DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Francuski publicysta na celowniku. Ostrzeżenia przed muzułmańską imigracją to nienawiść?

Francuski publicysta na celowniku. Ostrzeżenia przed muzułmańską imigracją to nienawiść?
Źródło: youtube.com / L'Incorrect

Jak można było się spodziewać, wystąpienie pisarza i publicysty Erica Zemmoura  na Konwencji Prawicy w Paryżu, w którym obiektywnie przedstawił zagrożenia dla Francji i Europy jakie niesie ze sobą masowa imigracja, głównie muzułmańska, wywołało oburzenie wszelkiej maści lewaków i „poprawnie myślących”.

 

We wtorek 1 października prokuratura w Paryżu poinformowała, że wszczyna śledztwo przeciw Ericowi Zemmourowi za „obelgi publiczne, prowokację publiczną, dyskryminację, nienawiść i agresję”.

 

Z kolei związek dziennikarzy (LDS) wystosował list do dyrekcji gazety, w której zatrudniony jest Zemmour, z żądaniem wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do niego.

 

W piśmie napisano: „Stowarzyszenie zastanawia się nad bardzo wygodną pozycją Erica Zemmoura, pracownika "Le Figaro", pozwalającej mu na uprawianie osobistej polemiki bez żadnych zahamowań, na głoszenie na zewnątrz bez ograniczeń swoich tez, argumentując, że nie dotyczy to jego pracodawców ani współpracowników”- stwierdzono.

 

„Dziennikarze "Le Figaro" w zdecydowanej większości (na szczęście nie wszyscy – przyp. red.) nie chcą być łączeni z jego prowokacjami. LDS wzywa redakcję do położenia kresu tej niejednoznacznej sytuacji” – podkreślono.

 

W swoim wystąpieniu podczas Konwencji Prawicy Zemmour ostrzegał przed islamską imigracją, która kolonizuje Francję. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

 

FLC

Czytaj także:
DATA: 2019-10-02 13:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

List w obronie Erica Zemmoura - podpiszmy! Bardzo ładnie za każdym razem mówi o Polsce. https://damocles.co/zemmour-censure-liberte-expression/
10 miesięcy temu / Waldi
 
Pamięta Charlie Hebdo i skutki????
10 miesięcy temu / Miko
 
nasza cywilizacja umiera na naszych oczach, a my nic nie mozemy zrobic.
10 miesięcy temu / MarcinMarcin
 
Europa głucha na mądre ostrzeżenia? Sama sobie kopie grób? Bliski Wschód, północny Cypr, gdzie kiedyś było chrześcijaństwo, a teraz meczety na bazie dawnych chrześcijańskich budowli, dają pojecie jak będzie wyglądała Europa za kilkadziesiąt lat?
10 miesięcy temu / kasandra
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.