DZIŚ JEST:   15   GRUDNIA   2019 r.

III Niedziela Adwentu
Św. Maryna
Św. Marii od Krzyża di Rosa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Granie na emocjach,Betlejewski to pseudo reżyser jego środowisko cały czas oswaja młodych Polaków ze to co nienormalne jest normalne.
5 miesięcy temu / Erty
 
Podłość pana Betlejewskiego jest nieograniczona. Nie pierwszy to przypadek jego manipulacji, kombinacji przy nieautoryzowanych wywiadach. Ułatwia tymsamym zrozumienie motywacji, wartości które cechują jego środowisko
5 miesięcy temu / Tomasz Wrocław
 
Kiedys mowilo sie ze cos/ktos jest normalny, jego zachowanie jest zgodne z ogolnie przyjetymi i akceptowanymi normami spolecznymi, medycznymi, prawnymi etc. O tych ktorzy nie miescilii sie w tych normach mowilo sie ze sa anormalni. Dalej bylo juz tylko potwierdzenie czy ta anormalnosc jest mozliwa do leczenia czy nie jest to choroba a po prostu taka uroda, czy wybryk natury np. albinos. Dzisiaj kazda anormalnosc przedstawia sie nam jako norme, tylko jakiejs waskiej grupy spolecznej, nie leczonej od dziesiatkow lat we wlasciwy sposob, a moze nawet nie diagnozowanej prawidlowo. Sposob w jaki sie to czyni jest tak niski i haniebny ze az trudno to skomentowac. Uwazam ze reportaz ten nalezy zaskarzyc do sadu o znieslawienie przywolanych w sposob negatywny postaci i zadac ostrego wymiaru kary. Rzuca sie oszcerstwa latwo ale juz zadne nawet publiczne przeprosiny nie naprawia wyrzadzonej krzywdy. A dzieciaka trzeba leczyc, bo jak powie ze jest psem to bedziemy szczekac?
5 miesięcy temu / De eM
 
@ollek. Na filmie z haloursynów miesiąc temu matka przedstawiała Zosię jako dziewczynkę z autyzmem i zaburzeniami osobowości, więc @Ruben trafnie określił dziecko jako niepełnosprawne umysłowo. Autyzm i jego spektrum są podstawą do orzekania o niepełnosprawności w polskich urzędach.
5 miesięcy temu / Hanka
 
głupoty wypisujesz, interseksualność ma podłoże genetyczne, bądź hormonalne i podlega leczeniu, więc zapytaj się siebie, którą definicje choroby stosujesz jeśli tą z WHO no to życzę powodzenia. Omawiany przypadek ewidentnie ma podłoże jakiejś choroby psychicznej, być zaburzenie osobowości itp i na pewno jest chorobą, bo każde zaburzenie jest chorobą i one nie podlega urzędniczym głosowaniom, ale podlega regułom medycznym, możesz sobie nazwać, np że dziura w zębie nie jest chorobą, co nie zmienia faktu, że taka dysfunkcja podlega leczeniu, a jeśli coś podlega leczeniu na podłoże choroby.
5 miesięcy temu / #ollek
 
@Jot Czyli Twoim zdaniem nie należy przepraszać osób homoseksualnych za to,że zostały na przykład zwyzywane,pobite? Ciekawe,uzasadnij to. @Ruben Jakie Ty człowieku masz kompetencje do tego,by oceniać czy ktoś jest chory umysłowo? Jesteś psychologiem,pediatrą? @axe nie wiem,czy znasz definicję choroby,ale interseksualizm nią na pewno nie jest,to,że jest to pewnego rodzaju nieprawidłowości,nie oznacza,że jest to choroba.
5 miesięcy temu / ollek
 
wyraźnie zaznacza się podział na jasną i ciemną stronę mocy.
5 miesięcy temu / Kasandra
 
Ten cały Rafał Betlejewski to lewacki prowokator, który kilka lat temu zasłynął bazgraniem po warszawskich murach hasła "Tęsknię za tobą, Żydzie"; oczywiście zachwytom wiadomej gazety nie było końca. Jego happeningi to ta sama półka co książki niejakiego Piątka o Macierewiczu - czyli coś, co dla stołecznych słoików ma szansę stać się leminżą "mądrością etapu".
5 miesięcy temu / Marcin
 
