Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LISTOPADA   2019 r.

Św. Cecylii, męczennicy
Św. Sawy
 
 
 
 

Gdy Europa zabija dzieci, Rzym staje w obronie nienarodzonych. Zobacz Marsz Życia [VIDEO]


18 maja, w Rzymie odbył się Marsz dla Życia. "Nie dla mordowania nienarodzonych dzieci w majestacie prawa, nie dla zabijania ludzi starszych" - powiedział dziennikarz PCh24.pl, Łukasz Karpiel o tym, czego domagali się maszerujący w obronie życia.


DATA: 2019-08-23 21:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy Rzymian biorących udział w marszu dla życia też nazywają faszystami?
5 miesięcy temu / ?
 
Rzymanie jak godnie reprezentujecie Waszą wiarę i człowieczeństwo. Jesteście prawdziwym przykładem do naśladownia przez europejczyków.
6 miesięcy temu / Dora
 
Straszne są czasy w których żyjemy. Musimy walczyć o prawo do życia z tymi którzy też żyją a chcą śmierci wszystkich za wyjątkiem ich samych, tak jakby byli nieśmiertelni, jakby ich nie urodzono, jakby nigdy nie mieli się zestarzeć. Tak szatan potrafi namieszać w głowach obietnicami niemożliwymi do spełnienia. Wie to każdy kto nie ulega pokusom szatana.
6 miesięcy temu / banita
 
Europa jak Europa ale w Rosji jest milion aborcji rocznie.
6 miesięcy temu / ala wilk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 118 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.