DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

„Gazeta Polska Codziennie”: Czarny Protest w roku 2016 sfinansowały organizacje Sorosa

„Gazeta Polska Codziennie”: Czarny Protest w roku 2016 sfinansowały organizacje Sorosa
Czarny Protest, zdjęcie ilustracyjne. Fot. Chris Niedenthal/Forum

Wbrew feministycznej propagandzie, akcja wychodzenia na ulice i sprzeciwiania się obywatelskiej inicjatywie ustawodawczej Stop Aborcji nie miała charakteru spontanicznego. Za finansowym aspektem wydarzeń z 3 października roku 2016 stały organizacje finansowane przez George’a Sorosa – informuje „Gazeta Polska Codziennie” w oparciu o doniesienia Instytutu Ordo Iuris.

 

Na zorganizowanie Czarnego Protestu polskojęzyczne środowiska zwolenników mordowania nienarodzonych dzieci otrzymały około miliona złotych – czytamy w „GPC”. Akcja skrajnej lewicy, wspierana finansowo przez środowisko amerykańskiego spekulanta żydowsko-węgierskiego pochodzenia odniosła skutek, gdyż przerażeni rozwrzeszczanymi feministkami na ulicach polskich miast politycy PiS zdecydowali się odrzucić w II czytaniu (i to w fatalnym stylu) obywatelski projekt ustawy chroniącej życie poczęte.

 

Jesienią roku 2016 feministki odtrąbiły sukces spontanicznego oporu przeciw władzy. Teraz okazuje się jednak, że Czarnemu Protestowi do spontaniczności brakuje wiele. Wszystko za sprawą finansowania akcji przez międzynarodowe środowiska lewicowe.

 

– Przyjrzenie się finansowaniu, jakie organizatorzy tych wydarzeń uzyskali z zagranicy, jasno wskazuje, że ta rzekoma spontaniczność była sowicie opłacana i dość szczegółowo koordynowana – powiedział „GPC” prof. Aleksander Stępkowski, prezes Ordo Iuris.

 

Instytut sprawdził finansowanie organizacji stojących za Czarnym Protestem. – Już wstępne dane pokazują, że Federa, czyli Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, wraz z powiązanymi z nią podmiotami uzyskała z zagranicy ok. miliona złotych na powstrzymanie inicjatywy obywatelskiej „Stop Aborcji” – dodaje prezes Ordo Iuris. Większość środków została przesłana przez organizacje finansowane przez George’a Sorosa.

 

Zarówno Federa jak i organizacje-córki (Ponton czy Astra Network) zostały wsparte m.in. przez Global Found for Women. Walczy ona o „prawa kobiet” na świecie, co w wolnym od bełkotu politycznej poprawności języku normalnych ludzi oznacza m.in. legalizację mordowania nienarodzonych dzieci. Global Found for Women to partner i grantobiorca największej Sorosowej organizacji Open Society Foundations.

 

Informacje o podmiotach wspierających Czarny Protest będą uzupełniane – zapowiadają prawnicy z Ordo Iuris. Jak przypomina „Gazeta Polska Codziennie”, George Soros angażuje się w polskie sprawy także poprzez finansowanie protestów w innych sprawach. Żydowski finansista jest także współudziałowcem Agory, wydawcy „Gazety Wyborczej”.

 

 

Źródło: „Gazeta Polska Codziennie”

MWł

 

 

 

  


DATA: 2017-10-03 10:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.