,,Dalej jako wrogów ?szczęścia dziecka? zaprezentowano: ks. prof. Tadeusza Guza, o. Leona Knabita OSB, ks. prof. Dariusza Oko, dr Aldonę Ciborowską, dr Błażeja Kmieciaka Ordo Iuris, mec. Jerzego Kwaśniewskiego prezesa Ordo Iuris" Wielkim honorem jest być na liście wrogów takiego ?szczęścia dziecka?.
5 miesięcy temu / Maria
 
typowa instrumentalizacja, dziecko bez żadnych wad, stwierdzona medycznie płeć, że dziewczynka, bo są przypadki np innerseksualne i wtedy mowa jest o chorobie i podejmuje się wtedy leczenie, tutaj widać ewidentnie jakieś wady rozwojowe dziecka i powinno być leczone i tutaj jest kwestia wychowania, matka kompletnie nie rozumie, że to ona wychowuje dziecko, a nie że dziecko się samo wychowuje, co widać po skandalicznej Freudowskiej wypowiedzi tego pseudo psychiatry czy psychologa, to są właśnie największe tortury co zgotowują nam ONZ i ich Freudowskie koncepcje rozwoju człowieka, to jest zamach na życie ludzkie, ponieważ to dziecko będzie w grupie ryzyka popełnienia samobójstwa tak jak wielu homoseksualistów, a dlaczego, bo się nie leczy choroby, mówi się że to normalne, czyli okłamuje się, nie bada się tych przypadków zostawia na pastwę, to jest gorzej niż ciemnogród, medycyna i jej nauki upadają, skoro nie diagnozują tego zaburzenia jako chorobę i leczenia
5 miesięcy temu / axe
 
Tu nie chodzi o dzieci,tu chodzi o pranie mozgu,zidiocenie ludzi,zebranie na nich "hakow" zeby mozna bylo zrobic z nimi kazda glupote,ktora chce wladza.Powtorka ze stalinizmu-zapytajcie starszych jak wygladaly lata 50te w Polsce
5 miesięcy temu / Hej
 
Ohydne instrumentalne wykorzystanie niepełnosprawnego umysłowo dziecka. Słudzy diabła nie mają absolutnie żadnych hamulców.
5 miesięcy temu / Ruben
 
Odbieram ten filmik jako antyreklamę dewiantów, spaprane pod każdym względem, nie rozumiem jak mogą sądzić, że ten materiał ma przysporzyć przychylności społeczeństwa? Aczkolwiek po przeczytaniu komentarzy człowiek pozbywa się złudzeń, że jest ono normalne...
5 miesięcy temu / matkaPolka
 
Jakie lgbt - to po prostu sodomici. Żadnego zboczeńca nie nalezy przepraszać. Nigdy.
5 miesięcy temu / Jot
 
Nowa prowokacja i nowe dzieło artstyczne performera - to nie jest dokument i to nie jest sztuka i nie ma to nic wspólnego z kulturą. "Dzieło" w konwencji skopiuj, wklej. Gender tworzy konflikt żeby wywołać wojnę "orientacji seksualnych" a tak naprawdę prowadzi wojnę z hetero czyli normalną rodziną. Ideologia gender eliminuje z życia społecznego płeć uwrunkowaną genetycznie robi to poprzez prawo obowiązujące, sztukę i edukację. Najważniejszym elementem jest udział gender w publicznej przestrzeni człowieka - zawłaszczanie coraz większej przestrzeni aby zaistnieć jako normalne zachowanie. Tylko świadomi człowieczeństaw ludzie dadzą odpór destrukcujnej ideologi gender. Jak widzimy medialny performer w prowokacji jak pasorzyt żywi się niesczęściem chorego dziecka. Świat chorego dziecka konfrontuje ze światem ludzi dorosłych. Tak naprawdę w tym filmie prześladowane jest chore dziecko, kościół i postawa normalnego zdrowego człowieka. Performer prowokacyjnego upodlenia.
5 miesięcy temu / Robi
 
Tym razem, bo my jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.
5 miesięcy temu / Cava
 
szkoda mi Zosi ale niestety taka jest cena wolności wychowywania własnego dziecka.
5 miesięcy temu / Gość
 
@Witja a czy Pani w wieku 5 lat była na tyle rozwinięta że wiedziała Pani jakiej jest płci? I czy gdyby ktoś zwracał się do Pani jak do chłopca to by to Pani beztrosko akceptowała?
5 miesięcy temu / Why
 
Czy 5 letnie dziecko jest na tyle rozwinięte, aby wiedzieć czego chce w życiu? Brak słów.. Boże daj tym ludziom chociaż odrobinę mądrości bo za chwilę będą twierdzić że woda jest sucha.
5 miesięcy temu / Witja
 
Tym razem wygrała eugenika Tym razem? Znów.
5 miesięcy temu / tralala
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.