DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Feministyczne i homoseksualne szajki odbierały dzieci rodzicom, a media głównego nurtu... milczą!

Feministyczne i homoseksualne szajki odbierały dzieci rodzicom, a media głównego nurtu... milczą!
Zdjęcia ilustracyjne. By Payam Moein (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons

We Włoszech i Hiszpanii działały świetnie zorganizowane szajki aktywistów feministycznych i homoseksualnych, które zajmowały się odbieraniem dzieci naturalnym rodzicom. Przekazywały je między innymi w ręce „tęczowych”. O skandalu pisze Grzegorz Górny na portalu wPolityce.pl.

 

Włoska prokuratura i policja zdemaskowały niedawno dużą siatkę przestępczą aktywistów LGBT. Wtedy też o sprawie pisał Grzegorz Górny (na łamach serwisu wPolityce.pl oraz tygodnika Sieci). Przestępcy doprowadzali w legalny sposób do odbierania dzieci rodzicom oraz przekazywania ich w ręce rodzin zastępczych – w tym par homoseksualnych oraz właścicieli sex-shopów.

 

Dokumentacja była fałszowana. W proceder zaangażowani byli przedstawiciele władz, pracownicy socjalni, lekarze, psychologowie oraz psychoterapeuci. Wszystkim kierowała aktywistka LGBT, lesbijka, która walczy we Włoszech o umożliwienie homoseksualnym parom swobodnej adopcji dzieci. Śledczy stwierdzili, że kierowały nią pobudki ideologiczne.

 

Teraz Górny zwraca uwagę, że sprawa zatacza coraz szersze kręgi. Sąd ds. nieletnich w Bolonii przyjrzał się kolejnym 70 przypadkom odebrania dzieci rodzicom. „Niektóre z pociech po wyrwaniu ich z naturalnych rodzin były molestowane seksualnie. Inne wpadły w nowym środowisku w depresję lub uzależnienie od narkotyków. Zanotowano wśród nich także przypadki samookaleczeń. Jedna ze szczególnie źle traktowanych dziewczynek trafiła do pary lesbijek: Danieli Bedogni i Fadji Bassmaji. Druga z nich była wcześniej partnerką życiową wspomnianej aktywistki LGBT będącej szefową szajki i mózgiem całej operacji”– pisze na portalu wPolityce.pl. Autor informuje, że wśród podejrzanych o zaangażowanie w przestępczą działalność znaleźli się kolejni politycy, w tym burmistrz Bibbiano – Andrea Carletti oraz burmistrzowie miast Montecchio Emilia oraz Cavriago – Paolo Colli i Paolo Burani.

 

Górny wskazuje ponadto, że skandal otacza medialna cisza. O sprawie piszą zazwyczaj pojedyncze media katolickie lub lokalne. „W mediach mainstreamowych na poziomie ogólnokrajowym panuje [...] zmowa milczenia. Sprawa niemal w ogóle nie przebiła się poza Italię i nie zaistniała praktycznie w międzynarodowej przestrzeni publicznej” – zaznacza.

 

W ocenie publicysty, gdyby takim samym procederem kierowały katolickie zakonnice, to temat nie schodziłby z czołówek przez całe tygodnie. „Ponieważ jednak za haniebnym procederem stoją przedstawiciele lobby LGBT, sprawa jest przemilczana” – ocenia.

 

Tymczasem włoski skandal to nie wszystko. Publicysta pisze w tym samym artykule, że bardzo podobną aferę ujawniono również w Hiszpanii. Policja rozbiła szajkę działaczek feministycznej grupy Infancia Libre, która współpracowała z niektórymi politykami radykalnie socjalistycznej partii Podemos. „Wspomniane aktywistki przez lata fałszowały oficjalne dokumenty, by odbierać prawowitym ojcom prawa rodzicielskie do ich dzieci. W tym celu fabrykowano np. ekspertyzy o stanie zdrowia psychicznego lub o rzekomych skłonnościach pedofilskich owych mężczyzn” – relacjonuje Górny pytając na koniec, czy także ten skandal zostanie przemilczany przez światowe media mainstreamowe?

 

 

Źródło: wpolityce.pl

Pach

 

 


DATA: 2019-07-29 20:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To dobry temat Dla tych wszystkich politykow ktorzy są tak tolerancyjni.Czemu TVN milczy kiedy takie tematy zbieraja sie na swiecie ale co tam lepiej jest mowic o lotach za 600 czy 900 zl polityka niż jak LGBT przynosi haos na swiecie.Paradoksalne ... Dzieci to najmniejsze istoty ktore musimy jako spoleczenstwo bronic i to jest podstawa by nirmalnie i zwyczajnie zyc....
9 miesięcy temu / Sarna
 
Patrz Fundacja Dobrego Pasterza. W Polsce też dochodzi do nadużyć. Polskie dzieci są wywożone do adopcji za granicę i nikt potem nie ma nad tym kontroli!!
9 miesięcy temu / Kasia
 
Środowiska LGBT chcą doprowadzić do tego samego w Polsce ludzie brońmy się przed tym dopóki możemy
9 miesięcy temu / Ulla
 
Można jeszcze dodać że afera ta trwala wiele lat ofiarą padło ponad 500 dzieci i ich rodzin a sprawa wyszla na jaw dopiero po przegraniu lewactwa czyli środowiska neomarksitów, pedofilii i lgbt i ogólnokrajowych i samorządowych wyborów.
9 miesięcy temu / kowalski
 
Aż się popłakałam, jak pomyślałam, że to mogłoby spotkać mojego synka
9 miesięcy temu / młoda mama
 
Przecież to wszystko woła o pomstę do nieba!!! Boże ratuj niewinne dzieci!!! Oni fundują tym dzieciom piekło na ziemi...
9 miesięcy temu / Polka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.