Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Gadowski: Kaczyński i Mosbacher kształtują polską politykę || Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Witold Gadowski komentuje najnowsze wydarzenia polityczne. Na program Jaka jest prawda zaprasza Tomasz Kolanek.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ewcia tylko połowie konfederacji tej związanej z Braunem, ci związani z Korwinem są randystami, a randysci nie mają absolutnie nic wspólnego z chrześcijaństwem. Dlatego z Konfederacją trzeba ostrożnie i np przy wyborach zwracać uwagę kto z której jest reakcji.
18 dni temu / Polka
 
Ave Maria! Dlaczego w tak ważnym programie na tak ważne tematy, nie pada wcale nazwa Konfederacja? Tak, jakby tego ugrupowania - jedynego które walczy o wycofanie "5 dla zwierząt" i likwidację haniebnej aborcji eugenicznej - wcale nie było? Wydaje mi się że mamy na kogo głosować, jest Konfederacja, której zdecydowanie bliżej do ideowej prawicy i wartości chrześcijańskich.
22 dni temu / ewcia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.