DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bezczelny
ponad 1 rok temu / agricola
 
Marzy mu się węgiel z polskich i czeskich kopalń?
ponad 1 rok temu / sp
 
Ten prezydent ośmiesza się na każdym kroku. Jak nisko upadła Francja wybierając takiego człowieka na najważniejszy urząd w państwie.
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
niech on się zajmie Francją!
ponad 1 rok temu / Eda
 
Dlaczego nie wspomniał ani słowem o protestach francuskiej młodzieży zarzucającej mu i jego rządowi bierność i opóżnienia w kształtowaniu francuskiej polityki klimatycznej i brak jakichkolwiek inicjatyw w tym zakresie ?
ponad 1 rok temu / Jaque
 
Panowie redaktorzy , kto to jest Macron? Kolejny kamień młyński przywiązany do szyi tonącej Francji. To jest przerażające, że takich ludzi wybiera się na reprezentantów narodu. Jaki naród taki prezydent. Przerażony jestem dewaluacją autorytetu urzędu prezydenta. Normą staje się brak moralności prezydentów. Dotyczy to tych "największych" - Trampa , Putina. Macron....who's that man? Martwię się o naszego prezydenta , niektóre jego zachowania przypominają mi Kazia , sory Kaza. Na szczęście nie mam powodów do wstydzenia się za prezydenta Polski mam nadzieję , że tak pozostanie
ponad 1 rok temu / mario
 
Kolejny Al Gore. Marzy mu się nobel. Czy na pewno Ziemia jako gar lawy nie żyje własnym rytmem? Kiedyś na Pomorzu były winnice.....
ponad 1 rok temu / Rob
 
75% energii Francji z atomu, 17 elektrowni się sypie, od 2025 zaczną przechodzić na węgiel przestaną gadać pierdoły. Niemcy już przeszli a Hiszpania, Japonia przechodzą na węgiel.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
I kto to mówi, dyktator Francji, zwalczający każdy przejaw oporu dopominającego się narodu o demokracje, żółte kamizelki, ruchy oddolne, bunt społeczny i brutalna policja, kraj, w którym zanieczyszczenie środowiska przekracza wszelkie normy, zakłamany mały człowiek chce odgrywać role imperatora a jest tylko jego podwładnym i pucybutem który musi wykonywać rozkazy elit finansowych.
ponad 1 rok temu / realista
 
To noe w Polsce pali sie opony na ulicach tylko we Francji : ro o co chodzi:
ponad 1 rok temu / Mrobert
 
Jak jest taki zaangażowany EKOLOG to niech wprowadzi we Francji prawo zabraniające jazdy SAMOCHODEM . Sam też niech chodzi na piechotę , jęździ rowerem lub transportem publicznym - przewietrzy umysł. A w szczególe niech się od NAS ODCZEPI. Jak mawia znana feministka p. Płatek o ludziach z blokadami umysłu : >Niech się wdrapią na drzewo prostować BANANY.< Może dlatego w Warszawie postawili sztuczna palmę i tak dużo ostatnio artystów paradowało po ulicach z bananami. Jak już chcą manifestować to lepiej w ZOO . Małpy się ucieszą z bananów.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
On juz tak ma, gdyz nie moze inaczej.
ponad 1 rok temu / Jara
 
@Tomek: Szacunek do władzy pozbawionej szacunku do narodu i każdego pojedynczego człowieka? Odsyłam do wczorajszej konferencji prasowej Winnicki-Braun w Sejmie.
ponad 1 rok temu / romek
 
szacuje się, że NIEMCY wymordowali podczas II WS 2 miliony polskich dzieci ! W Europie Niemcy wymordowali kilkanaście milionów Europejczyków, ograbili całą Europę, palili miasta i wioski, bombardowali śpiące miasta, NIE PONIESLI ZA TO ŻADNYCH KONSEKWENCJI. ŻADNYCH. ich BESTIALSTWO W WARSZAWIE nie ma równych w historii cywilizacji. to się działo zaledwie niespełna 80 lat temu ! i co znowu chca rządzić Europą bez WB ?
ponad 1 rok temu / retro
 
Atakując Polskę Macron z Tuskiem walczą o względy Makreli, która uznaniowo rozdaje stanowiska w Brukseli.
ponad 1 rok temu / Airam
 
