DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tak się kończą nieodpowiedzialne eksperymenty kulturowe, jakie zafundował sobie Zachód Europy.
9 dni temu / sp
 
@ r333: Twierdzisz, że puginałem tanto nie można oberżnąć komuś głowy? Japońskie pochodzenie tej broni ma oznaczać, że używają jej jedynie Japończycy?!
9 dni temu / Jan
 
bardzo prosze o zmianę noża z obrazka. ten tanto czyli nóz krótki japończycy i chinczycy nie rozrózniaja nóż, szabla, miecz itd, służył jako lewak lub dla biedniejszych jako broń podstawowa. nie ma to nic wspolnego z bronią muzułmańską
10 dni temu / r333
 
Zastrzelony nic nie powie.
10 dni temu / Ryś
 
Islamistów sprowadzać i są efekty. Dziwne, że Franciszek tego nie widzi. Islamiści niech wracają do siebie. Europa nie jest ich terenem. To nie są ludzie wierzący, w przeważającej większości nienawistni kretyni.
10 dni temu / Michu.
 
Czemu mnie to nie dziwi?! Odrzucili francuziki i nieustannie obrażają zdeprawowane, lewackie Pana Jezusa to będą jęczeć pod islamskim butem. A but ten nie zna litości dla niewiernych. Niech ich więcej nazapraszają. POKUTA I NAWRÓCENIE.
10 dni temu / BRAK ŻDZIWIEN
 
Fratelli tutti.
10 dni temu / Gracław
 
@Niemondry: kultury stepu Azji dosyć często wykorzystywały głowy swoich wrogów do budowy słupków granicznych.
10 dni temu / Michał
 
Jak zareagowałby media, gdyby był to katolik - wstrząśnięty profanacją wizerunków mu najświętszych?
10 dni temu / Czytelnik
 
Co Ty chłopie porównujesz? Czy jak ktoś Ci przyjdzie do domu i zacznie się rządzić a Ty go wywalisz, to mamy pokazywać na Ciebie palcami i porównywać do czlowieka obcinającego głowy? Czy Ty masz chociaż troche refleksji nad treścią?
10 dni temu / @Xbo
 
I co,w Polsce jest źle!? Nikt nikomu nieobcina głowy za bezczeszczenie naszych symboli religijnych! Jednakże nad karą za to, wymiar sprawiedliwości powinien się zastanowić! Poklask ze strony społecznej byłby zapewniony!!
10 dni temu / danutagidian,13
 
Wypędzenie przekupniów4 15 I przyszedł do Jerozolimy. Wszedłszy do świątyni, zaczął wyrzucać tych, którzy sprzedawali i kupowali w świątyni powywracał stoły zmieniających pieniądze i ławki tych, którzy sprzedawali gołębie, 16 i nie pozwolił, żeby kto przeniósł sprzęt jaki przez świątynię. 17 Potem uczył ich mówiąc: ?Czyż nie jest napisane: Mój dom ma być domem modlitwy dla wszystkich narodów, lecz wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców?5. 18 Doszło to do arcykapłanów i uczonych w Piśmie, i szukali sposobu, jak by Go zgładzić. Czuli bowiem lęk przed Nim, gdyż cały tłum był zachwycony Jego nauką. 19 Gdy zaś wieczór zapadał, Jezus i uczniowie wychodzili poza miasto.
10 dni temu / Xbo
 
Ludzie z niektórych kultur chętnie odcinają innym głowy ponieważ głowa stanowi dla nich problem: nie wiedzą do czego służy.
10 dni temu / Nie_mondry
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.