DZIŚ JEST:   18   SIERPNIA   2019 r.

XX Niedziela zwykła
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jakby by inaczej.
7 dni temu / ktoś
 
Prof.Chodakiewicz słusznie stwierdza, że nie tylko protesty, nie tylko modlitwy ale ATAK na tych zagubionych w dżungli dobrobytu tęczowników. Oto jeden z najprostszych środków jakim można ten atak przeprowadzić: Pytać przy każdej możliwej okazji, jakie korzyści przynoszą społeczeństwu tęczowe rewolucje?! Korzyści wynikające z życia Rodzin Katolickich historia zna doskonale od 2 tys lat! Cóż oni nam mają do zaproponowania, tak konkretnie, bez frazesów! Sama "radosna zabawa" bez granic i form etycznych, to atrybut małego dziecka, i to nawet PRZED szkolnego, a nie dorosłej osoby funkcjonującej w społeczeństwie na zasadzie pasożyta, bo tylko pasożyt umie żądać, nic w zamian nie dając! Po prostu słuchając ich odpowiedzi, zobaczymy cały intelektualny bezmiar pustyni duszy, i to do tego przerażający!!!
12 dni temu / Andrzej BR
 
Murem zaarcybiskupem w całej Polsce.Od morza do Tatr.
12 dni temu / Tak
 
Pytanie zasadnicze; za słowami abpa Jędraszewskiego nie stoi Jezus Chrystus? Bo jeśli następca apostołów głosi inną naukę niż przekazał Chrystus Pan, to biada jemu. A jeśli głosi naukę Jezusa Chrystusa, to dlaczego nie ma takiego komunikatu rzecznika KEP? Sługo Boży kard. Wyszyński wstawiaj się za nami; błogosławiony księże Jerzy wstawiaj się za nami. NMP Królowo budź śpiących rycerzy, św. Michale Archaniele broń nas i wspomagaj na w walce!
12 dni temu / Jurek
 
W Niemczech "nawiedzeni", ale dobrze zorganizowani "katolicy" wywierają naciski na tamtejszy Episkopat np. święcenia kobiet itp.itd.. Czy my w Polsce możemy jakoś wywierać pozytywny nacisk na KEP, aby w końcu przestano tolerować zakonników i księży, którzy głoszą bzdury, jak o. Gużyński, Kramer, Sowa, Lemański, Boniecki et consortes? Przykład abpa Jędraszewskiego pokazuje, że są jeszcze porządni duchowni. Może trzeba bardziej zintegrować i zintensyfikować działania świeckich, aby obudzić hierarchów, którzy może boją się głosić tak otwarty sprzeciw, jak to zrobił Arcybiskup?!
12 dni temu / sisi
 
Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski - godny następca św. Stanisława i św. Jana Pawła II.
12 dni temu / Frondo z Krainy
 
ARCY WAŻNE! Wpisujcie i przekazujcie ten post aby inni mogli go zobaczyc bo sprawa jest EXTREMALNIE WAŻNA. Należy okazać wsparcie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego po jego wystąpieniu. Wysyłajmy wiadomośći do przełozonego dominikanów o. Tomaszem Nowakiem OP oraz najbardziej znanego Dominikanina na youtube Ojca Adamema Szustaka o wyrażenie poparcia lub o odniesienie sie do tej sprawy. To bardzo ważny moment dla katolików w obliczu ostatnich masowych ataków i prowokacji ideologów L.G.B.T i G.E.N.D.E.R na wartosci na dla katolików najważniejsze. UPOMNIJMY SIĘ o reakcje na słowa Dominikanina Pawła Gużyńskiego ktory to zacheca do wysylania listów do arcybiskupa z wezwaniem go do dymisji. Wygłasza on poglady sprzeczne z nauczaniem koscioła, miesza i szkodzi. Zachećmy Ojca przełożonego Tomasza Nowaka, Ojca Adama Szustaka i ich braci do upomnienia brata i zajęcia się tą sprawą w klasztorze. Wklejalmy ten post na kanał Langusta na Palmie i dominikanie.pl i wysyłajmy maile.
12 dni temu / Marcin
 
