DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

„Gdyby Jezus dziś żył, głosowałby na Partię Razem”. Skandaliczne słowa poseł Lewicy

„Gdyby Jezus dziś żył, głosowałby na Partię Razem”. Skandaliczne słowa poseł Lewicy
Fot. M. Włodarczyk/Forum

 „Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości” – napisała na Twitterze poseł Lewicy Magdalena Biejat odnosząc się do informacji o zatrzymaniu przez policję „tęczowych wandali”, którzy sprofanowali posąg Chrystusa dźwigającego Krzyż na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

 

Przypomnijmy: trójka aktywistów LGBT, którzy sprofanowali figurę umęczonego Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu zawieszając na niej tęczową flagę i maseczkę z anarchistycznymi symbolami, została zatrzymana przez policję. Działanie policji oburzyło poseł Lewicy Magdalenę Biejat.

 

„Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości i głosował na Partię Razem. Zajmijcie się lepiej ściganiem przestępstw z nienawiści”, napisała na Twitterze Biejat.

 

Wpis poseł Lewicy wywołał oburzenie znacznej części internautów.

 

„A o jakiego Jezusa się rozchodzi Poseł Magdalenie Biejat, bo jeśli chodzi o Chrystusa, to zapewne Pani Poseł nie wie, ale On ŻYJE”, napisał poseł PiS Przemysław Czarnek.

 

„Aborcjoniści podczepiają się pod Jezusa. Odrażające”, podkreślił z kolei Cezary Krysztopa („Tygodnik Solidarność”).

 

Źródło: Twitter

TK


DATA: 2020-08-05 18:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Marzycielka!Widać wyraźnie,że ta osoba z Pismem Świętym nie miała do czynienia ani trochę.Nooo,może w szkole,na polskim,bo tam coś było o chaosie na początku.Ale to chyba było w innym kontekście niż to,ze Bóg stworzył niebo i ziemię,i wszystko co po niej chodzi,lata w powietrzu,pływa w wodzie,i człowieka,który ma być Bogu posłusznym i wiernym.
1 miesiąc temu / migi
 
Nie należy traktować tych słów tej pani na serio. Dużo większy od niej szatan próbował przekupić Pana Jezusa podczas postu Zbawiciela na pustyni. Zakończyło się to fiaskiem. Ta pani nie wie z jakimi siłami zagrywa. Może się okazać, że skończy się to dla niej bolesnym doświadczeniem... Ale do tego trzeba szerokiej wiedzy, aby to zrozumieć. Cały Nowy Testament zadaje kłam poglądom tej pani...
1 miesiąc temu / Krakusik
 
Głupota nie boli.
1 miesiąc temu / J.P.
 
Stwierdzenie że: "Jezus głosował by na partię Razem" bliskie jest stwierdzeniu: "Wszyscy jesteśmy Jezusami" lub "Ja jestem Jezusem". Za takie coś zamykają w "pokojach bez klamek", bo podobno jest to uleczalne.
1 miesiąc temu / kasandra
 
Pani Biejat. Gdyby Kopernik żył w obecnych czasach, to pewno byłby kobietą?
1 miesiąc temu / aaaggg
 
Pani poseł. Gdyby Pan Jezus wolą Bożą żył nie 2000 lat temu a w naszych, oddałby się na śmierć za wszystkich grzeszników w tym mnie i Pani, którzy nie zawahaliby się go szykanować i skazać na śmierć. Problemem jest bezkrytyczne i rozumne przyjęcie i przestrzeganie jego nauki. Z tym jak widać ma Pani poważny problem...
1 miesiąc temu / west
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.