DZIŚ JEST:   22   LIPCA   2019 r.

Św. Marii Magdaleny
Bł. Nicefora
 
 
 
 

Gdańsk: obrońcy życia mają problemy. Wszystko przez akcję „Stop pedofilii”

Gdańsk: obrońcy życia mają problemy. Wszystko przez akcję „Stop pedofilii”
Źródło: stopaborcji.pl

Fundacja Pro-Prawo do Życia prowadzi w Gdańsku akcję „Stop pedofilii”. W jej ramach „można zobaczyć oraz usłyszeć samochód (…) informujący o powiązaniach lobby LGBT z pedofilią” – czytamy na stronie stopaborcji.pl. Nie wszystkim jednak takie działania obrońców życia, szczególnie w ostatnich dniach gdańskiej kampanii wyborczej, przypadły do gustu.

 

„Nie musieliśmy długo czekać na efekty” – pisze Mariusz Dzierżawski tłumacząc przy tym, dlaczego akcja trwa właśnie w Gdańsku. „Tam właśnie władze miasta, wbrew woli protestujących rodziców, uchwaliły tzw. Model na rzecz Równego Traktowania. Na podstawie tego dokumentu zamierza się wprowadzić w gdańskich szkołach obligatoryjne zajęcia z tzw. edukacji seksualnej, których celem jest rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z rozmaitymi patologiami seksualnymi” – czytamy w tekście odnoszącym się do końcówki kampanii wyborczej.

 

Akcja „Stop pedofilii” szybko doczekała się odpowiedzi. Znalazły się osoby, którym nie w smak informowanie o nadreprezentacji homoseksualistów wśród pedofilów. Dlatego też Fundacja Pro otrzymała wezwanie z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Zgodnie z nim na komendzie ma stawić się kierowca wraz z samochodem – wynika z tekstu na stopaborcji.pl.

 

„Wezwanie jest efektem współpracy walczącej o przywileje dla LGBT trójmiejskiej organizacji Tolerado z Urzędem Miasta” – pisze Mariusz Dzierżawski. Jego zdaniem działanie ma na celu uniemożliwienie „głoszenia prawdy na temat powiązań władz miejskich z propagatorami dewiacji przy tworzeniu równościowego modelu mającego pojawić się w szkołach”.

 

Mają oni świadomość, że Model na rzecz Równego Traktowania wywołuje sprzeciw mieszkańców Gdańska – zauważa lider fundacji Pro. Oburzenia ma rodzić także „późniejsze działania wiceprezydenta, mające na celu ograniczanie władzy rodziców”. Dlatego środowiska lewicowe chciały i chcą za wszelką cenę zamknąć ustawa obrońcom życia. Było to szczególnie istotne w ostatnich dniach kampanii, gdy – jak wynika z tekstu – pojawiły się problemy obrońców życia.

 

Zdaniem Mariusza Dzierżawskiego władze miasta, organizacje prohomoseksualne, a także policja mają świadomość, że fundacja Pro-Prawo do Życia nie dopuszcza się wykroczenia. „Jest to po prostu próba uniemożliwienia nam głoszenia prawdy” – pisze zauważając, że taka forma utrudnienia aktywności w końcówce kampanii mogła być na rękę osobom, które wspierają takie działania.

 

 

Źródło: stopaborcji.pl

MWł

 

 

 

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

  


DATA: 2019-04-03 14:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wyborcy: byłego P. Adamowicza i p. Dulkiewicz - 82 % - dokonaliście WYBORU. W nagrodę zobaczcie co będzie waszym udziałem. > YOU TUBE :Mariusz Janowski : Jak będzie wyglądał świat po tęczowej rewolucji. A może zobaczycie znajomych ? Wesołej zabawy - jak w Piekle ?
4 miesiące temu / iskierka
 
Zastraszanie jak za pierwszej komuny. Gdyby bylo cos nielegalnego to zwyczajnie by zatrzymano auto na ulicy.
4 miesiące temu / Trąbolot
 
Przepraszam, ALE O JAKIM SPRZECIWIE JEST MOWA - jakiej części mieszkańców ? Tych 12 % co poparli Brauna bo 5 % babć kościelnych nie liczę czy też 82% fanów Prezydent Dulkiewicz. To większość ma WŁADZĘ a mniejszość może sobie teraz pogadać. Gdzie był Kościół Gdański w czasie WYBORÓW ? Pewnie zbiera siły na wspólne przeżywanie 3-go Maja i WSPÓLNY Marsz z Dulkiewicz ulicami Gdańska. Jesteśmy przecież JEDNĄ RODZINĄ którą łączą UKŁADY - silniejsze niż jakaś tam miłość , która można kupić.
4 miesiące temu / iskierka
 
Niezwykłe czasy.Ludzie z zaburzeniami swojej seksualności,czyli defacto,chorobą psychiczna,próbują narzucać swoje dewiacje większości społeczeństwa.
4 miesiące temu / Wiktor
 
Niech Pan Bóg ma obrońców życia w swej opiece.
4 miesiące temu / Gosc
 
Ave Maria! Droga skutecznej walki z tymi potwornymi grzechami sodomskimi jest jedna: nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca i codzienny pobożnie odmawiany różaniec. Dlaczego tak? Bo Ona sama, Matka Boża, takie środki wskazała dla ocalenia dusz i świata. Tylko ilu sprawiedliwych Maryi wysłucha i weźmie sobie do serca to, o co Ona prosi???
4 miesiące temu / Ewcia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.