DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych wypracuje dobrobyt. Prostytucją, narkotykami i aborcją!

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych wypracuje dobrobyt. Prostytucją, narkotykami i aborcją!

Jeszcze nigdy na świecie nie było tak wielu młodych ludzi. To daje wielkie możliwości rozwoju pod warunkiem ograniczenia liczby ludności – taki wniosek prezentuje raport Funduszu Ludnościowego Narodów Zjednoczonych. Poprzez ograniczenie praw rodzicielskich, prostytucję, aborcję i seksualizację dzieci urzędnicy chcą zaprowadzić powszechny dobrobyt.

 

Według ekspertów Funduszu Ludnościowego (UNFPA), „młodzi ludzie wymagają dostępu do szerokiego zakresu usług zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, w tym do bezpiecznej opieki aborcyjnej”. Autorzy raportu twierdzą, że większość państw takich „usług” zapewniać nie chce i na tym polegać ma cały problem. Władze państwowe muszą przecież „sprostać realiom życia współczesnej młodzieży” i przyjętym zobowiązaniom traktatowym.

 

Oenzetowscy urzędnicy ubolewają także, że nieletni, by przeprowadzić aborcję albo otrzymać niektóre środki antykoncepcyjne, muszą mieć pozwolenie rodziców. „Wymóg prawnej zgody rodzicielskiej przeczy idei, zgodnie z którą młodzi ludzie – w miarę swoich możliwości - powinni uczestniczyć w podejmowaniu decyzji, które ich dotyczą”. Zdaniem ekspertów UNFPA kontrola rodzicielska jest zbyt szeroka, trzeba ją więc podważyć.

 

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych atakuje także regulacje prawne oceniane jako „wrogie” wobec homoseksualizmu, prostytucji i szerszej dostępności narkotyków. Takie przepisy także mają ograniczać „prawa seksualne i reprodukcyjne” młodzieży.

 

Twórcy raportu postulują, by rodzice rozmawiali na temat seksu już z najmłodszymi dziećmi. Chcą także, by poszczególne rządy wymusiły zmiany obyczajowe poprzez zastosowanie odpowiednich środków prawno-administracyjnych. Chodzi m.in. o obniżenie granicy wieku, w którym młodzież może samodzielnie decydować o przeprowadzeniu aborcji, nabywać narkotyki, czy korzystać z antykoncepcji farmakologicznej. Ma to poskutkować ograniczeniem przyrostu naturalnego i zwiększeniem dobrobytu na całym świecie.

 

Źródło: c-fam.org., AS.


DATA: 2014-11-26 16:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Imperium zła = synagoga Szatana.
ponad 5 lat temu / Leo
 
Co za chorzy psyhicznie zboczeńcy. A do tego kompletni ANALFABECI gospodarczy !!! Otóż wzrost gospodarczy jest ściśle związany z wyżem demograficznym i pisanie że "ograniczenie liczby ludności przyczyni się do dobrobytu" jest kompletną bzdurą i lewackim bełkotem.
ponad 5 lat temu / Arek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.