DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niby do kogo autor ma żale? Przecież za odrzucenie Boga w katolickim społeczeństwie winę ponoszą wyłącznie katolicy a nie jakaś sekularyzacja.
3 miesiące temu / remrotS
 
Także uważam drogę państwa francuskiego jako błędna. Świeckie zwyczaje niewiele pomogą. Wirus jakby celowo uderza w to na czym państwa się opierają. U nas jest to wiara chrzescijanska i akurat największy atak jest w tym czasie ale u innych tego nie ma a wirus jednak atakuje to co jest najważniejsze w innych państwach. Muzułmanie np. nie chronią się wogole, śmiertelność może być wysoka ale podobnie jak kiedyś ich wirus nie pokona. Mogą zarazac innych ale wiadomo że ich poprostu nie zabraknie.
3 miesiące temu / tm
 
Zapraszam do UK, tam gdzie mieszkam to w oknach, aby ludziom było weselej, umieszcza się flagi tęczowe, a wsrod nich flagi lgbt. Cóż, cytat z 2 Krn, 7 mówi sam za siebie i wyjaśniania nie trzeba "12 Wówczas Salomonowi w nocy ukazał się Pan i rzekł mu: ?Wysłuchałem twojej modlitwy i wybrałem sobie to miejsce na dom ofiar. 13 Gdy zamknę niebiosa i nie będzie deszczu, i gdy nakażę szarańczy, by zniszczyła pola, lub gdy ześlę na mój lud zarazę, 14 jeśli upokorzy się mój lud, nad którym zostało wezwane moje Imię, i będą błagać, i będą szukać mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę. 15 Teraz moje oczy będą otwarte, a uszy moje uważne na modlitwę w tym miejscu." Ta pandemia nie skończy się dopóki ludzie nie opamiętają się i nie wrócą do Boga pokutując za grzechy swoje i świata.
3 miesiące temu / A
 
Wstrzasajace i porazajace dyrektywy bp. Czaji.Cyt. ,,..Od Mszy Wieczerzy Panskiej w Wielki Czwartek do obrzedow Wigilii Paschalnej włacznie,czynnności liturgiczne nalezy sprawowac bez udziału ludu!W czasie obrzedów liturgicznych kościoł powinien byc zamknięty.Kościół nalezy zamknąc na godzine przed rozpoczaciem celebracji! Nie buduje sie Ciemnicy i nie urzadza sie w niej adoracji.Buduje sie skromny Bozy Grob,lecz nie zazwala sie na adorację bezposrednio po zakonczeniu obrzedów" " Zaczerpnięte- z prof. Dakowski pl.tytuł artykułu ,,Za komuny byli księża patrioci-czuj i Huet,teraz ich nieodrodny/.../ syn Czaja.
3 miesiące temu / jakim prawem
 
Zaraza trwa od wielu, wielu lat. I wcale nie z powodu koronawirusa. A nawracać się już powoli nie będą mieli do czego. Kto ma bowiem mało, to mu jeszcze to co ma - zabiorą. Dotyczy to całej Europy Zachodniej. Jeszcze tylko my zostaliśmy, ale to nic pewnego. Rozbiórka trwa w najlepsze.
3 miesiące temu / pit
 
Jak francuzom epidemia ostro przetrzepie skórę,to szybciutko wrócą do tego "archaicznego" Boga.Nie będzie inaczej!Najstarsza córa Kościoła miała rok temu ostrzeżenie,nie przyjęli tego do wiadomości to walec dziejów tam równo po nich przejedzie.Lepiej niech się raz dwa nawracają,bo inaczej żaden,ale to żaden psycholog czy psychiatra nie pomoże.
3 miesiące temu / oby nie
 
Kościół wyłączony z przewodnictwa duchowego -trochę na własne życzenie,świecka duchowość istnieje,tłumne pogrzeby i patrzenie na smutek rodziny to sadyzm ,chyba nie krytykujecie pomagania? szkoda ze bez zakonnic i księży -to tak w punktach
3 miesiące temu / czytający
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.