Polecam przeczytanie Księgi Amosa. Może w końcu zrozumiemy,że Bóg jest nie tylko miłosierny, ale też sprawiedliwy. Może w końcu zrozumiemy,że to co się dzieje wokół nas to jest kara. To co się dzieje dookoła nas, to jest moja, Twoja i sąsiada obok wina. To nasze grzechy, także księży doprowadziły do gniewu i kary Bożej. Nie szukajmy wiecznie winnych, nie bądźmy pyszni,uważający się za lepszych i obmawiajacych innych, bo my jesteśmy święci, bo my co niedziela chodzimy do kościoła, nie jemy mięsa w piątek itd. Myślimy,że wcześniej żyjąc w nieczystości przedmałżenksiej, oglądając filmy porno albo masturbując się w przeszłości,to nic takiego,bo poszliśmy do spowiedzi i po sprawie. Teraz oni są żli, bo my się nawróciliśmy. No nie. Polecam pojechać do naszej ukochanej Maryi do Gietrzwałdu i przeczytać napis z przesłaniem do nas, w miejscu objawień. Dziękujmy Bogu,że dał nam swojego syna Jezusa Chrystusa Maryję, i że do tej pory dawał się przebłagać za grzechy NASZE i całeg
12 dni temu / Marcopolo
 
Wszyscy wiemy że gdyby abp Jędraszewski był księdzem Jędraszewskim natychmiast zareagowałaby lokalna kuria, KEP, dostałby zakazy i nakazy i tyle byśmy go widzieli...
12 dni temu / Wojtek
 
Ciekawe co powiecie Panu na sądzie oczywiście jeśli wierzycie?
12 dni temu / o.S..
 
Precz z faszyzmem, precz z brunatną "hołotą"...
12 dni temu / "Falanga"
 
Murem za arcybiskupem. Bogu ufam. Nie będę się pękła, bo cóż może mi uczynić człowiek. Właśnie takich pasterzy nam potrzeba.
13 dni temu / Lidka
 
Przepraszam Panowie , ąle TO NIE MECZ PIŁKI NOŻNEJ i nakręcanie EMOCJI. Więcej modlitwy i wstrzemięźliwości. Jak POUCZA SŁOWO BOŻE .List do Efezjan 6,- 10 W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. 11 Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. 12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich3. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc do walki przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość4
13 dni temu / iskierka
 
JPII już dawno odpowiedział, kiedy zapytany o 3 Tajemnicę fatimską, dlaczego nie spełnia próśb Matki Bożej, wyraził się mniej więcej tak: Kości zostały rzucone, jedyne co możemy zrobić, to zmniejszyć rozmiary klęski poprzez modlitwę różańcową!To było gdzieś lata 80-te. Czy Papież ma prawo zmieniać Wolę Matki Bożej?!
13 dni temu / Andrzej BR
 
Dziękując ks. arcybiskupowi za słowa prawdy, pomyślmy, co powiedziałby dzisiaj Św. Jan Paweł II na temat tego, co dzieje się w Polsce.
13 dni temu / Rafał
 
Marks dawno w grobie, a to wszystko się dzieje na życzenie, może rozkaz Waszyngtonu. A ściślej prezydenta Trumpa. Ale Trump poza wszelką krytyką.
13 dni temu / Ryś
 
Tęczowa zaraz to nie tylko lgbt. Zdecydowana większość to "heterosseksualiści niereproduktywni" tzw CHILD FREE. Grupa egoistów, tłumacząca swą postawę "troską o plenetę". Póki co nie mam mechanizmów zwalczania ich. Nikt nam za to nie zabroni zorganizować referendum w sprawie karalnośći propagandy i praktyk homoseksualnych. Powinniśmy coś takiego przeprowadzić jak najszybciej. Jesteśmy to winni abp Jędraszewskiemu.
13 dni temu / Izydor Oracz
 
