DZIŚ JEST:   16   GRUDNIA   2019 r.

Św. Adelajdy, cesarzowej
Bł. Marii od Aniołów
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Z komentarzy wynika, że produkujący się ty "katolicy" nie rozumieją znaczenia słowa powszechny czyli właśnie katolicki w stosunku do Kościoła. Żałosne
6 miesięcy temu / prostaczek
 
A miała być jakaś "wiosna Kościoła" po soborze, a tu proszę, nuklearna zima. Nie ma co się dziwić, Bóg nie będzie błogosławił czemuś, co nie jest jego.
6 miesięcy temu / KKK
 
Nie ma komu chodzić to i się zamyka.
6 miesięcy temu / trooper
 
Uważam, że winy nie należy zrzucać CAŁEJ winy na media, czasy, masonerię, lewaków i nawet diabła. Jako ksiądz emeryt, widzę jak sprawuje się duszpasterstwo, kaznodziejstwo, katechizacje i spowiednictwo no i jak wyglądają relacje biskup - szary ksiądz Tu jest bardzo poważna przyczyna. Populizm, paziowanie, lizusostwo, wygodnictwo, komfort, konformizm, dochody. No i "Kocia strategia" - żeby zawsze spaść na 4 łapki. Kosztem radykalizmu ewangelicznego, kosztem prawdy Ewangelii a nawet dekalogu.
6 miesięcy temu / ks. banita
 
@pytania niedoko, gdyby Kościół stracił Powszechność, nie byłby już Kościołem. To jeden z czterech głównych przymiotów Kościoła, które wyznajemy w Credo.
6 miesięcy temu / Ioannes
 
A jak tam u Bractwa?
6 miesięcy temu / Kasandra
 
Może to już ten czas, kiedy ilość przejdzie w jakość? Może Kościół przestanie być Powszechny, a stanie się Prawdziwy, nieobłudny? Może do seminarium trafiają jedynie mężczyźni po głębokim przeżyciu duchowym, a nie zagubieni homoseksualiści i wiejskie chłopaki bez pomysłu na życie, w kapłaństwie widzący atrakcyjny zawód?
6 miesięcy temu / pytania niedoko
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.