Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Feministki podpaliły Polskę. Co czeka katolików || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

W programie JAKA JEST PRAWDA? rozmawiają Marcin Austyn i Łukasz Karpiel.


DATA: 2020-10-26 17:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@tak tylko Wczoraj po 21.00 dwie osoby z transparentem "koniec piekla kobiet" stanęły w poprzek ul. Słowackiego przy placu Wilsona i pod osłoną wozów policyjnych zablokowały przynajmniej na godzinę tę arterię Żoliborza. DWIE OSOBY.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Ave Maria! Prawdziwi katolicy mają do dyspozycji broń największą daną przez Boga, a wyrażoną przez Matkę Bożą Rożańcową z Fatimy. Jest to nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, tzw. pięciu pierwszych sobót miesiąca. Taka jest Wola Boża, by rozpowszechniać to nabożeństwo w celu przemiany świata w kierunku zapanowania Chrystusa Króla. Jest ono narzędziem przemiany i ratowania świata! Czy wszyscy słyszymy dziś wyraźnie to wezwanie Maryi? Jednym z 4 elementów tego nabożeństwa jest przyjęcie Komunii Świętej!
1 miesiąc temu / ewcia
 
Niestety młodzi ludzie, zostali zwiedzeni przez diabła, który działa przez tych skrajnie lewicowych aktywistów i edukatorów bezkarnie wchodzących do szkół. teraz są efekty. Widać przecież, że w większości to licealistki i studentki, którym zresztą wydaje się, że działają w dobrej sprawie. Pan premier też się przyczynił restrykcjami, zatrzymał ich w domu, zdalna nauka, knajpy zamknięte więc siedzą w tych telefonach i laptopach i się zwołują, bo nuda a taka zadyma to adrenalina i mają poczucie, że robią coś ważnego. Bardzo przykre. moim zdaniem panią Martą Lempart powinna się zająć prokuratura bo ona jawnie w mediach nawoływała do ataków na świątynie i kapłanów i tą swoją nienawiścią zaraża innych, podatnych na takie manipulacje. Rząd nie wiem, czy się przestraszył, bo tak nikczemnie potraktował protest antyplandemistów a teraz pomimo zakazu zgromadzeń nie potrafi wyegzekwować stworzonego przez siebie prawa ani w odpowiedni sposób zabezpieczyć kościołów. dziwne...
1 miesiąc temu / Tina
 
Obejrzałem w Mediach Narodowych całą relację wczorajszych wydarzeń spod kościoła Św. Krzyża i chcę powiedzieć, że to co robiła, albo raczej to czego nie robiła policja odbieram jako taką cichą demonstrację poparcia dla tych neobolszewickich środowisk. Proszę Państwa, jest materiał audio video - to jest po prostu skandal, na innym z kolei nagraniu, chyba to było z Wrocławia - policjantka będąca na służbie oklaskiwała demonstrację zwolenników aborcji /ciekawe czy nadal pracuje w Policji/. Jeszcze tego brakuje, aby policja zaczęła przed nimi klękać, bo może niedługo do tego już zacznie dochodzić.
1 miesiąc temu / tak tylko
 
@Radek: dokładnie tak.
1 miesiąc temu / Margeritta
 
Nic nie czeka katolików, bo katolicy z opcji lewej i centrowej poszli z nimi, a ci ultra i tak się nie liczą. Nie chodzi tylko o aborcję, to jest jawny bunt przeciw obecnej nieudolnej władzy.
1 miesiąc temu / Janek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.