Przecież ci tu występujący są z tej samej branży.Czemuż by miele mieć inne racje?
13 dni temu / nn
 
Czy różni się żulik za czerwonej zarazy, mówiący: Kup Pan cegłę, albo dostaniesz nią w łeb, od tego z tęczowej: który wrzeszczy wolność dla dla miłości, albo nam ją wtłoczy w . . . ?! Analogia jednoznaczna, ale konsekwencje mogą być dużo tragiczniejsze, bo gdy im oddamy pole, przyjdą po nas i wsadzą do tęczowej "resocjalizacji" jak u Orwella, i zapomnisz nawet jak się nazywałeś, a co dopiero, czy wierzysz w cokolwiek!!!
13 dni temu / Andrzej BR
 
Jezus też wprowadził niezgodę miedzy Żydów. Czy i On, w imię spokoju powinien zamilknąć, iść do Świątyni i cichutko się pomodlić? Jezus przyniósł ogień na Ziemię. I bardzo pragnął oby on zapłonął. Ogień odwagi, wiary, prawdy, prawdziwej miłości dążącej do zbawienia każdego człowieka nawet psychicznie chorego zatraconego w ruchu LGBT. I my mamy mu pomóc osiągnąć zbawienie mówiąc prawdę, że droga którą wybrał, to droga potępienia wiecznego. Nie popełniajmy grzechu zaniedbania milcząc, bojąc się narazić na krytykę. Dziękuję Panu Bogu za arcybiskupa Jędraszewskiego jego słowa prawdy i jego odwagę, której brakuje innym biskupom i kapłanom.
13 dni temu / Karol
 
Brawo EMINENCJO jeżeli będziemy siedzieć na wersalkach to nas tęczowi zjedzą
13 dni temu / Dziadek 65+
 
@Pani > Jeżeli ktoś posiada silna wiarę to ona się obroni. Przecież tu nie chodzi o naszą wiarę, tylko o cywilizację. Nawoływanie do zgody kojarzy mi się w tej sytuacji z lampami bez oliwy. Myślę, że Tobie modlitwa bardziej potrzebna - o tą olwię właśnie :-
13 dni temu / jurekw
 
ks,prof.Alfred Wierzbicki zapoznaj się ,to jest kultura i klasa
13 dni temu / @Obywatel
 
@Pani ?Tak jak ciało bez ducha jest martwe, tak też jest martwa wiara bez uczynków.Jk 2, 26. Pisanie, że sama wiara wystarczy, jest myśleniem protestanckim.
13 dni temu / sisi
 
Potępia przemoc i sianie niezgody. Błagam uspokójcie swoje emocje. Idźcie do kościoła i przemodlcie swoje postępowanie. Stop agresji. Jeżeli ktoś posiada silna wiarę to ona się obroni. Nie trzeba mieszać. Co ludzie są już i tak nieszczęśliwie. Nie dokladajcie im. Z Bogiem.
13 dni temu / Pani
 
Mamy dosyć tęczowego terroru.
13 dni temu / Gość
 
Absolutnie popieram abp. Jedraszewskiego, dziękując jednocześnie Bogu z tak odważnego duchownego. Zwracam się również do pozostałych chierarchów i poprostu duchownych - nie milczcie, bądźcie odważni i wierni Chrystusowi, głoście prawdę tak jak abp. Nie rozcieńczajcie naszej wiary w imię postępu. Kościół musi być niezmienny tak jak nauka naszego Pana Jezusa Chrystusa. Inaczej nie będzie już kościołem.
13 dni temu / Tomasz Łozińs
 
Zaraza do delikatnie powiedziane biorąc pod uwagę cele globalnej finansjery względem narodów, dążącej do upodlenia gojów. Ich nowy lepszy świat to piekło na ziemi dla resztki normalnych ludzi których czeka wybór: albo akceptacja albo wykluczenie i śmierć. Tym, którzy jeszcze nie wierzą w taką możliwość przypominam o planach całkowitej likwidacji gotówki. Co to w praktyce oznacza można przeczytać m.in w apokalipsie św Jana: rozdz:13 Wers:16
13 dni temu / Jacek
 
