Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Fenomen „Dzienniczka” św. Faustyny [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Jest prawdziwym bestsellerem - nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Zachwycają się nią młodzi i starsi, duchowni i świeccy. Co to za książka? O fenomenie "Dzienniczka" św. siostry Faustyny Łukasz Karpiel rozmawia z Bogusławem Bajorem, redaktorem naczelnym "Przymierza z Maryją".


DATA: 2019-11-05 14:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czytałam wiele, wiele lat temu a od kilkudziesięciu lat odmawiam koronkę do Bożego Miłosierdzia. Co do dzienniczka świętej, to mam mieszane uczucia o których nie chcę się wypowiadać. Natomiast koronka, to jest właśnie "TO"; pomaga, po prostu pomaga.
11 miesięcy temu / Arnachida
 
To prawda! Żadna książka mnie tak nie uduchowiła jak Dzienniczek św. siostry Faustyny.
11 miesięcy temu / Przemek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.