DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Gatesowie chcą „poprawiać jakość życia najbiedniejszych” za pomocą nowych prezerwatyw

Gatesowie chcą „poprawiać jakość życia najbiedniejszych” za pomocą nowych prezerwatyw
fot. REUTERS/Anthony Bolante/FORUM

Założyciel Microsoftu i filantrop Bill Gates obiecuje na początek przekazać 100 tys. dol., a w ostateczności nawet 1 mln dol. studentowi lub naukowcowi, który wymyśli nowy typ prezerwatywy.


Fundacja Billa i Melindy Gates rozpoczęła przyjmowanie wniosków osób, mających pomysły dotyczące udoskonalenia prezerwatyw, które „przyczynią się do poprawy życia najbiedniejszych ludzi”.  


„Aby przezwyciężyć uporczywe problemy rozwoju i zdrowia, potrzebujemy nowych, rozwiązań” – napisał w komunikacie prasowym Chris Wilson, dyrektor Global Discovery Health& Science Translational w Bill & Melinda Gates Foundation. Zaznaczył, że o specjalne dotacje może się starać każda osoba „zdolna do innowacyjnych wynalazków, poprawiających jakość życia na całym świecie”.


Gatesowi od 2008 r. sfinansowali ponad 800 stypendiów w 52 różnych krajach. Fundacja za nadrzędny cel uznała „poprawienie jakości życia ludzi najbiedniejszych na całym świecie”. W ramach tej strategii propaguje się antykoncepcję, aborcję i szczepienia, w krajach afrykańskich niekiedy przymusowe. Bil Gates jest orędownikiem zmniejszenia liczby ludności na świecie, by rzekomo możliwe było dostatnie życie.


Tym razem fundacja zainteresowana jest wynalezieniem prezerwatywy nowej generacji, „znacznie bardziej przyjemniejszej, łatwiejszej w użytkowaniu i skuteczniej chroniącej przed chorobami przenoszonymi drogą płciową”.Źródło: scienceworlsreport.com, AS.


DATA: 2013-03-26 17:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wiedziałam że jakość życia najbiedniejszych można poprawić prezerwatywą ,przecież to takie proste i tak niewiele "super" wynalazek na kryzys i biedę !!!Proponuje tym chorym ludziom przyznać nagrode Nobla -ta fundacja tez ma wiele za uszami a więc są siebie warci!!!
ponad 7 lat temu / bit
 
Bill Gates prowadzi kampanię na rzecz depopulacji ludzi. W filmiku wspomina o "szczepionkach" - pewnie ograniczających płodność. W filmie Grzegorza Brauna pojawia się temat zainteresowania elit finansowych eugeniką (np. Fundacja Rockefelera). Różne komisje trójstronne, grupy bindelbergi uzurpują sobie prawo do niemal totalnej kontroli każdego człowieka.
ponad 7 lat temu / Kamil
 
Można korzystać z produktów darmowych np linux
ponad 7 lat temu / Feliks
 
Jeśli ktoś nie korzysta z profesjonalnego oprogramowania może spokojnie używać innych produktów np. Linux
ponad 7 lat temu / Feliks
 
Też o tym pomyślałam, ale jak ich nie kupować? Są większością na rynku...
ponad 7 lat temu / Kasia
 
Kupując jego produkty, produkty jego firmy, dajemy mu pieniądze na takie cele.
ponad 7 lat temu / Feliks
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.