Smutkiem napawa w tej sytuacji postawa pozostałych hierarchów - boją się? A Jezus czy nie powiedział , że nie przyzna się do tych , którzy nie przyznawali się do Niego i Jego nauki ? Kościół powinien mówić jednym głosem - odważnie głosząc prawdę . Dzięki Ci Boże za ks. Biskupa .
13 dni temu / Obywatel
 
Popieram Ks Arcybiskupa brawo to się nazywa odwaga.
13 dni temu / Krzysiu
 
Teraz czekamy na wypowiedzi hierarchii kościelnej. Zobaczymy czy są jędrnością czy też znów będzie gorszący podział. Czekam na Mszę transmitowana przez radio
13 dni temu / Madzia
 
Z całą mocą popieram słowa Ks.Arcybiskupa, może wtym upadającym narodzie obudzi się duch wiary w Boga i Polskę.
13 dni temu / normal
 
Niech Pan Bóg Ks.Arcybiskupowi błogosławi i daje siłę aby "iść dalej tą drogą", jak Dobry Pasterz prowadząc do Prawdy.Właśnie teraz, gdy wielu stoi z boku i kalkuluje co się bardziej opłaca.Albo gorzej,pustymi,złymi słowami lub milczeniem aprobują zło i odejścia od Pana Boga.Wytrwałości i szczęść Boże.
14 dni temu / Jaspi
 
Jestem dumny z naszego Pasterza ,dzięki Takim Pasterzom kościół w naszej Ojczyźnie przetrwał ,Biskup Jędraszewski jest jak Prymas Wyszyński W roku 1952komuniści "LGBT" postawili jako jeden z warunków, że premier będzie mianował biskupów, natomiast wojewoda będzie mianował proboszczów. I chcieli dla tej sprawy pozyskać prymasa. Na to prymas powiedział: ?Non possumus!" ? ?Nie możemy!" Tak dzisiaj nasz Pasterz mówi NIE MOŻEMY
14 dni temu / jurek
 
Cóż, czasy będą jeszcze bardziej parszywe. Dla wielu świętością jest dzisiaj m. in. to co głoszą media, a media są na usługach tęczowej zarazy. Ponadto znajdujemy się w samym środku działań wojennych, bo to jest wojna Drodzy Państwo, ale niestety wielu jej zupełnie nie dostrzega, bo im wojna kojarzy się typowo, czyli z działaniami wojska, ale czym że jest np. utrata niepodległości wobec utraty moralności, utraty duszy? Gdyby to była typowa wojna ogłoszono by powszechną mobilizację i walczono by z wrogiem, ale ta wojna jest nietypowa, a oddziały, które najechały nasz kraj i spychają nas coraz bardziej to oddziały szatana. Walczą z Bogiem, walczą z Kościołem Chrystusa i niszczą sakramentalne stany jakim są Kapłaństwo i Małżeństwo, a co za tym idzie także i rodzinę oraz dążą do zniewolenia społeczeństw, eliminując odwieczne prawa Boskie co zresztą w większości państw na świecie już im się udało. Nasuwa się pytanie czy napadnięty ma prawo bronić się przed agresorem?
14 dni temu / tak tylko
 
Być ściganym, prześladowanym, szykanowanym, męczonym przed wrogów Chrystusa i Jego prawdy to zaszczyt!. To znak, że nad tym człowiek jest Duch Św. Brawo ks. abpie Marku!
14 dni temu / sacerdos
 
