Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

Francja na krawędzi. Czy unijnemu prymusowi grozi upadek?


Barykady na ulicach, płonące samochody i tłumy protestujących pacyfikowanych przez siły policyjne uzbrojone w armatki wodne, gaz i broń gładkolufową. Tak wygląda centrum stolicy Francji, państwa które chce wespół z Niemcami wyznaczać kurs Unii Europejskiej. Dokąd zmierza współczesna Francja i czy jest to droga ku upadkowi? O tym w programie Prawy Prosty Łukasz Karpiel rozmawia z Piotrem Doerre z Instytutu im. Ks. Piotra Skargi.

 

 

Miniatura:TRT World/YouTube

 

  


DATA: 2018-12-03 18:31:00
AUTOR: PIOTR DOERRE W „PRAWYM PROSTYM”
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Panie ry.janszarmach333, aktualne zamieszki w Paryżu nie są tym razem wywoływane przez islamskich imigrantów tylko rodzimych francuzów, którzy protestują przeciwko podwyżkom cen paliwa i rosnącym kosztom życia. Proszę przeczytać o Yellow vests movement czyli o tych żółtych kamizelkach.
6 miesięcy temu / MK
 
Może w końcu Francuzi zwymiotują swój laicyzm, liberalizm i ucałują korzenie chrześcijańskie, a nie Koran, bo teraz widzą do czego prowadzi ich nowoczesny świat, bez Prawdziwego Boga. Osiem błogosławieństw, dziewięć właściwie, otrzymują tylko prawdziwie wierzący chrześcijanie, a nie innowiercy. Więc Francjo innowierców powróć do chrześcijaństwa, a ocalisz swoje dzieci. Króluj nam Chryste!
6 miesięcy temu / [email protected]
 
Nie sądzę żeby Francja "upadła". Panowie sami zauważyli że zamieszki są tłumione dość brutalnie i po prostu zostaną stłumione. A że ludziom będzie coraz trudniej? Odpowiednia dawka propagandy i państwowej przemocy wszystko załatwi.
6 miesięcy temu / Wojtek
 
Wynieść na taczce dziada!!!
6 miesięcy temu / Ewka
 
Nie darmo pewną wstydliwą chorobę nazywa się "francą".
6 miesięcy temu / Ed
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.