DZIŚ JEST:   18   LISTOPADA   2019 r.

Bł. Karoliny Kózkówny
Św. Odona, opat
 
 
 
 

Fiasko gruzińskiej homo-parady

Fiasko gruzińskiej homo-parady
fot. George Kvizhinadze/commons/creative

17 maja bieżącego roku niewielka grupa pederastów i lesbijek zebrała się przed Filharmonią w Tbilisi. Stamtąd homoseksualiści mieli udać się pod budynek parlamentu, jednak wskutek sprzeciwu znacznej części społeczeństwa, sodomitom nie udało się dotrzeć do celu.


Homo - parada w stolicy Gruzji nie powiodła się. Niewielka grupa protestujących została skutecznie zatrzymana przez mieszkańców miasta. Policja interweniowała dopiero po tym, gdy doszło do szamotaniny protestujących z ich przeciwnikami. Wcześniej duchowni z tamtejszej cerkwi zwrócili się do stróżów prawa, by zatrzymali „nieprzyzwoitą demonstrację". Jeden z oficerów odpowiedział, że zgodnie z prawem nie można niczego zrobić. Homoseksualiści otrzymali pozwolenie na zorganizowanie parady od burmistrza miasta.

 

Osoby, przyglądające się demonstracji wzięły sprawy w swoje ręce. Doszło do rękoczynów. Policja zatrzymała kilkanaście osób. Po interwencji, ambasada amerykańska wyraziła swoje „wielkie zaniepokojenie” z powodu „nietolerancji i podżegania do nienawiści wobec osób homoseksualnych". Media zagraniczne - jak można się było tego spodziewać – rozpisywały się o „niezwykłej agresywności” rzekomo podżeganych przez duchownych młodych ludzi, którzy „zaatakowali” „pokojowo demonstrujących homoseksualistów".

 

W Gruzji zalegalizowano sodomię w 2000 roku. Od tego czasu nieliczni miejscowi pederaści, wspierani głównie przez kolegów z zagranicy, próbują wywalczyć wprowadzenie zakazu dyskryminacji ze względu na „orientację seksualną".

 

 

Źródło: BBC, AS.

 


DATA: 2012-05-23 17:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gruzini maja honor i tradycje
ponad 6 lat temu / ob
 
Oburzenie jest, ale gazem policja po oczach daje, bije, gniecie palce i pluje w twarz.. oczywiście społeczeństwu, nie pederastom ;)
ponad 7 lat temu / Nocturno19
 
"pokojowo demonstrujących homoseksualistów" - buahahahaha! Pytanie czy u nas, 2 czerwca marsz pederastów zostanie równie sprawnie spacyfikowany...
ponad 7 lat temu / Kapą
 
A w Polsce, niby katolickim kraju pederaści mogą sobie demonstrować do woli i jakoś oburzenia nie ma
ponad 7 lat temu / bogus1200
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.