Jetem przerażony biernością Polskiego Episkopatu. Wszyscy zostawili bp. Jędraszewskiego na pożarcie. A jeśli za tydzień wydadzą oświadczenie, to czuję że zamiast zdecydowanie stanąć za nim murem, będą cedzić przez zęby jakieś nijakie oświadczenie. Obym się mylił. Czy my wierni, jako pierwsi, mamy wyjść na ulicę i stanąć pod jego oknami i go bronić przed tęczową zarazą?
14 dni temu / taki 1
 
Komentatorze Jot, nie rozumie Pan, o czym mówi. Duchowni i wierni głupieją, gdy ksiądz podczas sprawowania kultu jest co do zasady odwrócony tyłem do krzyża tabernakulum może znajdować się na ołtarzu głównym albo nie. Skoro w nowym porządku mszy głównym obiektem zainteresowania zamiast tabernakulum i krzyża są wierni, to nie może być mowy o tym, że ludzie całkowicie zależą od Pana Boga, a musi być mowa o tym, że ludzie mogą robić, co im się podoba. Kiedy ksiądz odprawia msze święte przodem do tabernakulum i krzyża, wierni widzą kult spójny z wiarą katolicką. Dlatego ryt ma znaczenie pierwszorzędne.
14 dni temu / Sal
 
Szkoda, że tak późno. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale. Boli mnie bierna postawa Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisława Gądeckiego. Boli mnie bierność całego Episkopatu. Boli mnie bierność prokuratorów i sędziów, którzy z racji urzędu powinni wszcząć działania przeciwko członkom parad LGBT, którzy łamią prawo. Na to są PARAGRAFY!!! Czasami odnoszę wrażenie, że zarówno Rządowi, PiS-owi, Episkopatowi jak i polskiemu wymiarowi Sprawiedliwości zależy na tym, aby zniszczyć chrześcijańską POLSKĘ.
14 dni temu / Maria
 
Murem za Arcybiskupem Jędraszewskim
14 dni temu / ddd
 
Biskup Jędraszewski przywraca dla mnie wiarę w to, że są jeszcze hierarchowie wierni nauczaniu naszego Pana, gdzie wrośnięte w nas - "tak tak, znaczy tak". Dziękuję Mu za to z moją rodziną.
14 dni temu / Gienek
 
Sal - nie ryt decyduje. Gdyby decydowal to ci ze starego rytu nie zmieniliby go na nowy! Myś. Ryty to ludzkie tradycje. Bacz na filakterie czy Stwórcy nie przysłaniają.
14 dni temu / Jot
 
"Do tych, co mają tak za tak -- nie za nie, Bez światło-cienia... Tęskno mi, Panie..." C.K.Norwid Tak, teskno dziś za pasterzami "bez światło-cienia", dlatego Bogu dziękujemy za abp. Marka Jedraszewskiego. Znamienne że w obronie abp.Marka stanęli w większości świeccy, a gdzie Prymas Polski?, a gdzie inni biskupi? -wstyd i... biada!
14 dni temu / Paulus
 
Murem za Arcybiskupem Jędraszewskim! Mamy wspaniałego pasterza!
14 dni temu / Bolesław
 
Czy po takiej wypowiedzi ekscelencja arcybiskup krakowski pójdzie o krok dalej w dobrą stronę, by nakazać księżom rzymskim łacińskim swojej archidiecezji odprawianie mszy świętej w tradycyjnym rycie rzymskim jako wyłącznej, nauczanie zgodnie z katechizmem św. Piusa X i zachowywanie dyscypliny katolickiej? Czy zaryzykuje życie doczesne? Niech Pan Bóg da ekscelencji wystarczającą łaskę, bo samo stwierdzenie, że szerzyciele homoideologii są czerwoną zarazą, to trochę za mało, by umocnić księży i świeckich w wierze.
14 dni temu / Sal
 
