DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kościół walczy z narodowcami. Poucza o złym nacjonalixmie katolickim.
ponad 2 lata temu / Do Normalny
 
A ja tylko zapytam gdzie jest Kościół ? Jak pamiętam p. Adamowicz uważa się za katolika . bywa na "ważnych" mszach świętych. Może jego proboszcz, a nawet biskup zaprosi go na rozmowę. Niech się wytłumaczy ... a jak nie to przecież istnieje ekskomunika. Kościół Katolicki niestety jest zbyt pobłażliwy ,,, a pani HGW. podobno katoliczka, ale od godz. 16.
ponad 2 lata temu / Normalny
 
PiS współpracuje z PO w każdej dziedzinie. To nieprawda że mają inne cele. Posłuchajcie u Roli jak wspólnie, we wzajemnej zgodzie i pełnej współpracy wyprzedają majątek narodowy, zasoby naturalne będące własnością Polaków na przykladzie kopalni Krupiński. Przedstawiciele strony społecznej zostali ogloszeni persona non grata w czasie komisji w sejmie gdzie pojawili się aby poznać szczegóły prac posłów w sprawie planowanej sprzedaży kopalni ustawionemu kupcowi brytyjskiemu. Komisja została przerwana że względu na ich obecność. Zostało oficjalnie zapowiedziane iż kolejna komisja odbędzie się w innym miejscu niedostępnym dla strony spolecznej. PiS kontynuuje wyprzedaż strategicznego majątku Polski w obce ręce całkowicie identycznie jak robiło to PO. W sprawie z artykułu RKW informuje że prace nad wdrażaniem konwencji stambulskiej w życie idą w sejmie pełna parą.
ponad 2 lata temu / rew
 
bo to jest AWS teraz chca zmniejszyc swoja wladze by by byla wymowka my chcieli ale wy zle glosowali
ponad 2 lata temu / zbigniew
 
Po ostatnich wybrykach z aborcją uważam,że PiS nie powinien rządzić samodzielnie,lecz tworzyć koalicję ,mieć większość ale z ruchem narodowym...
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
PIS, PO - jedno (magdalenkowe) zło! "Dobra zmiana" okazała się kolejnym oszustwem.
ponad 2 lata temu / Ryszard Kubaszko
 
"to Ty decydujesz w jakiej chcesz być relacji" - czyli np. pedofil decyduje czy może zgwałcić dziecko? Już choćby za to zdanie ta broszura powinna być zgłoszona do prokuratury!
ponad 2 lata temu / !!!
 
Gdańszczanie wreszcie może pójdą po rozum do głowy i przestaną głosować na ludzi z PO którzy zostają prezydentami ich miasta, bardzo pięknego zresztą. Albo przyjmowanie imigrantów albo albo promocja homoseksualizmu i ciekawe co będzie dalej... Odpowiedź na takie sytuacje jest prosta i nazywa się Ruch Narodowy. Skoro taka partia jak Nowoczesna jest w sejmie to dla czego nie dać szansy ugrupowaniu które jest jej przeciwieństwem ? Jeszcze raz powtarzam, głosujmy na Ruch Narodowy w czasie wyborów parlamentarnych bo tylko oni mogą zadbać o normalność w naszym kraju.
ponad 2 lata temu / ZEUS
 
Pozostaje tylko: Kościół, szkoła, strzelnica, mennica. A islam tylko siedzi i zawija w sreberka swoje wersety. Katolicy i pseudokatolicy sami się unicestwią przy olbrzymim wsparciu z watykanu...
ponad 2 lata temu / Pppp
 
"Ohyda spustoszenia"...
ponad 2 lata temu / AD
 
co ten PiS wyprawia ?! skandal ! na pewno nie zagłosuje na PiS ! teraz chyba na Kukiza bo jest tam Jurek !
ponad 2 lata temu / PiS do bani !
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.