DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Gdańszczanie przeciw homopropagandzie prezydenta miasta. A rząd nabrał wody w usta!

Gdańszczanie przeciw homopropagandzie prezydenta miasta. A rząd nabrał wody w usta!
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com

We wtorek w Gdańsku odbyły się konsultacje społeczne dotyczące skrajnie lewicowego, wulgarnego i promującego zboczenia oraz seksualne dewiacje programu „ZdrovveLove” – kolejnej odsłony „nowoczesnej edukacji seksualnej”.

 

„ZdrovveLove” to pomysł znanego ze wspierania środowisk LGBT prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza. „Edukacja seksualna nie zachęca do częstych kontaktów seksualnych, to nauka zachowań asertywnych w obszarze praw seksualnych, nauka tolerancji dla innych poglądów seksualnych i w końcu podejmowanie odpowiedzialnych wyborów, do zdrowego życia seksualnego i odpowiedzialności za własne czyny” – napisał we wstępie do broszury „ZdrovveLove” Adamowicz. Nie ma to jednak zbyt wiele wspólnego z treściami zawartymi w promowanej przez niego książeczce.

 

Z broszury dowiadujemy się bowiem, że (pisownia oryginalna): „nikt nie może Ci nakazać ani zakazać z kim się zwiążesz; to Ty decydujesz w jakiej chcesz być relacji” – i dalej: „to Ty wiesz, kiedy i jakiej seksualności pragniesz; nikt nie ma prawa przymuszać Cię do niczego” oraz: „oszacowanie liczby osób homoseksualnych jest trudne, gdyż ze względu na doświadczoną dyskryminację nie wszyscy ujawniają swoją orientację; według różnych badań to od 2 do nawet 25 proc. populacji” (sic!). 

 

To jednak nie wszystko. Autorzy broszurki szczegółowo opisują „rodzaje płci” oraz „rodzaje płciowości”. Przykład? Cispłciowość, tożsamość seksualna QUEER i inne, oczywiście zgodne z „normami” Światowej Organizacji Zdrowia oraz lewicowymi wymysłami. 

 

Nie dziwi więc, że podczas wtorkowych konsultacji zwołanych przez prezydenta Adamowicza pojawiło się tak wiele osób sprzeciwiających się „nowoczesnej edukacji seksualnej”.

 

Mieszkańcy wyrazili swoje zdanie i powiedzieli, że takich rzeczy sobie nie życzą – powiedział w rozmowie z portalem Radia Maryja Andrzej Jaworski, były poseł PiS, członek stowarzyszenia myGdańsk.pl.

 

O tym, czy pomysł wejdzie w życie decyduje prezydent Gdańska. Rada przyklepuje tylko pomysły, bo większość osób w niej zasiadających jest z związanych PO, więc nie spodziewam się, by te osoby zmieniły swoje nastawienie. (…) Liczę na to, że mieszkańcy Gdańska będą jeszcze aktywniej pokazywać, że to my stanowimy większość, a nie te osoby, które domagają się jakichś dziwnych zachowań – dodał Jaworski.

 

O komentarz w tej sprawie portal PCh24.pl poprosił Annę Marię Kołakowską, radną Gdańska z PiS. Przedstawiciel samorządu podkreśliła, że zwróciła się w tej sprawie o interwencję w Ministerstwie Edukacji Narodowej, do którego przesłała pismo w tej sprawie.

 

Napisaliśmy do MEN rzeczowy list, do którego załączyliśmy broszurę „ZdrovveLove” zanim jeszcze prezydent Adamowicz ją opublikował. Odpowiedź ministerstwa była tak bełkotliwa, że złapaliśmy się za głowę! Wynikało z niej jasno, że MEN w ogóle nie zamierza przeciwdziałać propagandzie homoseksualnej w polskich szkołach. Przez większość przesłanej odpowiedzi mogliśmy sobie poczytać o tym, jakie są w polskich szkołach programy „wychowania do życia w rodzinie”, jakie są procedury ich wdrażania, etc. Ostatni akapit stwierdzał zaś, że o tym, czy dany program wejdzie do szkół, decydują dyrektorzy i rodzice. Biorąc pod uwagę, że żaden dyrektor gdańskiej szkoły nie zrobi niczego przeciwko prezydentowi Adamowiczowi, możemy spodziewać się najgorszego – powiedziała Anna Maria Kołakowska.

