DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Francuscy masoni apelują: dajcie obywatelstwa wszystkim nielegalnym imigrantom z „dżungli”

Francuscy masoni apelują: dajcie obywatelstwa wszystkim nielegalnym imigrantom z „dżungli”
By Nabokov (Own work (Original text: self-made)) [Public domain], via Wikimedia Commons

W sytuacji kiedy imigranci europejscy z uregulowanym pobytem czekają niekiedy kilkanaście lat na otrzymanie obywatelstwa francuskiego, obediencja Wielkiego Wschodu apeluje do władz o przyznanie obywatelstwa rozmieszczanym na całym terytorium Francji imigrantom z „dżungli” w Calais i zrównanie ich w prawach z rdzennymi Francuzami.

 

Masoni chcą, by korzystali oni ze wszystkich form pomocy socjalnej, mieli prawo głosowania i ściągnięcia do Francji członków rodzin pozostawionych w kraju ich pochodzenia, co w wielu przypadkach oznaczałoby wyrażenie administracyjnej zgody na przybycie licznych żon muzułmanów i akceptację poligamii.

 

Masowe akcje przyznawania francuskiego obywatelstwa obcym kulturowo imigrantom należą do tradycji francuskiej lewicy. Czynił tak m.in. były socjalistyczny prezydent François Mitterrande. Procedury te są manifestacją pogardy i lekceważenia mieszkających we Francji obcokrajowców, którzy zgodnie ze zwyczajną procedurą starają się o obywatelstwo francuskie i są zintegrowani z tutejszym społeczeństwem.

 

W komunikacie wydanym przez masonów napisano: „Zważając na sytuację uchodźców w Calais (…) Wielki Wschód Francji przyjął z zadowoleniem zlikwidowanie dżungli. Warunki pobyty w niej uchodźców nie były godne wielkiej demokracji. Trzeba pochwalić decyzję, która umożliwia tym, którzy tego chcą, zamieszkać we Francji, będąc przyjętymi na całym terytorium narodowym”.

 

Masoni twierdzą, że „wysiłek lokalnych samorządów, funkcjonariuszy państwowych, stowarzyszeń i indywidualnych obywateli dla jak najlepszego przyjęcia uchodźców, jest ilustracją powitania i gościnności w stosunku do maltretowanych populacji, które uciekają przed wojną i fanatyzmem”.

 

„Wielki Wschód popiera wszystkie inicjatywy dzięki którym jutro uchodźcy staną się pełnymi obywatelami, z ich prawami i obowiązkami, które przynależą wszystkim we wspólnocie narodowej” – deklaruje obediencja.

 

Poprzez chaos, jaki wywołują te nieintegrujące się masy, Wielki Wschód ma nadzieję na pozbycie się cywilizacji chrześcijańskiej, kładąc kres tradycyjnej religii Francji i Francuzów jaką jest chrześcijaństwo, a przede wszystkim katolicyzm.

 


FLC
  


DATA: 2016-11-03 08:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No a teraz im się pozmieniało. Dostali parę razy od "ubogaczycieli" i nagle WWF zmieniła zdanie, zaleca dalece posuniętą ostrożność. Ech masony masony... głupie. Tak się dać podejść... I co, odczuli na swojej skórze swoje bzdurki?
ponad 3 lata temu / Woriano
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.