DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dobre, faszyści zorganizowali marsz antyfaszystowski. Masochiści jak nic :D
8 miesięcy temu / @wwm
 
A w dzienniku TVP o 19.30 nie mówili o tym.Aha znowu bali się narazić zwolennikom aborcji, Pani poseł Scheruning-Wielgus,kodziarzom.Mówili o marszu ale o tym co jest w tym artykule nie mówili.
8 miesięcy temu / Alan
 
wwm - hasło za waszą i naszą wolność to zawołanie masonów i żaden antyfaszystowski tylko komunistyczny marsz z ludźmi, którzy chcą wprowadzić w Polsce antyprawa przeciwko Prawom Bożym.
8 miesięcy temu / Alex Wolf
 
we Wrocławiu policja spałowała marsz - gaz, armatki, psy, pałowanie
8 miesięcy temu / ww
 
@Frodo z krainy Po pierwsze już pamiętaliście i znowu wlazła gdzie nie trzeba.Po wtóre,za cztery lata zapomnicie i znowu będziecie głosować za...Pamięć ludzka ma baaardzo krótkie nóżki co widać stale i wciąż przy urnach.
8 miesięcy temu / taktak
 
We Wrocławiu przeciw uczestnikom Marszu Niepodległości policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych.
8 miesięcy temu / Marcin
 
mniejszość urodzona w Polsce z polskim obywatelstwem od pokoleń ma prawo zaznaczyć swoja obecność
8 miesięcy temu / @jac
 
Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus, w ramach nielegalnej pikiety, usiłuje blokować LEGALNY marsz patriotów, uzasadniając to obroną praworządności... Brawo ! Będziemy o tym pamiętali.
8 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
A we wiadomościach i komentarzach do Marszu wszyscy lewacy i PiSowcy mieli biało-czerwone kotyliony. Co za obłuda.
8 miesięcy temu / 19lipca2019
 
Jak można być patriotą i jednocześnie chcieć likwidacji Polski poprzez multikulti, akceptację praw i polityki UE czy USA, akceptację ekumenizmu i palenie chanuki? Przez blokowanie ustawy Anty447?
8 miesięcy temu / 19lipca2019
 
oj,oj! - ci kodziarze nie są chyba zbyt inteligentni : Ustawiać się z blokadą POD PALMĄ?! Może zleźli z tej palmy?! A potem policja pokazała im, gdzie ich miejsce i wrócili na palmę : I teraz jedzą swoje ulubione banany :
8 miesięcy temu / koala
 
W Warszawie odbył się również Marsz Antyfaszystowski "Za wolność Waszą i naszą" organizowany przez Koalicję Antyfaszystowską. Wzięli w nim udział lewicowi posłowie i posłanki. "Idziemy w marszu, bo jesteśmy patriotami i patriotkami, bo chcemy żyć w kraju, w którym jest miejsce dla wszystkich, bez względu na wyznanie, przekonania polityczne, płeć, kolor skóry czy zasobność portfela" - napisała Magdalena Biejat z Razem na Twitterze.
8 miesięcy temu / wwm
 
Byłem na Marszu. Chciałbym zwrócić uwagę, że na tej ogromnej biało-czerwonej fladze, którą wywiesili prowokatorzy, widniał, pośród innych symboli, symbol-flaga Wspólnoty Cygańskiej... Trzeci z prawej.
8 miesięcy temu / jac
 
Piękne i wzruszające przedsięwzięcie!!!Idą młodzi,starzy,dzieci,całe rodziny,niosą flagi,mają opaski na rękach,biało-czerwone ozdoby na ubraniach!.Tego właśnie pop nie mogą strawić,że Polacy kochają swoją Ojczyznę,że pamiętają o przodkach walczących o wolność dla przyszłych pokoleń,że nie wstydzą się barw narodowych i odwiecznego hasła Polaków BÓG HONOR OJCZYZNA.Dodam,że narodowiec to nie znaczy szowinista i tam właśnie maszerowali narodowcy!A jak komu się nie podoba niech sięgnie do słownika,ale tego starego,gdzie prawdziwi poloniści,a nie ulubieńcy wadzy, opracowywali hasła.
8 miesięcy temu / dziękuję!!!
 
Z tą drugą prowokacą, czyli flagą - Patrioci zrobili szybko porzadek i ją odcieli - spadła na glebę. Zwyciestwo :
8 miesięcy temu / Man
 
Ten baner z napisem Konstytucja to trzeba rozwiesić przed Trybunałem Konstytucyjnym który nie wywiązał się ze swoich obowiązków i nie orzekł w sprawie aborcji eugenicznej niezgodnej z Polską Konstytucją.... o tam naprawdę posowałby...
8 miesięcy temu / Gabi2x2
 
Piękne! Maryjo Królowo Polski ratuj Polskę!
8 miesięcy temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.