DZIŚ JEST:   20   KWIETNIA   2019 r.

Wielka Sobota

Św. Agnieszki z Montepulciano
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Gdyby Aleksander Kwasniewski nie wprowadził Polski do UE bylibyśmy wolni od Eurokołchozu i nakładanych nam "wartości"
5 miesięcy temu / PIO
 
@olden: taki, na którego normy i dyrektywy zgadza się większość społeczeństwa
5 miesięcy temu / Stormer
 
@Stormer: Jaki u nas obowiązuje system prawny? Taki, że wolno mordować, kraść, niszczyć tożsamość, ba, to jest nawet premiowane przez Fundacje Batorych, organizacje "pożytku publicznego", fundusze europejskie, ambasady USA itd..
5 miesięcy temu / olden
 
@Stormer: Nie widzisz jak zmieniają prawo pod totalitarny zamordyzm? Powołują się na wyroki sądów unijnych, tych które odeszły od chrześcijaństwa i realizują krwawa rewolucję francuską. Ślepy jesteś?
5 miesięcy temu / cedrowski
 
@Diona: mowa o obowiązującym w danym państwie systemie prawnym
5 miesięcy temu / Stormer
 
@Nasza Sprawa:PiS i PO to Loża Szkocka. Genialny wykład: "KTO i JAK wpędził Masonerię do Polski."
5 miesięcy temu / goni
 
Do Stomer: O jakim "prawie" mowa? Ze wolno dewastować psychikę młodego pokolenia, czy że nie wolno ? Boskie prawo DEKALOG jest jedynem prawem, im dalej od Niego tym więcej nieszcześć. Kto ządal od Piłata by wydał Jezusa na śmierć, chodż odpowiedział "nie widzę w nim winy"
5 miesięcy temu / Diona
 
Czy już wiadomo, dlaczego w Pitsburgu był zamach na synagogę? We Francji też były krwawe....
5 miesięcy temu / Wiktor
 
@Ewa: Jeżeli nie łamią prawa, mogą jawnie działać tak jak każda inna organizacja.
5 miesięcy temu / Stormer
 
do Sum: Kto tą Polskę i Polaków "ratował"? Te 2-3 miliony które wyjechały do UE za chlebem to ci "uratowani"? Sprzedam Polskę ? msp.gov.pl Aktualizacja: 2010-05-16 Minister skarbu PO/PSL ?Jacek Rostowski? czyli obywatel Wielkiej Brytanii ? Jan Vincent-Rostowski (Rothfeld) zamieścił w tygodniku ?The Economist? ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki. Ogłoszenie polskiego Ministerstwa Skarbu Państwa w ?The Economist?, 8-14 maja 2010 r. (tuż po katastrofie Smoleńskiej 10.04.2010r?)
5 miesięcy temu / Nasza Sprawa
 
@Icek Generalnie, aby uporządkować kwestie symboliki Biblijnej. Ta sześcioramienna gwiazda, wcale nie jest Dawida, jest to błędna interpretacja, bardziej mowa by była o Salomonie, generalnie prawidłowy znak gwiazdy Dawida to 14 ramienna gwiazda z przekazów Biblijnych, natomiast 6 ramienna dotyczy także Matki Bożej i tu znak interpretuje się jako opiekę nad całym rodzajem ludzkim, tak samo MB fatimska i 5 ramienna gwiazda, tu chodzi bardziej o starcie wszelkiego fałszywego symbolizmu i co za nim się kryje, bo wszystko pod Jej stopami.
5 miesięcy temu / axe
 
Masoneria to satanizm w czystej postaci. Teraz już działa jawnie.
5 miesięcy temu / Ewa
 
Jan Józef Lipski był także wynalazcą i promotorem Adama Michnika, którego przyprowadzil do Klubu Krzywego Koła w Warszawie, gdy ten był w 7 klasie szkoły podstawowej. Nazwał go wtedy "naszą /masonerii/ nadzieją". Wielka Loża Matki Świata mieści się w Waszyngtonie i jest centralą masonerii rytmu szkockiego.
5 miesięcy temu / sm
 
Mama bliźniaków ponoć przyjaźniła się z Lipskim, nawet miała o nim pisać książkę.O tempora...
5 miesięcy temu / ena
 
Symbol gwiazdy 5.ramiennej. Henry Ford "Międzynarodowy żyd" - gwiazda sowiecka 5 ramienna oznaczała tyle osiągniętych przez żydów w Rosji celów, 6. ramie miało oznaczać już rząd światowy. Czy dlatego 6 ramienna gwiazda Dawida umieszczona we fladze Izraela dotyczy władzy w tym państwie a jeszcze nie globalnie nad resztą świata?
5 miesięcy temu / Icek
 
Jan Józef Lipski Wielki Mistrz Loży Narodowej Polski, powstałej za zgodą i aprobatą socjalisty, naczelnika Państwa Polskiego z nadania lóż brytyjskich i niemieckich - Józefa Piłsudskiego. Kontakty Piłsudskiego z lożami masonskimi Francji potwierdzono w dokumentach. Wychowanek Lipskiego Lech Kaczyński wprowadził Polskę do UE i sprowadził Lożę żydowską BB do Polski. Kolejny wychowanek Lipskiego Jarosław Kaczyński sprzedaje Polskę Żydom, USA, Niemcom, Anglikom, globalistom.
5 miesięcy temu / sum
 
słowem: gnoza, okultyzm, magia i wróżbiarstwo, na uwagę zasługuje data 8 grudnia (Niepokalane Poczęcie NMP), wcześniej tez była mowa o spotkaniu masonerii w Maroku, data zakończenia całego sympozjum 8-9 grudnia.
5 miesięcy temu / axe
 
mason masona trzyma za ogona trzyma też za rogi bo to diabły przebrane w sędziowskie togi. a 4-tego dobrze głosuj kolego bo od masona na bisie lepsza super baba na szczycie
5 miesięcy temu / pol
 
niezła "śmietanka" ! szatańska !
5 miesięcy temu / nowy porządek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.