DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Gender, aborcja i LGBT. Dlaczego świat zwariował? „Rewolucja totalnej wolności” już na VOD PCh24.pl!

Gender, aborcja i LGBT. Dlaczego świat zwariował? „Rewolucja totalnej wolności” już na VOD PCh24.pl!

Dlaczego świat Zachodu promuje „wolne związki” i „wolną miłość”, skoro od wieków wiadomo, że grzeszny styl życia ostatecznie kończy się samotnością, pustką i poczuciem beznadziei? Dlaczego propaguje się rzekome wyzwolenie kobiet, skoro to na nie zwykle spada wyzwanie samotnego wychowywania dzieci porzucanych przez równie „wyzwolonych” mężczyzn? Dlaczego jako rozwiązanie tej sytuacji wskazuje się aborcyjne morderstwo?

 

Odpowiedź już wkrótce w filmie Rewolucja totalnej wolności

- od 27 marca na platformie VOD PCh24.pl -

kliknij TUTAJ i uzyskaj dostęp!

 

Pytania można by mnożyć. Skąd bowiem pomysł, by twierdzić, że związki osób tej samej płci są dobre i wartościowe? Skąd idea, by nazywać je „małżeństwami”, pozwalać adoptować dzieci lub korzystać z nieetycznych praktyk jak surogacja czy in vitro? Co się stało, że ludzkość zaczęła podważać zjawisko tak obiektywne jak ludzka płeć? Dlaczego stworzono i zaczęto propagować genderyzm – ideologię suflującą młodym ludziom szaleństwa rzekomego „wyboru” płci i możliwości jej zmiany?

 

Zobacz zwiastun filmu!

 

Pełna werja filmu Rewolucja totalnej wolności

- od 27 marca na platformie VOD PCh24.pl -

kliknij TUTAJ i uzyskaj dostęp!

 

Wszystkie te aberracje stoją w sprzeczności ze zdrowym rozsądkiem i stanowią gwałt na rozumie. Dochodzi do tego w świecie pełnym deklaracji o przewadze intelektu nad rzekomo zabobonną religijnością! Co więc poszło nie tak? Jakie są przyczyny tego stanu rzeczy?


Odpowiedź możecie poznać Państwo dzięki filmowi, jaki już 27 marca pojawi się na naszej platformie VOD. Dzieło w reżyserii Jarosława Mańki opowiada o wydarzeniach z przełomu lat 60. i 70. XX wieku w Europie Zachodniej. Obraz nie skupia się jednak wyłącznie na lewackim terroryzmie. Osoby wypowiadające się w filmie przybliżają nam atmosferę tamtych czasów, ideologiczne inspiracje rewolucjonistów i konsekwencje studenckiego buntu. A są nimi chociażby wymienione na początku tekstu doktryny, od genderyzmu, przez homoseksualizm po aborcjonizm.


Żeby pokonać wroga trzeba zdemoralizować jego dzieci. Prosto. Strzał w serce – mówi w filmie „Rewolucja totalnej wolności” znany Państwu z łamów naszego portalu Piotr Podlecki. Te słowa celnie opisują wydarzenia umownie łączone z majem roku 1968. Na tym właśnie bowiem polegała cała perfidia lewackiego buntu. Nie był on skierowany – jak chociażby przewrót bolszewicki z Rosji roku 1917 – do ludzi dorosłych, ale do młodych, dopiero kształtujących swoje charaktery i ciągle skorych bo kontestowania rzeczywistości oraz ulegania emocjom i popędom. To właśnie na seksualnych namiętnościach oparto rewolucję totalnej wolności, która ukształtowała współczesny Zachód, a teraz wdziera się i do Europy Środkowej.

 

Rewolucja totalnej wolności

- od 27 marca na platformie VOD portalu PCh24.pl -

kliknij TUTAJ i uzyskaj dostęp!

 

Poznanie tej historii umożliwia lepsze zrozumienie wyzwań współczesności i prawdziwej natury obecnych zagrożeń. – Życzę, aby film pomógł państwu dostrzec, również wokół siebie, jad rewolucyjny, jad rewolucji totalnej wolności – mówił na krakowskiej premierze obrazu przedstawiciel producenta dzieła, wiceprezes Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi Arkadiusz Stelmach. Te życzenia, jak i sam film, pozostają nadal niezwykle aktualne.


Film „Rewolucja totalnej wolności” zobaczyć można nie wychodząc z domu – dzięki serwisowi VOD portalu PCh24.pl. Film dostępny będzie już od 27 marca. Polecamy!

 


MWł

 

KLIKNIJ W BANER ABY DOWIEDZIEC SIĘ JAK UZYSKAĆ DOSTĘP DO PCH24.PL VOD

 

 

 

  

Czytaj także:
DATA: 2020-03-31 11:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wywrotowcy opanowali wszystkie instytucje w państwach i teraz uchwalają prawo wprowadzające aborcję,eutanazję,związki homo,narkotyki,likwidację tradycyjnej rodziny,itd.
3 miesiące temu / Johny Mnemonic
 
Czemu tak późno i dopiero teraz? Naprawdę dużo straciliście, że dopiero po takim czasie jest on dostępny do szerszej publiczności. Wielka szkoda. Ale i tak dziękuję, że będę miał okazję zobaczyć.
3 miesiące temu / Emigrant
 
@maria To nie science-fiction tylko dramat psychologiczny, jakbyś znała kulturę japońską i podłoże filmu to byś zrozumiała. W Japonii jedną z największych wartości jest szacunek do starszych i tradycji
3 miesiące temu / Anonimm
 
Rewolucja się skończy, albo rozpali, gdy wprowadzą 60 godzinny dzień pracy, jak to proponują we Francji.
3 miesiące temu / Ryś
 
Moim zdaniem rewolucję zapoczątkował wąż w raju, a od tamtych czasów tylko zmienia wizerunek. Na szczęście Pan Bóg rzucił ludziom koło ratunkowe-Jezusa Chrystusa. Syn Boży wskazał drogę trudną, bolesną, ale skuteczną jak nie dać się rewolucji. Z Panem Bogiem.
3 miesiące temu / hq
 
Ale przed 1968 też były choroby i to gorsze niż koronawirus - np. gruźlica.
3 miesiące temu / ala wilk
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.