DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Francja: muzułmanie przejmują Marsylię – gangi imigrantów i prawo szariatu

Francja: muzułmanie przejmują Marsylię – gangi imigrantów i prawo szariatu
#ISLAM    #MUZUŁMANIE    #TUNEZJA    #FRANCJA    #DŻIHAD    #MAROKO    #ALGIERIA    #MARSYLIA

Dzielnice otwarte tylko dla muzułmanów, grasujące na ulicach szajki imigrantów i „policja” szariatu – tak wygląda dziś Marsylia. Częściej można spotkać tam flagi algierskie niż francuskie. Za około 15 lat Marsylia, drugie po Paryżu największe miasto Francji, stanie się pierwszą islamską metropolią w Europie.

 

To właśnie z Marsylii pochodzi duża część francuskich dżihadystów, którzy walczą obecnie w Syrii. W tym największym mieście portowym Francji mieszka dziś już ćwierć miliona muzułmanów. Jednak według niektórych źródeł informacji, liczba ta może sięgać nawet 40 proc. populacji 860-tysięcznego miasta. W większości są to przybysze z północnej Afryki – z: Algierii, Maroka i Tunezji.

 

Muzułmanie nie asymilują się z francuską ludnością i żyją w odosobnieniu w północnych dzielnicach miasta. Często wegetują w nędzy. W okręgu, w którym sytuacja jest najbardziej tragiczna 55 proc. mieszkańców żyje poniżej granicy ubóstwa. Bezrobocie wśród młodych muzułmańskich mieszkańców miasta przekracza 40 proc.

 

Skala bandytyzmu w Marsylii jest przerażająca. Arabscy przestępcy zaczynają terroryzować ludność. Miasto to porównywane jest dziś do Chicago z czasów panowania w nim gangów. W przewodnikach po Marsylii zaleca się, by kobiety nie wychodziły same na ulice po zmroku.

 

W Marsylii obowiązują już strefy, w których właściwie obowiązuje szariat, a biali nie mają do nich wstępu. Choć we Francji modlitwy na ulicach są zakazane, imigranci organizują modły i własne posterunki.

 

Źródło: pikio.pl

pam


DATA: 2014-11-30 11:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pan Bóg nie karze, to rzeczywistość która rządzi się swoimi prawami. sytuacja się wydaje beznadziejna, rządy mamy lewackie, media które kłamią i islamistów którzy chcą zalać Europę, islamiści niedługo będą większością bo w Europejskich rodzinach rodzi się 1,26 dziecka podczas gdy w 8,1w islamskich wtedy będziemy mieli co mają chrześcijanie w krajach muzułmańskich Ale Pan Bóg wychodzi nam z pomocą bo nie ma sytuacji beznadziejnej
ponad 4 lata temu / Rafał
 
To dolewanie wody do gorącego oleju, ten patologiczny projekt Multikulti musi prowadzić do zaniku jednej z Monokulti. Jeśli bowiem przedłużymy nieograniczone Multikulti na agresywnie agitującą a równocześnie się najeżająco-separującą monokulturę islamu, jeśli nie jesteśmy przygotowani bronić kultury naszego społeczeństwa przed tym archaicznym desantem z Dark Age i atakami jej absolutnej nietolerancji, to nasza kultura zostanie zniszczona a wraz z nią My sami. ---> I jakoś tak zabawnie wyszło, iż ostatnio multikulti polega dokładnie na tym, iż wszystkie kultury (to ten element multi) grzecznie muszą się najpierw zapytać muzułmanów czy mogą praktykować swoje tradycje i religie ? przecież nikt nie chciałby urazić Religii Pokoju, wtedy jej wyznawcy mogli by spalić parę ambasad i zamordować tysiące niewinnych ludzi.
ponad 5 lat temu / Tiberias
 
Wielkim bledem jest zacieranie roznic tam, gdzie sa one nie do pogodzenia. Wynikiem takich wysilkow moze byc jedynie jednosc w miernocie, brak glebi. Niestety, ludzie pozbawieni glebokich korzeni i przekonan, demoralizuja sie, schodza na droge relatywizmu lub przestepczosci. To nie bieda i niesprawiedliwosc spoleczna sa tu glownym czynnikiem demoralizujacym. Biedacy zyjacy w swiecie ladu moralnego czesto wydostaja sie z biedy, a jesli nie, nie staczaja sie automatycznie do rynsztoka.
ponad 5 lat temu / DM
 
Już 30 lat temu jak ktoś wyjeżdżał z Marsylii np. na wakacje i nie zostawił nic wartościowego arabskim złodziejom do ukradzenia , to po włamaniu się odkręcali w zemście krany i zalewali chałupę.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Brawo Lewacy !!! Brawo Multikulti !!!
ponad 5 lat temu / Arek
 
To kara Pana Boga na butnych europejczyków.
ponad 5 lat temu / Yas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.