 

Rząd PiS-u w sferach obyczajowych, sferach moralnych, absolutnie nie spełnia oczekiwań ludzi, którzy na nich głosowali – dodała.

 

Radna miasta Gdańska odniosła się również do sprawy zbliżającego się wielkimi krokami marszu środowisk homoseksualnych, jaki odbędzie się w Gdańsku w... Dzień Matki – 26 maja.

 

Biorąc pod uwagę to, co działo się w trzech poprzednich latach, kiedy to podczas podobnych „imprez” dochodziło do starć i zamieszek, wojewoda ma podstawę do jego zablokowania. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak się nie stanie i po raz kolejny ulicami Gdańska przemaszerują homoseksualiści wyposażeni w tęczowe flagi – stwierdziła.

 

Brak reakcji rządu na sprawy światopoglądowe, brak reakcji władzy na lewicową propagandę, przedłużające się w nieskończoność opiniowanie projektu „Zatrzymaj aborcję”, etc. powoduje, że coraz więcej osób ma wątpliwości na kogo zagłosować w przyszłych wyborach. Jeśli taki stan rzeczy będzie się utrzymywał będzie to oznaczać koniec Prawa i Sprawiedliwości – podsumowała Anna Maria Kołakowska.

 

 

Źródło: radiomaryja.pl / PCh24.pl

TK

 

 Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw

 

W książce m.in. o historii, celach i działaniu ruchu homoseksualnego oraz o ideologii LGBT

 


DATA: 2018-05-11 13:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kościół walczy z narodowcami. Poucza o złym nacjonalixmie katolickim.
ponad 2 lata temu / Do Normalny
 
A ja tylko zapytam gdzie jest Kościół ? Jak pamiętam p. Adamowicz uważa się za katolika . bywa na "ważnych" mszach świętych. Może jego proboszcz, a nawet biskup zaprosi go na rozmowę. Niech się wytłumaczy ... a jak nie to przecież istnieje ekskomunika. Kościół Katolicki niestety jest zbyt pobłażliwy ,,, a pani HGW. podobno katoliczka, ale od godz. 16.
ponad 2 lata temu / Normalny
 
PiS współpracuje z PO w każdej dziedzinie. To nieprawda że mają inne cele. Posłuchajcie u Roli jak wspólnie, we wzajemnej zgodzie i pełnej współpracy wyprzedają majątek narodowy, zasoby naturalne będące własnością Polaków na przykladzie kopalni Krupiński. Przedstawiciele strony społecznej zostali ogloszeni persona non grata w czasie komisji w sejmie gdzie pojawili się aby poznać szczegóły prac posłów w sprawie planowanej sprzedaży kopalni ustawionemu kupcowi brytyjskiemu. Komisja została przerwana że względu na ich obecność. Zostało oficjalnie zapowiedziane iż kolejna komisja odbędzie się w innym miejscu niedostępnym dla strony spolecznej. PiS kontynuuje wyprzedaż strategicznego majątku Polski w obce ręce całkowicie identycznie jak robiło to PO. W sprawie z artykułu RKW informuje że prace nad wdrażaniem konwencji stambulskiej w życie idą w sejmie pełna parą.
ponad 2 lata temu / rew
 
bo to jest AWS teraz chca zmniejszyc swoja wladze by by byla wymowka my chcieli ale wy zle glosowali
ponad 2 lata temu / zbigniew
 
Po ostatnich wybrykach z aborcją uważam,że PiS nie powinien rządzić samodzielnie,lecz tworzyć koalicję ,mieć większość ale z ruchem narodowym...
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
PIS, PO - jedno (magdalenkowe) zło! "Dobra zmiana" okazała się kolejnym oszustwem.
ponad 2 lata temu / Ryszard Kubaszko
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.