Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Gdy seksedukatorzy zapukają do drzwi szkoły [ZOBACZ VIDEO Z KONFERENCJI]


Odtwórz w YouTube
 

Na czym polega tzw. nowoczesna edukacja seksualna, jakie niesie za sobą zagrożenia i jak uratować dzieci przed propagandą LGBT w szkołach? O tym podczas debaty „Gdy seksedukatorzy zapukają do drzwi szkoły” w ramach Klubu Skawińska 13 w Krakowie dyskutowali wybitni eksperci. Zapraszamy na relację VIDEO.

 

W debacie udział wziął dr Zbigniew Barciński ze Stowarzyszenia Pedagogów NATAN, który mówił o medialnej batalii o edukację seksualną, jakiej jesteśmy świadkami w Polsce. Mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris obnażał ciemne strony edukacji seksualnej prowadzonej wedle standardów WHO, a Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny pokazywał, że nie warto podążać drogą wytyczoną przez Zachód. Co zatem winniśmy zrobić? Jak uratować dzieci przed propagandą LGBT w szkołach? Na te pytania odpowiadała Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty. Spotkanie poprowadził red. Łukasz Karpiel, zastępca redaktora naczelnego portalu PCh24.pl.


DATA: 2020-03-12 21:33:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Coraz bardziej wydaje mi się, ze coś tu nie gra. Tworzy się atmosferę zagrożenia, napuszcza się rodziców na szkołę a jednocześnie nie przecina się tego wyposażając dyrektorów szkół w jednoznaczne i jasne prawo, którego złamanie spowodowałoby konsekwencje dyscyplinarne brawo komentator @Zbigniew !.To jest bardzo dziwne. W końcu państwo jest przede wszystkim odpowiedzialne za treści nauczania w szkołach. Przynajmniej w teorii, bo w praktyce nie widać tej odpowiedzialności. Próbuje się ją zepchnąć na rodziców szkoła nie jest na ogół ich miejscem pracy.Chyba z bezsilności wobec oczekiwań samorządów.
3 miesiące temu / Lemur
 
Twoje rozwiązanie przyczyni się jedynie do zwiększonej ilości nowotworów gruczołów wydzielniczych u mężczyzn i dysfunkcji seksualnych w związkach
3 miesiące temu / @Izydor
 
A ministerstwa i kuratoriów to nie ma?
3 miesiące temu / Zbigniew
 
Edukacja seksualna powinna mieć jedną "podstawę programową": wszelka aktywność seksualna poniżej 18 roku życia musi być zabroniona. Z masturbacją na czele. Cała reszta to tylko dodatek.
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
A może warto rozważyć jeszcze jedną możliwość, jak już inne się wyczerpią... Może na miejsce tych genderowych pseudo edukatorów należałoby wprowadzić ludzi wierzących którzy zamiast podawać dzieciom truciznę z WHO będą dawało odtrutkę z KKK? Może warto zostać Wallenrodami...
3 miesiące temu / Polka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.