DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Francuskie media oficjalnie deklarują pracę pod dyktando homolobby

Francuskie media oficjalnie deklarują pracę pod dyktando homolobby

Trzydzieści francuskich mediów podpisało tzw. kartę etyczną LGBT, opracowaną przez Stowarzyszenie Dziennikarzy LGBT (AJL). Lobbyści pochwalili się tym na łamach socjalistycznego dziennika „Liberation”.

 

Sygnatariusze zobowiązują się przede wszystkim do akcentowania znaczenia osób homoseksualnych, zwłaszcza w życiu publicznym. Media deklarują, że w sposób szczególny popierać będą transseksualistów.

 

Dziennikarze zobowiązali się do wpisania tematu „rodzin homoseksualnych” w kwestie poruszane zwyczajowe na początku roku szkolnego i w czasie ferii. Będą także podejmować temat homoseksualizmu w kwestii opieki nad dziećmi.

 

Celem oficjalnie realizowanym przez redakcje będzie też „zwiększenie widoczności lesbijek, wrażliwość na uwagi i opinie stowarzyszeń LGBT oceniających, że poruszany temat jest problematyczny”.

 

Kartę LGBT podpisały „Le Monde”, „L’Equipe”, „Liberation”, „Closer”, „Les Inrockuptibles”, „Slate”, „Mediapart”, „Rue89”, „Altermondes”, „Basta!”, „Psychologies”, „Society”, „So Foot”, „Doolittle”, „Radio Nova”, „Ouï FM”, „Têtu”, „Well Well Well”, „Snatch”, „Stylist”, „NEON”, „Streetpress”, „Alternatives Economiques”, „AlterEcoPlus”, „Brain Magazine”, „Le Nouvelles News”, „Konbini”, „Puremedias”, „Purepeople”, „Causette” i „Citizen Jazz”.

 

 

FLC




DATA: 2015-05-20 14:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A polskie kobiety kupują kolorowe pisemka i oglądają głupkowate telenowele piorące ich mózgi.Tolerancja na zło systematycznie wzrasta.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Francja to świetny przykład na to co dzieje się po pozbyciu się "przebrzydłych katoli". Do wyboru są dwie opcje: albo gender albo Islam. A ktoś ciągle mówi, że jak pozbędziemy się KK to nastanie wolność.
ponad 5 lat temu / ma
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.