DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wyborcy: byłego P. Adamowicza i p. Dulkiewicz - 82 % - dokonaliście WYBORU. W nagrodę zobaczcie co będzie waszym udziałem. > YOU TUBE :Mariusz Janowski : Jak będzie wyglądał świat po tęczowej rewolucji. A może zobaczycie znajomych ? Wesołej zabawy - jak w Piekle ?
4 miesiące temu / iskierka
 
Zastraszanie jak za pierwszej komuny. Gdyby bylo cos nielegalnego to zwyczajnie by zatrzymano auto na ulicy.
4 miesiące temu / Trąbolot
 
Przepraszam, ALE O JAKIM SPRZECIWIE JEST MOWA - jakiej części mieszkańców ? Tych 12 % co poparli Brauna bo 5 % babć kościelnych nie liczę czy też 82% fanów Prezydent Dulkiewicz. To większość ma WŁADZĘ a mniejszość może sobie teraz pogadać. Gdzie był Kościół Gdański w czasie WYBORÓW ? Pewnie zbiera siły na wspólne przeżywanie 3-go Maja i WSPÓLNY Marsz z Dulkiewicz ulicami Gdańska. Jesteśmy przecież JEDNĄ RODZINĄ którą łączą UKŁADY - silniejsze niż jakaś tam miłość , która można kupić.
4 miesiące temu / iskierka
 
Niezwykłe czasy.Ludzie z zaburzeniami swojej seksualności,czyli defacto,chorobą psychiczna,próbują narzucać swoje dewiacje większości społeczeństwa.
4 miesiące temu / Wiktor
 
Niech Pan Bóg ma obrońców życia w swej opiece.
4 miesiące temu / Gosc
 
Ave Maria! Droga skutecznej walki z tymi potwornymi grzechami sodomskimi jest jedna: nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca i codzienny pobożnie odmawiany różaniec. Dlaczego tak? Bo Ona sama, Matka Boża, takie środki wskazała dla ocalenia dusz i świata. Tylko ilu sprawiedliwych Maryi wysłucha i weźmie sobie do serca to, o co Ona prosi???
4 miesiące temu / Ewcia
 
@Aha- Nawróć się człowieku i wierz w Ewangelię! Oto 1 List do Koryntian 6:9-10- "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ANI MĘŻCZYŹNI WSPÓŁŻYJĄCY ZE SOBĄ , ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego." Z Pisma Świętego jednoznacznie wynika, że sodomitów czeka piekło. I to nawet, gdyby prawdą było to, że pedofilia nie jest z nią powiązana, bo sodomia sama w sobie jest grzechem tak ohydnym, że nawet diabeł nie może patrzeć na taką wynaturzoną kopulację. I bądź świadom człowieku, że także publiczne wypowiedzi w obronie tej ohydy taka jak twoja poniższa strasznie obciążają twoje sumienie.
4 miesiące temu / krisbac
 
90% napaści pedofilskich dotyczy osób tej samej płci. Ruch 'LGBT' został wymyślony przez pedofilów i po to aby pedofilię zalegalizować, co zresztą widać na każdym kroku, bo na 'marszach równości' do pedofilii dochodzi. To element walca rewolucji.
4 miesiące temu / Monarchista
 
Co na to rząd? Policja gdańska czy polska? A może to już znowu Wolne Miasto Gdańsk?
4 miesiące temu / Hep
 
Co wspólnego ma jedno z drugim? Czy ci aktywiści mają jakieś dowody na poparcie tak obraźliwych i kontrowersyjnych tez? Jeśli nie powinni za to odpowiadać
4 miesiące temu / Aha
 
O zgrozo czyli zaczęło się : Chociaż w sumie to trwa nadal ale po triumfie wyborczym układu gdańskiego może się nasilić niestety :
4 miesiące temu / qlnick
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.