Całym sercem popieram wypowiedź abp.Jedraszewskiego.
14 dni temu / Anna
 
Ta bezprzykładna i BEZKARNA nagonka stawia pytanie, czy jeszcze państwo polskie obowiązuje konkordat z r. 1993, który stwierdza DONIOSŁY wkład Kościoła w rozwój osoby ludzkiej i umacnianie MORALNOŚCI.\\ W Konkordacie czytamy, m.in.:\\ "Układające się Strony deklarują wolę współdziałania na rzecz obrony i poszanowania instytucji małżeństwa i rodziny będących fundamentem społeczeństwa. Podkreślają one wartość rodziny, przy czym Stolica Apostolska, ze swej strony, potwierdza naukę katolicką o godności i nierozerwalności małżeństwa."\\ "Uznając prawo rodziców do religijnego wychowania dzieci oraz zasadę tolerancji Państwo gwarantuje, że szkoły publiczne podstawowe i ponadpodstawowe oraz przedszkola, prowadzone przez organy administracji państwowej i samorządowej, organizują zgodnie z wolą zainteresowanych naukę religii w ramach planu zajęć szkolnych i przedszkolnych."
14 dni temu / Ryś
 
Czekałem na słowa prawdy, rozumu i moralności ze strony Kościoła Katolickiego od 30 lat - i się doczekałem! Bóg Ci zapłać mądry Pasterzu.
14 dni temu / Steven
 
Jak przekazać abp Jędraszewskiemu że całym sercem Go popieram ?
14 dni temu / Ela
 
B R A W O!!!!!!!! Teraz wiem że mam PRAWEGO PASTERZA
14 dni temu / Andrzej
 
Popieram Boze bron Biskupa Powinien zostac Prymasem Polski
14 dni temu / Bea
 
Oto prawdziwy pasterz
14 dni temu / Baska
 
Może niech fundacja Ks Piotra Skargi wystosuje pismo do Ks Arcybiskupa z podziękowaniem i wyrazami wsparcia, pod którym wszyscy się podpiszemy, żeby pokazać, że takie słowa i takie stanowisko naszych pasterzy są nam potrzebne.
14 dni temu / Polka
 
Czy sezon urlopowy jest przyczyną braku obrony biskupa Marka Jędraszewskiego ze strony Prymasa Polaka ? Strach przed czym , czy przed kim ,czy może inny powód? W błahych sprawach był nad wyraz aktywny, a teraz ? Wiem , pytania retoryczne . Jest to b. wymowne i jednocześnie b. smutne. Za to b. aktywni są tacy"ojcowie" jak o. Wiśniewski, ks. Lemański, nawet biskup Muskus. Módlmy się codziennie w intencji księdza biskupa Marka Jędraszewskiego .
14 dni temu / agatgr1
 
Super wypowiedź ks.abp. Jędraszewskiego. To nie jest nic innego jak postawa małego dziecka, które powiedziało "Król jest nagi" . Tak maja zawsze postępować uczniowie Chrystusa jak ks. abp. Jędraszewski. Chrystus przecież powiedział "Jak nie będziecie jak te dzieci ufni, szczerzy i prawdomówni to nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego". Ks. abp. Jędraszewski mimo, że już nie jest dzieckiem ale prezentuje swoją postawą świeżą prawdomówność autentycznego Dziecka Bożego. Czekamy na dalsze budzenie się hierarchów.
14 dni temu / Wieś
 
Brawo! Skończyć ze zgniłą POPRAWNOŚCIĄ POLITYCZNĄ, która jest próbą kneblowania nam ust. LGBT nie jest akceptowane, jako ideologia, przez ogromną większość Polaków!
14 dni temu / Karol
 
Potrzeba więcej świadectw tego typu ze strony duchownych.
14 dni temu / Michał Kiełba
 
A biskupi milczą. Wstyd i hańba! Wydaje się, że wielu hierarchów, tych wysoko postawionych, ma lewackie poglądy. Smutne to i tragiczne. Ale czy nie ma już Polsce katolickich biskupów, oprócz Arcybiskupa Jędraszewskiego, arcybiskupa Wojdy czy biskupa Frankowskiego i biskupa Meringa? Kim są ci ktorzy chcą by ich nazywać "pasterzami"?
14 dni temu / lamex
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.