DZIŚ JEST:   27   LUTY   2020 r.

Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
 
 
 
 

Franciszek i amazońskie „nabożeństwo”. Co wydarzyło się w Ogrodach Watykańskich?

Franciszek i amazońskie „nabożeństwo”. Co wydarzyło się w Ogrodach Watykańskich?
Źródło: twitter.com /Anotaciones

Papież wziął udział w dość niecodziennym „zgromadzeniu modlitewnym” z udziałem amazońskich uczestników rozpoczynającego się synodu. Wedle relacji, Franciszek uczestniczył w modlitwie za ziemię – przewodniczyła jej szamanka…

 

Zobacz VIDEO i ZDJĘCIA

 


DATA: 2019-10-05 16:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak widać, nikt nie oddaje tam czci krzyżowi, bo zwyczajnie go tam nie ma. Jest za to pełno ohydy. Za czasów Benedykta XVI, św.Jana Pawła II i wszystkich poprzedników takie obrazki nawet najśmielszemu fantaście by do głowy nie przyszły...
3 miesiące temu / west
 
Nasz Kościół rozbierany jest od wewnątrz. Pogańskie obrządki z udziałem duchowieństwa katolickiego to radość dla szatana i jego demonów. Módlmy się za papieża i księży, żeby w końcu oprzytomnieli.
3 miesiące temu / Katolik
 
Dziwna ceremonia .Dla mnie osobiście nie do przyjęcia ze względu na ryt pachnący pogańskim rytuałem "kulty matki ziemi"Jeżeli już to w miejscu tym powinna być umieszczona postać Maryji którą KK czci jako królową nieba i ziemi.
4 miesiące temu / FM58
 
Na dziś:z Listu Świętego Pawła Apostoła"Rz 1,16-25Albowiem gniew Boży objawia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość tych ludzi,którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta.To bowiem,co o Bogu można poznać,jawne jest wśród nich,gdyż Bóg im to ujawnił.Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty?wiekuista Jego potęga oraz bóstwo?stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła,tak że nie mogą się oni wymówić od winy,ponieważ,choć Boga poznali,nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali,lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce.Podając się za mądrych,stali się głupimi.?I zamienili chwałę? niezniszczalnego Boga?na podobizny?i obrazy śmiertelnego człowieka,ptaków,czworonożnych zwierząt i płazów.Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości,tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał.Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć,i służyli jem
4 miesiące temu / katolik
 
szamanizm = satanizm, "innym bożkom nie będziesz się kłaniał" a kto tu się kłania? kto to sprowadził? kto na to patrzy?
4 miesiące temu / mądry
 
@Adam, "Warunki naśladowania Jezusa. Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: ?Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje. Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego razem z aniołami swoimi, i wtedy odda każdemu według jego postępowania." Nie warto ewangelizować ZA CENĘ wyrzeczenia się przez samego siebie łaski uświęcającej...
4 miesiące temu / kwiatek77
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.