DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Biada! biada! Boze,widzisz i nie grzmisz!
7 miesięcy temu / espada
 
To może jeszcze krok dalej: każdy kolejny partner/partnerka biokogicznej matki byłby dopisywany do aktu urodzenia jako rodzic. Jak szaleć to szaleć...
7 miesięcy temu / Lylo
 
Cha, dają to czego chce lud jak to w demokracji. Mimo iż ich czas już dawno minął.
7 miesięcy temu / Dr.P.Kopetzky
 
Biedni zwiedzenie ludzie. Oby poznali prawdziwe światło jakiem jest Bóg żywy w Trójcy.
7 miesięcy temu / Jo
 
To może by dopisać jeszcze trzeciego rodzica? Jak postęp, to postęp!
7 miesięcy temu / A.G.
 
diabelskie dzieci wielkiej diabelskiej rewolucji zwanej tez francuska, dalej rozszerzaja swoje krolestwo, a sheeple bezmyslnie daja sie prowadzic na rzez przyswajajac jako swoje piekielny plan dla ludzkosci
7 miesięcy temu / katolik
 
Chcą budowac Europę "wspólnych wartości" - mrzonka!
7 miesięcy temu / t
 
@Stan a czy uważasz że u nas jest inaczej???!!! Też masoneria wszystkim kieruje Kaczynski, morawiecki to ich ludzie , tylko jeszcze za kulisami, nie tak jawnie jak we francji.
7 miesięcy temu / Polka
 
Aby powróciły katolickie państwa potrzebne jest całkowite zdelegalizowanie masonerii. I nie oszukujmy się- problem wpływów masonerii dotyczy również Polski.
7 miesięcy temu / krisbac
 
No to masoni rzadza w Francji. Nie ludzie w wyborach albo parlament. Wszystko na polecenie masonerii.
7 miesięcy temu / Stan
 
Oto ludzie na usługach Szatana. Masoneria już się nawet nie musi ukrywać, bo zło przybiera na sile... Pozostaje modlitwa
7 miesięcy temu / Dejna
 
?Francjo, najstarsza córo Kościoła, co zrobiłaś ze swoim chrztem?? ? pytał w 1985 r. papież Jan Paweł II. Boże, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II ratuj Francję, ratuj Europę. Króluj nam Chryste!
7 miesięcy temu / Maria
 
Dobra wiadomość to taka, że we francuskim Senacie większość jednak posługuje się rozumem i stosuje do prawa naturalnego w tej kwestii. Natomiast przerażające jest, iż masoneria czuje się tak niesamowicie pewna siebie, że występuje oficjalnie ze swymi żądaniami, a jej członkowie zajmują tak wysokie stanowiska. Wypowiedź Vienne pokazuje po raz kolejny absurdalność poglądów tych ludzi. Już nie wiem, czy oni wierzą w to, co mówią, czy jedynie udają.
7 miesięcy temu / L
 
Z dokumentów posiedzeń Konwentu Wielkiego Wschodu Francji 1924, str. 398 cyt."Zamierzamy dzisiaj doprowadzić do zupełnego zeświecczenia." Z dokumentów posiedzeń Konwentu Wielkiego Wschodu Francji 1931, str. 186 - 187 cyt."Demokracja będzie tym, co wy z niej zrobicie. Nasi przeciwnicy zaryzykują wszystko, by ją podstępnie obalić. Jeżeli potraficie porozumieć się między sobą, jeżeli potraficie unicestwić zakusy, dążące do osłabienia was, jeżeli potraficie wybrać waszych kierowników, to jeszcze raz będziecie mieli jutro Izbę, która, ratując kraj, zbawi również i świat." źródło: A. G. Michel, "Państwo w okowach masonerii", tłumaczył z francuskiego Dr Kazimierz Marian Morawski, Wydawnictwo Antyk - Marcin Dybowski, Komorów 2010
7 miesięcy temu / a lex
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.