Panie Macron, raczej pan zapomina że Polacy są tak krnąbrnym narodem i nie mają żądnego szacunku do władzy nawet swojej, więc co dopiero mówić o obcej władzy przyszłego kalifatu europejskiego
ponad 1 rok temu / Tomek
 
Niech on wreszcie zamilknie. To najmądrzejsze, co może zrobić!
ponad 1 rok temu / Karol
 
Twoje niedoczekanie. Minęły czasy robienia brudnych interesów na polskiej ziemi.
ponad 1 rok temu / Kowalski
 
Znowu stracił okazje żeby się nie odzywać i nie ośmieszać.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
To się nazywa "Agresja skierowana" pracownik nie może dołożyć pracodawcy to kopie krzesło. Na co cierpi Macron? Przez lata transsss..formacji i rządów 3. żyjących byłych prezydentów robiono na Polsce dobre interesy - Minister skarbu rządu PO/PSl ?Jacek Rostowski? czyli obywatel Wielkiej Brytanii ? Jan Vincent-Rostowski Rothfeld zamieścił w tygodniku ?The Economist? ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki.Ogłoszenie polskiego Ministerstwa Skarbu Państwa w ?The Economist?, 8-14 maja 2010 r. Nie tuła się za chlebem Francuz, Anglik, Niemiec i in. a Polacy????
ponad 1 rok temu / Krystian
 
Chałupa się chłopu pali a ten w tym czasie poucza sąsiada, że śmieci nie segreguje. Śmieszny jest ten Francuz.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Polska jest jak najbardziej zaangażowana w rozbój klimatyczny i płacenie haraczu, świadczy o tym wiernopoddańcza polityka wzgledem Niemiec, płacenie haraczu, likwidacja kopalń i wzrost cen za prąd
ponad 1 rok temu / anty UE
 
Chłopie!Jakie globalne ocieplenie???Już kolejny rok ogrzewam dom osiem miesięcy.Gdzie ty widzisz to ciepło,które jakoby zmienia klimat?To,że latem jest po trzydzieści stopni nie oznacza,że cały rok jest cieplej.Kiedyś uruchamialiśmy ogrzewanie w październiku,tak pod koniec i kończyliśmy nawet z początkiem kwietnia.Dziś połowa września to norma by na stałe zacząć grzać i kończy się niejednokrotnie w połowie maja,a i w czerwcu zdarza się dogrzewać dom.Pewnie!jak się mieszka w mieście i firma dostarcza ciepło to można pleść androny.Jemu w plecy ciepło cały rok to nie ma pojęcia jak rzeczywiście wygląda życie milionów ludzi i jak długo muszą ogrzewać swe domy żeby jakoś żyć.Złota klatka nie daje przenikliwości poglądów.
ponad 1 rok temu / rzeczywiście!!
 
Mamy zamknąć wszystkie kopalnie i elektrownie węglowe i kupić od Francuzów elektrownie atomowe. Wtedy Macron łaskawie poklepie nas po plecach!
ponad 1 rok temu / gość
 
Z przodu szczytne hasła o ekologii, a w tle po prostu polityka energetyczna. Francuzi produkują energię z atomu. Polska energetyka jest zależna od węgla i tego się nie zmieni w ciągu 5-10 lat. Niemiecka też, ale o Niemcach Macron taktownie milczy. Szkoda waszej energii, żeby się w tym temacie denerwować.
ponad 1 rok temu / Marcin
 
Na pohybel Pałacowi Elizejskiemu! Mordują poprzez aborcję 200 tysięcy dzieci rocznie, a zamiast posypać głowy popiołem i dokonać najgłębszej pokuty za swoje podłości wymyślają jakąś ekoprofanację 10 przykazań. Do tego przez Agencję Ochrony Demokracji chcą tworzyć współczesną wersję NKWD. Trzeba się modlić, żeby Polska jak najszybciej wyszła z tego eurokołchozu, a ci masoni-sataniści się nawrócili.
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Uczynić z "GŁUPOTY", "JEDEN Z PRIORYTETÓW" może, wg mnie, ktoś albo skrajnie infantylny, albo skrajnie zły.
ponad 1 rok temu / fensys
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.