DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Feministki powołują nowy instytut. „Wyborcza” ogłasza, że to „lek na Ordo Iuris”

Feministki powołują nowy instytut. „Wyborcza” ogłasza, że to „lek na Ordo Iuris”
Fot. M. Włodarczyk / Forum

Środowiska feministyczne i lewicowe zamierzają utworzyć Instytut Ochrony Praw Obywatelskich. Jak obwieściła szumnie „Gazeta Wyborcza”, rzecz ma stanowić lekarstwo na Instytut Ordo Iuris.

 

Instytut Ochrony Praw Obywatelskich funkcjonować będzie w ramach fundacji Ogólnopolski Strajk Kobiet, tej samej, która organizuje czarne marsze i różnego rodzaju niezwykle wulgarne demonstracje. Rzecz firmuje Marta Lempart. Instytut ma składać się z trzech zespołów. Pierwszy będzie legislacyjny, drugi ma monitorować stosowanie prawa, trzeci z kolei zajmie się interwencjami, czyli wspieraniem osób - jak mówi Lempart - "ściganych przez organizacje fundamentalistyczne".

 

Instytut widzi się jako odpowiedź na Ordo Iuris. Lempart wyjaśnia, że chce między innymi "analizować i ujawniać realizację tzw. Agendy Europe", to jest programu Ordo Iuris stawiającego sobie za cel promocję wartości rodzinnych i walkę z patologiami libertynizmu i cywilizacją śmierci. Na froncie starcia z Ordo Iuris w ramach feministycznej organizacji działać ma Klementyna Suchanow.

Lempart przyznaje, że cała inicjatywa jest możliwa dzięki grantom z zagranicy.  

 

Do sprawy odniosły się na Twitterze władze Ordo Iuris, nie komentując jednak samej inicjatywy powołania feministycznego instytutu, ale sposób, w jaki poinformowała o tym „Gazeta Wyborcza” Dziennik Adama Michnika opatrzył bowiem rozmowę z Lempart wizerunkiem dwóch masek koronawirusowych: jednej w kolorach tęczy LGBT, drugiej, agresywnej, w polskich barwach narodowych.

 

 

Pach


DATA: 2020-08-17 17:54
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

żydzi sądzą ,że przez zmiennoksztaltnosc na lesbociote osiągną stan nietykalności .... , ze dyskusja będzie absurdem,jako groteskowa??!!! metoda rzniecia idioty , ciągłe udawanie trwania na barykadzie czystej lesbogeja jako tym o co walczą , a zadziwiająca zacieklość ,hahaha
5 miesięcy temu / do 44"teczowego
 
@Polka. Jak ty jesteś Polka to ja jestem Margot. Nie popieram tego wymysłu. Stop tęczowym bzdurom.
5 miesięcy temu / Margot ze śled
 
Popieram ten pomysł
5 miesięcy temu / Polka
 
GW nie widzi różnicy pomiedzy lekiem a trucizną. Feminizm=komunizm=genderyzm=antypolonizm=antykultura=śmierć. Czarny kolor śmierć, Połowa znaku SS = śmierć i zniewolenie.
5 miesięcy temu / Robi 1
 
Liczy sue odpowiedź pozytywna, na którą trudniej odpowiedzieć przeciwnikowi. Można na flagę tęczowa naklejać tęczę z cytatem z Ksiegi Rodzaju ze juz wiecej nie bedzie potoou. Moze cos innego np. Bog kocha gejów i pragnie ich nawrócenie itp.
5 miesięcy temu / Fdsa
 
Granty z zagranicy powinny być zabronione. Podobnie jak w wielu krajach które cenią sobie suwerenność narodu. Węgry nie przyjmują pieniędzy Sorosa np. Problem byłby z glowy
5 miesięcy temu / Taki jeden
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.