersdorff.


Niemiecki Urząd Antydyskryminacyjny, którego teoretycznym zadaniem jest obrona rzeczywiście dyskryminowanych lub prześladowanych mniejszości, zajmuje się promocją ideologii gender. „Równe prawo dla każdej miłości” – to motto nowej kampanii Urzędu na rok 2017. Oficjalnym jej celem, realizowanym rozmaitymi środkami, ma być „prawne i społeczne równouprawnienie osób LSBTI*”. Kampanię firmują dwie lesbijki, które skarżą się, że mają trudności z adopcją dziecka, bo państwo nie uznaje ich za normalną rodzinę.

 

Katolicki publicysta Mathias von Gersdorff nie ma wątpliwości, że w ten sposób Urząd staje się „organem propagandy gender”.

 

Jak dodaje, jest całkowitym absurdem prawnym, że jeden z niemieckich urzędów zajmuje się walką o coś, co nie istnieje. Na swoim blogu autor wskazuje, że slogan „równe prawo dla każdej miłości” nie odzwierciedla żadnej prawnej rzeczywistości, ponieważ prawo miłością się w ogóle nie zajmuje. „Mężczyzna i kobieta mogą wziąć ślub stwarzając w ten sposób małżeństwo i otrzymają wówczas państwową opiekę prawną. Nie stanie się to jednak dlatego, że się, być może, kochają. Także gdyby się nienawidzili, otrzymaliby te same prawa” – wskazuje. Hasło wykorzystane przez Urząd jest zatem niczym innym, jak tylko czystą demagogią.

 

Jeszcze większym absurdem jest jego zdaniem fakt, że państwowy urząd rozpoczyna kampanię wymierzoną… w państwo, zarzucając mu, że dyskryminuje ludzi, którzy się „kochają”. „Konkretnym celem akcji propagandowej Urzędu Antydyskryminacyjnego jest równouprawnienie związków partnerskich LSBTIQ w prawie małżeńskim i adopcyjnym. Takie absurdalne żądania mogą być stawiane przez partie polityczne, stowarzyszenia czy grupy lobbingowe. Jednak urząd państwowy musi zachowywać nakazaną przez prawo neutralność”, pisze von Gersdorff.

 

Jego zdaniem kampania Urzędu wskazuje wyraźnie, że chodzi tu o „upaństwowienie” ideologii gender. „Krok po kroku gender rozbudowywana jest do rangi państwowej ideologii. Jeżeli zostanie to pewnego dnia ukończone, będzie mogła rozpocząć się niepohamowana dyskryminacja wszystkich, którzy mają dość rozsądku by zrozumieć, że gender jest ideologią absurdalną” – kończy autor. 

 

 

Źródło: mathias-von-gersdorff.blogspot.de

Pach

DATA: 2017-01-19 07:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Mnie to wcale nie dziwi. Niemcy maja to we krwi teraz gender , 80 lat temu nazizm ,od xvi wieku do xix protestantyzm, x-xi wiek walka o supremacje nad papiestwem a iv -vi wiek herezja arianizmu, niemcy czy ogolnie germanie maja w sobie cos co sprawia ze wiecznie buntuja sie przeciwko Bogu.
ponad 3 lata temu / keraj77
 
Straszne. Są kraje gdzie ludzie zawierają "małżeństwo" ze zwierzęciem. Czy niemieckie urzędy też takie planują i chcą żeby takie zboczone "małżeństwa" adoptowały małego człowieka?
ponad 3 lata temu / Obserwator
 
No cóż, widać ma się ku spełnieniu proroctwo niemieckiej stygmatyczki, Sł. Bożej Teresy Neuman z 1948r. dot. Niemiec "... puszcza będzie szumiała nad gruzami Berlina, stolicy zbrodni i zepsucia..."
ponad 3 lata temu / Nina
 
[email protected] obawiam się, iż o przywództwo walczyli: USA kontra Roska + Niemcy. Prośmy Wszechmogącego o przejście Waszyngtonu do obozu Prawych. +++ Króluj nam Chryste, w Polsce i wszędzie!
ponad 3 lata temu / Jurek
 
Niestety POnownie Szwaby z Kacapami , za "naprawianie" świata PO prostu się zabrali !
ponad 3 lata temu / henrykk1b6
 
Czy słowo "każda" obejmuje także wszystkie różnorakie "....filie"? Czy ostatnio modne małżeństwa z samym sobą lub robotami lub lalkami też traktować jak normalne rodziny?
ponad 3 lata temu / ???
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.