DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


bo w usa jest powszechny dostęp do broni, to go zastrzelili
ponad 4 lata temu / do Angela
 
Jak wspominali afrykańscy biskupi w szczepionkach na malarię czy coś tam, "przypadkowo" były też substancje blokujące prokreację. W naszych na pewno niczego takiego nie ma. A co jest to wie producent. I może ktoś. Ale zapewne zmienił zdanie jak DeNiro i nam zapomni powiedzieć.
ponad 4 lata temu / Arturo
 
Oczywiście ludzie maja nie znać prawdy o szczepieniach i żyć w przekonaniu, że to dobre i potrzebne i bez tego ludzkość wyginie. A to wielkie kłamstwo jest. Za prawdę o szczepieniach giną ludzie, nie wolno jej powiedzieć głośno. W ub. roku w USA zamordowano ponad 10 lekarzy w tym dr Bradstreeta, który w swoim prywatnym instytucie badał związek między szczepieniami i autyzmem. I udowodnił jeszcze inne straszne rzeczy, które ukrywają koncerny farmaceutyczne. Zastrzelili go.
ponad 4 lata temu / Angela
 
Trudno nie przyznac racji panu De Niro. Przeciez wylacznie serwilizm, slepe posluszenstwo korporacjom farmaceutycznym i wspierajacym je rzadom, finansistom, mediom i lekarzom pomoze rozwiazac wyzej wspomniany problem, ba, kazdy problem. Dla nas, nieuswiadomych mas sa programy rozrywkowe w telewizji, media spolecznosciowe i gry komputerowe. Nie nam zajmowac sie powaznymi sprawami, zostawmy je madrym tego swiata. Skaczmy do ich rytmu jak nam kaza, tanczmy jak zatancza, rzucmy sie w przepasc jesli uznaja to za wlasciwe.
ponad 4 lata temu / JaVa
 
No i tak właśnie wygląda w praktyce "wolność" mediów na Zachodzie. Niestety wiele osób w Polsce wciąż jeszcze żyje mitem Wolnego Świata i nie zdaje sobie sprawy, że tego świata już dawno nie ma.
ponad 4 lata temu / abc
 
Rzetelne, obiektywne badania? Dane z National Health Service (British Medical Journal). Wakefield badał 12 dzieci zgłoszonych przez rodziców twierdzących, że szczepionki im zaszkodziły. Z tych dzieci 3 nigdy nie miało diagnozy autyzmu, 3 tylko podejrzenie, 5 miało objawy przed szczepieniem, u 9 w rodzinie były osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (obciążenie genetyczne), 7 było przebadanych tylko raz, z czego 5 ponad rok po szczepieniu, u 2 pierwsze objawy wystąpiły po ponad roku od szczepienia. Jedno dziecko przebadano dopiero w wieku 9 lat - telefonicznie. W wyniku szczepionek miały wystąpić symptomy : autyzm regresywny (z 12 dzieci 6 miało autyzm, z czego 5 inne odmiany niż regresywne), zapalenie jelita grubego (wystąpiło u 3), pierwsze objawy autyzmu miały się pojawić w przeciągu 14 dni po szczepieniu, co zostało zaprzeczone u 10 dzieci). Wszystkie objawy łącznie miały wystąpić w połowie przypadków - nie wystąpiły w żadnym, 2 z 3 objawów wystąpiły w jednym.
ponad 4 lata temu / tylda
 
Ameryka już nie jest wolnym krajem. Jeżeli to nie dojdzie do świadomości naszych elit - zapłacimy wysoką cenę, opieramy się o filar który wali się.
ponad 4 lata temu / Pół Łaski
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.