DZIŚ JEST:   18   LUTY   2019 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Feministki odwołały protest ze względu na nieodpowiedni kolor skóry jego uczestników

Feministki odwołały protest ze względu na nieodpowiedni kolor skóry jego uczestników
źródło: pixabay.com
#FEMINIZM    #FEMINISTKI    #MANIFESTACJA    #DEMONSTRACJA    #PROTEST    #USA    #DONALD TRUMP    #RASIZM    #KSENOFOBIA    #BIALI

Tego jeszcze nie było. Zaplanowana na 19 stycznia w miejscowości Eureka w Kalifornii demonstracja organizowana przez środowiska feministycznie nie odbędzie się, ponieważ do wzięcia w niej udziału zgłosiło się zbyt dużo (według organizatorów „przerażająco dużo”) kobiet o… białym kolorze skóry.

 

Wydarzenie o nazwie Eureka Women’s March miało odbyć się w drugą rocznicę waszyngtońskiego marszu feministek sprzeciwiających się prezydenturze Donalda Trumpa. Marsz jednak nie dojdzie do skutku. Jak podkreślają lewicowi aktywiści z hrabstwa Huboldt „decyzja ta została podjęta po wielu rozmowach”.

 

W ich trakcie feministki i ich sojusznicy doszli do wniosku, że udział w proteście zadeklarowała „przeważająca liczba białych, co skutkuje brakiem reprezentacji różnych punktów widzenia” wśród demonstrantów. Wywnioskowano, że zbyt duża liczba „białych” doprowadziłaby do sytuacji, że „kluczowe głosy” zostałyby zakrzyczane albo całkowicie pominięte podczas manifestacji.

 

Feministki z Humboldt zapowiadają, że zgromadzenie odbędzie się w marcu, kiedy uda im się zmobilizować „odpowiednich” demonstrantów.

 

Źródło: gosc.pl / dorzeczy.pl

TK


DATA: 2018-12-31 12:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przecież to nic innego jak rasizm!
1 miesiąc temu / Taka prawda!
 
Czyli kluczowe głosy to są głosy nie-białych....hm... Czy nie jest to właśnie rasizm? W lewicowych głowach bezbrzeżna pustka.
1 miesiąc temu / naxa
 
:)no cudnie, przeca ich ,, gosposie i baby-siterki:),, to murzynki i meksykanki, muszą w czasie gdy ,, panie,, feminizują świat, zajmować się dziećmi i chałupami, trza znależć zastępstwo dla bab- siterek, to sobie pofeminizują w wolnym czasie
1 miesiąc temu / szpulas11
 
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać nad głupotą organizatorek. Surealizm w czystej postaci. O głupocie nie wspominając...
1 miesiąc temu / Krakusik
 
Głupsze to od naszego KODu. Idealnie pokazuje absurdalnie idiotyczny poziom umysłowy środowisk lewicowych na świecie. Od czasów prymitywnych, zezwierzęconych bolszewików do dziś nic się u nich nie zmieniło.
1 miesiąc temu / Jurgen
 
widać tylko biała hołota jest zdemoralizowana inni mają wyższe wartości :)
1 miesiąc temu / anty
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.